Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2006.03.04 - "Gdańska Giełda Birofili", Gdańsk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    2006.03.04 - "Gdańska Giełda Birofili", Gdańsk

    W najbliższą sobotę (4.III.) od godziny 9,00 rano do 14,00 w piwiarni "Pod Kasztanami" odbędzie się pierwsza w tym roku giełda kolekcjonerska w Gdańsku.
    Mam nadzieję, że ta impreza stanie się cykliczna i będzie gromadzić wokół siebie duże grono kolekcjonersko-piwne
    Piwna turystyka według abernackiego
  • wzmacniacz
    Senior
    • 06-2002
    • 143

    #2
    W sumie to super pomysł, brakowało w Gdańsku takiego miejsca spotkań!!! Tylko tak trochę z zaskoku ten termin! Brać kolekcjonerska mi znajoma już poinformowana , myślę ze będzie nieco osób! Mam nadzieję ze to będzie cyklicznie się odbywało!

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #3
      Termin troche z kapelusza!Szkoda że tak niewiele dni pozostało do giełdy raczej niewiele osób sie zjawi ,miejsce naprawde atrakcyjne i gdyby było głośniej o tej imprezie to pewnie sporo ludzi z centrum by sie zjawiło,a tak pewnie będzie to kolejna giełda regionalna.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Wstępny plan jest taki, aby tak giełda w gDańsku odbywała sie co kwartał. Czyli następna by wypada na początku czerwca.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • biermann
          Senior
          • 09-2001
          • 2552

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo
          ...,a tak pewnie będzie to kolejna giełda regionalna.
          No i bardzo dobrze czasem giełdy regionalne są lepsze od ogólnokrajowych, na pewno zaś dla mieszkańców regionu.
          Ja żałuję, że nie ma takiej regionalnej giełdy w Poznaniu ( duża to już się tu pewno nigdy nie odbędzie), tylko nie ma komu czegoś takiego zorganizować.
          Uprzedzam pstryczki, ja już giełdy organizowałem i wiem czym to grozi zatem mi się nie chce co oczywiście nie stoi w sprzeczności, że chciałbym by komus się zachciało
          "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
          Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
          Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
          Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
          Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

          Comment

          • zulu
            Senior
            • 04-2004
            • 299

            #6
            Wreszcie coś się ruszyło na północy

            Trochę zbyt późno wypłynał ten termin, ale pomysł bardzo dobry. Napiszcie proszę coś więcej o tej giełdzie - czy to narazie nieco bardziej oficjalne spotkanie sekcji "Trójmiasto" czy już "poważny" projekt ze znalezionym browarowym sponsorem itp. ??
            Ile osób już się zadeklarowało, a ile jest przewidywanych?

            Przyznam szczerze, że wypytuje tak, bo ten termin i miejsce dopadły mnie znienacka, ale jeśli szykuje się naprawde fajne i liczne spotkanie to postaram się jakoś poprzekładać sobie plany. Jedno "za" już mam - to "ludzkie" godziny giełdowania

            No i najważniejsze - gdzie jest ta piwiarnia "Pod Kasztanami"? Jak dotrzeć z dworca , może jakaś mapka ?

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10837

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
              Trochę zbyt późno wypłynał ten termin, ale pomysł bardzo dobry. Napiszcie proszę coś więcej o tej giełdzie - czy to narazie nieco bardziej oficjalne spotkanie sekcji "Trójmiasto" czy już "poważny" projekt ze znalezionym browarowym sponsorem itp. ??
              Ile osób już się zadeklarowało, a ile jest przewidywanych?
              (...)
              No i najważniejsze - gdzie jest ta piwiarnia "Pod Kasztanami"? Jak dotrzeć z dworca , może jakaś mapka ?

              Mogę uspokoić kolekcjonerów niezwiązanych mocno z forum browar.biz, że ów giełda będzie w rzeczywistości prawdziwą giełdą kolekcjonerską (wstępny plan zakłada 4 imprezy w roku) a nie spotkaniem, co raz większej "sekcji Trójmiasto".
              Natomiast, co do sponsoringu giełdy, wg moich informacji Browar Amber objął patronatem ów giełdę. Jeśli chodzi zaś o frekwencje tak naprawdę nikt na to pytanie ci nie odpowie. Wiesz ile ma być osób na giełdzie w Szczecinie lub Świdnicy? Chyba nie.
              Sama lokalizacja piwiarni "Pod Kasztanami" znajduje się w dziale "Piwo-Gdzie".
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                Jeśli chodzi zaś o frekwencje tak naprawdę nikt na to pytanie ci nie odpowie. Wiesz ile ma być osób na giełdzie w Szczecinie lub Świdnicy? Chyba nie.
                Akurat porównanie chybione. Giełdy, które są od lat na rynku, mają swoich stałych bywalców, którzy są w kontakcie z organizatorem i organizator zazwyczaj mniej więcej może oszacować ilość uczestników, napewno jest w stanie podać przybliżoną minimalną frekwencję. Oczywiście nie liczę wypadków losowych, jak atak zimy w zeszłym roku przed giełdą w Świdnicy, przez co część kolekcjonerów nie dojechała z powodu nieprzejezdnych dróg.

                Zatem przed następną giełdą raczej powinieneś wiedzieć
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • zulu
                  Senior
                  • 04-2004
                  • 299

                  #9
                  Dzięki, juz mi sie troche rozjaśniło. Jeśli chodzi o frekwencje to wydaje mi się, że organizator jednak jakieś przewidywania musi mieć, choćby rząd wielkości.
                  Wyobrażam sobie (może się myle) że decyzja o organizacji giełdy zapadła w porozumieniu z jakąś grupą entuzjastów, a więc to już jest jakaś bazowa liczba zadeklarowanych.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                  Sama lokalizacja piwiarni "Pod Kasztanami" znajduje się w dziale "Piwo-Gdzie".
                  Adres znalazłem sobie wcześniej, ale al. Zwycięstwa jest dość długa, dlatego chodziło mi bardziej o wskazówki np. na której stacji wysiaść, jak dotrzeć z dworca itp (ewentualnie mapka dla wzrokowców)

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10837

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
                    (...)
                    Wyobrażam sobie (może się myle) że decyzja o organizacji giełdy zapadła w porozumieniu z jakąś grupą entuzjastów, a więc to już jest jakaś bazowa liczba zadeklarowanych.

                    Adres znalazłem sobie wcześniej, ale al. Zwycięstwa jest dość długa, dlatego chodziło mi bardziej o wskazówki np. na której stacji wysiaść, jak dotrzeć z dworca itp (ewentualnie mapka dla wzrokowców)

                    Pomysł giełdy zrodził się w głowie właściciela (kol. Robione) lokalu "pod Kasztanami”, który nie porozumiewał się wcześniej z żadną grupą kolekcjonerów. Tak, więc o frekwencji będzie można coś napisać dopiero po giełdzie.
                    Natomiast, jeśli chodzi o samą lokalizację "Kasztanów". Jadąc kolejką SKM trzeba wysiąść w Gdańsk Stocznia (jeden przystanek przed Gdańskiem Głównym). Do peronie po lewej stronie patrząc na Gdynię jest usytuowany park, w którym to właśnie jest lokal "Pod Kasztanami". Można także inaczej objaśnić. Lokal ten jest położony prawie na vis a vi terenu gdzie w tamtym roku odbywał się Festiwal Piwa im.Heveliusza.
                    Tutaj jest dokładnie opisane, jaki i czym dojechać na "Plac Zebrań Ludowych": http://www.heweliuszfestiwal.pl/index.php?id=11
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #11
                      Żeby dojechać "Pod Kasztany" trzeba wysiąść w Gdańsku Głównym i pojechać tramwajem w strone Wrzeszcza, wysiąść można na 2 lub 3 przystanku od dworca, z obu przystanków odległość do "Kasztanów" jest podobna, około 300m.

                      Comment

                      • wzmacniacz
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 143

                        #12
                        małe sprostowanie co do dajazdu z powodu remontu mostu "błednik" z przystanku przd dworcem nie mozna dojechac pod piwiarnie!
                        Można dojechać z przystanku przy dworcu PKS, każdym tramwajem 2 pzrystanki. I już w zasdzie widać knajpkę w parku. lub trmawajem z przed dworca w kierunku stoczni również 2 przystanki, ale trzeba przejść przez kładkę nad torami kolejowymi na drugą stronę i z tamte jakieś 200 metrow w kierunku Gdyni. Lub z kolejką SKM jeden przystnek , i na kładkę do parku i prawie się jest.
                        No i kupujcie bilety bo kanary ostanio szaleją!!!

                        Comment

                        • zulu
                          Senior
                          • 04-2004
                          • 299

                          #13
                          Dziękuję za objaśnienia dojazdu. Niestety zbyt późno się dowiedziałem żeby móc uczestniczyć, ale będę Wam mocno kibicował. Myśle, że giełda w Gdańsku w jakiejkolwiek postaci (małe cykliczne spotkania czy czterdziestotysięczny moloch) to super pomysł.
                          Mam nadzieję że kwasy w związku z giełdą na festiwalu Heweliusza nie wpłyną na frekwencje tych spotkań. Z niecierpliwością czekam na następny termin. Tylko podajcie go wcześniej - zobaczcie że nawet ART zlał temat i nie chciało mu się już umieszczać wzmianki o imprezie na stronie głównej
                          Najbardziej bym chciał, żeby termin Gdańskiej Giełdy zbiegał się z Jarmarkiem Dominikańskim. Już teraz można tam znaleźć sporo ciekawych birofilii. Jestem pewien, że po znalezieniu odpowiedniego patrona (czyt. sponsora ) mogłaby to być atrakcja na miarę giełdy Żywieckiej, a może nawet...

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #14
                            skoro i Ty i organizatror "zlał" podesłanie mi pw/emaila z prosbą o wywieszenie informacji na froncie to nie ma się co dziwić
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Marusia
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 20211

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
                              Tylko podajcie go wcześniej - zobaczcie że nawet ART zlał temat i nie chciało mu się już umieszczać wzmianki o imprezie na stronie głównej
                              Powiedziałabym, że to bezczelność, ale to zwykła głupota Niktórzy myślą, że Art to jest taka wirtualna maszyna do wychwytywania wszystich postów.

                              Niepokoi mnie przyklask do tego typu zamieszczania informacji o nowych inicjatywach - robię, bo robię, będzie fajnie, albo nie, ale wam nic do tego, niech będą 4 giełdy w tym samym terminie - smutne... Zmierzacie do prawdziwej wirtualności.
                              www.warsztatpiwowarski.pl
                              www.festiwaldobregopiwa.pl

                              www.wrowar.com.pl



                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎