PDA

Wersja pełna: : zdesperowany student

Bartek_R
13-03-2006, 11:34
Drogie Panie i Panowie Piwosze,
pisze wlasnie prace magisterska o piwie i mierze sie z nastepujacym problemem-potrzebuje bardzo informacji o rynku piwnym w polsce za rok 2005, 2004 oraz 2003. wszystkich ktorzy moga pomoc prosze o to bardzo i z gory dziekuje. oczywiscie piwko w ramach podziekowania:) Pozdrawiam

e-prezes
13-03-2006, 11:47
a jakie piwo? ;)

JAckson
13-03-2006, 12:06
W ciągu ostatnich 2-3 dni nastąpił zmasowany atak pytaniami i prośbami o pomoc w pisaniu prac przeróżnych. Znaczy się wiosna blisko. Wszyscy forumowicze powinni uzbroić się w cierpliwość i ew. od razu zakładać niektóre nowe tematy w dziele "Przechmieliny" :D
To taka lużna myśl nie związana z wcześniejszymi wypowiedziami w tym temacie.

zythum
13-03-2006, 12:09
Wiem ale nie powiem, mam ale nie dam i wszystkim leniom którym nie chce się siegnąć i poszukać źródeł które często są na wyciągnięcie ręki mówię - zrezygnujcie ze studiów bo obrażacie ideę wykształcenia:kac:

joelka
13-03-2006, 13:42
Drogie Panie i Panowie Piwosze,
pisze wlasnie prace magisterska o piwie i mierze sie z nastepujacym problemem-potrzebuje bardzo informacji o rynku piwnym w polsce za rok 2005, 2004 oraz 2003. wszystkich ktorzy moga pomoc prosze o to bardzo i z gory dziekuje. oczywiscie piwko w ramach podziekowania:) Pozdrawiam

Kolego. Pofatyguj się do czytelni każdej uczelni po przegląd fermentacyjny. Wątpię czy ktoś zechce zrobić to za ciebie a potem zeskanować wszystkie artykuły i wysłać je Tobie... choćbyś nie wiem jakie piwo oferował :p

baklazanek
14-03-2006, 11:44
Ja też piszę pracę o polskiej branży piwowarskiej, może ktoś mi pomoże;)

joelka
14-03-2006, 12:02
Ja też piszę pracę o polskiej branży piwowarskiej, może ktoś mi pomoże;)

Rozumiem, że czekasz na gotową pracę na e-maila :D ;)

baklazanek
14-03-2006, 12:07
Rozumiem, że czekasz na gotową pracę na e-maila :D ;)

No ćoś ty!Nie mam drukarki, więc czekam na wydruk:D

JAckson
14-03-2006, 12:16
No ćoś ty!Nie mam drukarki, więc czekam na wydruk:D

Ile mamy czasu? Jaki kolor okładki? Czy można dołączyć prezentację w PowerPoint?
Może chcesz, aby napisać dla Ciebie prace także na inne tematy? Będziesz mógł sprzedać kolegom? W takim razie podaj listę tematów. Będę zobowiązany :)

baklazanek
15-03-2006, 12:32
Ile mamy czasu? Jaki kolor okładki? Czy można dołączyć prezentację w PowerPoint?
Może chcesz, aby napisać dla Ciebie prace także na inne tematy? Będziesz mógł sprzedać kolegom? W takim razie podaj listę tematów. Będę zobowiązany :)

Jak miło:)A co chwile słychać, że forumowicze nie pomagają innym pisać prac. Trzeba powołać komisję i zbadać kto rozsiewa takie paszkwile.
A wracając do mojej pracy, to jeszcze mam niecałe dwa miesiące. Prezentacja nie jest potrzebna, ale dziękuję za propozycję:D
Muszę napisać na za dwa tygodnie jeszcze inną pracę, więc na pewno podeślę temat;)

monne
15-03-2006, 13:47
YYYY a ja jutro wygłaszam moją prezentację ze słodu :eek: - dopiero będzie sympatycznie
Jeśli nie zapomnę tekstu :D

Krzysiu
15-03-2006, 19:56
To ja jestem twoim słodem :D

Ale nic nie mówiłaś, że mam być na tej prezentacji.

monne
16-03-2006, 22:12
Bo widzisz ty mój słodzie, że ja bardziej wialni lub tryjera tam potrzebowałam aniżeli ciebie :D