Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Profesjonalny browar domowy/hobbystyczny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Profesjonalny browar domowy/hobbystyczny

    W ostatnim okresie czasu jakoś intensywniej pojawiały się tu i ówdzie wzmianki o "profesjonalnych" instalacjach domowopiwowarskich. Jako że Maggykowi i mnie w ubiegłym roku w Hradcu Kralovem udało się obejrzeć w moim mniemaniu takową profesjonalną instalację (zdjęcie poglądowe poniżej), chętnie dowiem się czy Koledzy i Koleżanki zarejestrowali w naszych okolicach takie podobne perełki (a w sumie najchętniej zobaczyłbym na fotkach )
    Attached Files
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • mluk
    Senior
    • 01-2005
    • 778

    #2
    Czy to jest "U Antéňáka"?
    "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk
      Czy to jest "U Antéňáka"?
      To jest Rambousek.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • mluk
        Senior
        • 01-2005
        • 778

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk
        To jest Rambousek.
        No właśnie, coś mi nie pasowało...

        W maju Rambousek był zamknięty.

        Mały OT.

        Jak będziecie następnym razem w Hradcu zajrzyjcie koniecznie do Antéňáka. To nie jest knajpa, lecz minibrowar na użytek właściciela i jego znajomych (nie sprzedaje swoich piw). Też ma przepiękną instalację, ale w dużo gorszych warunkach (piwnica). Ciężko znaleźć to miejsce, ale dla chcącego nic trudnego. Przesympatyczny pan właściciel zaprosił nas na małe zwiedzanie i poczęstował przepyszną 12 i 14, oraz dał co nieco na drogę. Zapraszał też na wieczór, ale niestety Polska już wzywała. Polecam bardzo.

        Adres:

        Domácí recesní pivovar "U Antéňáka"
        Pospíšilova 342
        500 03 Hradec Králové
        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #5
          Błąd logiczny w tytule - albo coś jest profesjonalne, albo hobbystyczne. Wydajność i technika nie mają w tym przypadku znaczenia.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
            Błąd logiczny w tytule - albo coś jest profesjonalne, albo hobbystyczne. Wydajność i technika nie mają w tym przypadku znaczenia.
            sam jesteś błąd logiczny profesjonalny nie zawsze ma konotacje ze słowem komercyjny
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              Z Kopalińskiego: "profesja = zawód, zajęcie zawodowe, fach, specjalność, rzemiosło", "profesjonalny = zawodowy". Czyli wykonywanie jakiejś czynności w celu osiągnięcia zysku.

              Comment

              • mluk
                Senior
                • 01-2005
                • 778

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                Z Kopalińskiego: "profesja = zawód, zajęcie zawodowe, fach, specjalność, rzemiosło", "profesjonalny = zawodowy". Czyli wykonywanie jakiejś czynności w celu osiągnięcia zysku.
                Bez sensu.

                Jeżeli mam w domu profesjonalną instalację (taką, jak na zdjęciu), to nie oznacza, że muszę czerpać dochód ze sprzedaży moich produktów. Czyli mogę zajmować się profesjonalną/zawodową instalacją hobbystycznie.

                Rubryka "moje hobby": Warzenie piwa za pomocą mojej profesjonalnej/zawodowej/fachowej instalacji.

                Ot, moja opinia.
                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎