Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hajto: Musiałem strzelić dwa piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    Hajto: Musiałem strzelić dwa piwa

    Wiadomość z onetu pośrednio związana z piwem.
    Fakt/WH/09 sierpnia 2004 09:35


    Hajto: Musiałem strzelić dwa piwa

    Największą niespodziankę w pierwszej kolejce Bundesligi sprawiła drużyna Bartosza Bosackiego i Tomasza Hajty. 1. FC Nurnberg wygrał na wyjeździe z Kaiserslautern 3:1.

    - Nie popadamy w euforię, To tylko trzy punkty. Potrzebujemy jeszcze 37, żeby się utrzymać. Taki jest cel. Coś więcej – będzie niespodzianką. Bartek Bosacki wypadł bardzo dobrze. Zagraliśmy wspólnie dopiero drugi raz. Chyba od trzech lat nie zdarzyło się, żeby Polak wyjechał za granicę i od razu wskoczył do pierwszego składu – powiedział „Faktowi” Tomasz Hajto.

    Hajto z Bosackim na stadionie zostali jeszcze długo po meczu.

    - Wylosowano mnie do kontroli dopingowej. Musiałem strzelić dwa piwa, żeby się wysikać. Spieszyłem się, bo na mecz przyjechali trener Edward Klejndinst i kierownik kadry Rola-Wawrzecki. Było takie małe polskie spotkanie, bo przyszedł jeszcze Kamil Kosowski – dodał Hajto.

    Ciekawe co to były za piwa????
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    #2
    bardzo prosze takie doniesienia zamieszczać w dziale "Przy Piwie", nie tutaj.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎