Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Janów Lubelski, Prosta, Karczma Uśmiech

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lacriferno
    Senior
    • 07-2005
    • 783

    Janów Lubelski, Prosta, Karczma Uśmiech

    Knajpa, gdzie leją piwo z Browaru Jagiełło. Ciekawostką jest, że nawet sam właściciel nie orientował się co ma w KEG-u. Mi to wyglądało i smakowało jak Power, ale ręki uciąć sobie nie dam. Wnętrze zadbane i czyste, obok ogródek z zadaszeniem i murowanym grillem. Stała klientela nie wygląda na wybredną, byle by piwo nie było drogie. A drogie nie jest. Tajemnicze piwo Jagiełło z kija 2,30 za 0,5/1,60 za 0,3 oraz Lord w bączkach.
    Attached Files
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #2
    Niezła knajpka znaleziona przypadkiem przez Setę. Na wejście do niej odważyłem się jako pierwszy. Ten kaseton Jagiełło mnie uwiódł
    Atmosfera w środku dość groźna. Na szczęście w porę dotarł kolega Lacriferno.
    Smaczny lany Jagiełło, oraz sporo gadżetów browarowych wewnątrz. Kasetonu nie udało mi się odkupić choć sprzedawca był nastawiony pozytywnie. Kupiłem sobie za to szklankę.
    W ofercie także butelkowy Lord oraz Power (o ile dobrze pamiętam).
    MM961
    4:-)

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
      Niezła knajpka znaleziona przypadkiem przez Setę. Na wejście do niej odważyłem się jako pierwszy.
      No wiesz... Też bym wszedł - bałem się tylko o dziewczyny
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
      W ofercie także butelkowy Lord oraz Power (o ile dobrze pamiętam).
      Źle pamiętasz - to był Lord i Gold...

      Generalnie knajpka ma bardzo specyficzny ale gdy doszedł Lacriferno poczułem się pewniej... Także trudno napisać, że polecamy... Trzeba lubić "klimat" i ryzyko.
      Zauważyłem, że właściciel jest birofilem - wokół baru ma kilka ciekawych i wiele mnie ciekawych podstawek. Szklankę Jacksonowi sprzedał po 2,5zł, mimo, że oferowano mu 5zł...

      PS Znowu mi się uśmieszków nawstawiało ...
      Last edited by Seta; 04-09-2006, 16:00.
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Lacriferno
        Senior
        • 07-2005
        • 783

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta
        Generalnie knajpka ma bardzo specyficzny ale gdy doszedł Lacriferno poczułem się pewniej...
        Faktycznie, w towarzystwie takiego barczystego olbrzyma jak ja nie grozi żadne niebezpieczeństwo . Zresztą Seta za sprawą papierosów zapewnił sobie ochronę spośród stałej klienteli .

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika seta

          Źle pamiętasz - to był Lord i Gold...
          Wiem, wiem
          Skrzyneczkę z tymi piwami zostawiłem niechcący w Goraju i nie miałem jak sprawdzić potem. Na szczęście Zlot będzie blisko to podjadę i odbiorę.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • sandacz
            Senior
            • 01-2007
            • 345

            #6
            Nie rozumiem waszych opinii, że to groźne miejsce, nawet jeśli wypowiadacie je z przymrużeniem oka. No chyba że popołudniami jest tutaj gorzej. Ja byłem w porze obiadowej i urządziłem sobie z panem z Zamościa i dwoma janowiakami (wszyscy mniej więcej dwa razy starsi ode mnie) m.in. miły konkursik ze znajomości stolic świata.
            Tylko jakie ja mam piwo wpisać do dziennika... Właściciel aż pofatygował się zerknąć na fakturę, na której stało jedynie "piwo jasne pełne".
            Last edited by sandacz; 11-12-2007, 12:38.

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Jagiełło (jasne pełne) nadal w ofercie w cenie chyba po 2,30zł.

              W zasadzie wszystko jak ostatnio prócz tego, że za barem stała kobieta.

              Rewelacyjny wucet - zamek w drzwiach zamyka się od strony knajpy
              MM961
              4:-)

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                #8
                Obecnie plafon Żubra nad wejściem.

                Jagiełły brak. Jest Żubr :/
                MM961
                4:-)

                Comment

                • Lacriferno
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 783

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Obecnie plafon Żubra nad wejściem.

                  Jagiełły brak. Jest Żubr :/
                  Dawno tam nie zaglądałem i raczej teraz długo nie zajrzę. Szkoda, bo lane Jagiełło było naprawdę świetne.

                  Comment

                  • sandacz
                    Senior
                    • 01-2007
                    • 345

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                    Obecnie plafon Żubra nad wejściem.

                    Jagiełły brak. Jest Żubr :/
                    Dzięki za smutne info Już wiem, że jedna knajpka mniej podczas mojej styczniowej wizyty w JL. Lanego Jagiełło (nieznanej nazwy ) stawiałem na równi z Janowem, a przy gorszych warkach tego drugiego - nawet wyżej...

                    Comment

                    • sandacz
                      Senior
                      • 01-2007
                      • 345

                      #11
                      Z nalewaka w dalszym ciągu Żubr
                      Właścicielka (czy żona właściciela) powiedziała, że eksperymentowali z butelkowym Janowem. Ale że "Janów w Lublinie jest o niebo lepszy niż w Janowie", to przynajmniej na razie zrezygnowali.

                      Słyszałem nie raz, że beczkowy Janów na miejscu to siki, a dopiero wersja "eksportowa" jest przyzwoita. Teraz dochodzi butelka...

                      Comment

                      • Lacriferno
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 783

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Słyszałem nie raz, że beczkowy Janów na miejscu to siki, a dopiero wersja "eksportowa" jest przyzwoita. Teraz dochodzi butelka...
                        Ta brednia powtarzana jest odkąd sięgam pamięcią. Oczywiście nikt z rozpowszechniających ową legendę nie potwierdził jej autentyczności. Ponadto jaki interes miałby w tym browar, aby wypuszczać dwie wersje piwa i pilnować, by gorsza nie trafiła poza region?

                        Comment

                        • iwonka2304
                          Junior
                          • 02-2009
                          • 2

                          #13
                          z pewnego zródła wiem ze browar robi jeden rodzaj piwa a pisanie niesprawdzonych informacji jest troche dziwne.
                          Last edited by iwonka2304; 02-10-2009, 15:28.

                          Comment

                          • Pancernik
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 9733

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iwonka2304 Wyświetlenie odpowiedzi
                            z pewnego zródła wiem ze browar robi jeden rodzaj piwa a pisanie niesprawdzonych informacji jest troche dziwne.
                            A jako "Janów Mocny" rozlewają mocnego "Lecha"???

                            Comment

                            • iwonka2304
                              Junior
                              • 02-2009
                              • 2

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              A jako "Janów Mocny" rozlewają mocnego "Lecha"???
                              Specjalnie dla Ciebie sie dowiem )))

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎