Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Compania Andaluza de Cervezas, Perla Dorada

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piwo
    Senior
    • 08-2001
    • 810

    Compania Andaluza de Cervezas, Perla Dorada

    Piwo jasne 4,3 % alkoholu
    kolor mocno żółty.
    O dziwo nie bardzo chmielone jak na produkt hiszpański.

    Chociaż dość lekkie to jednak w smaku nie na upały.
    Trochę za ciężkie

    Wg mnie na 3+
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    #2
    Perla Dorada

    Perla Dorada z browaru w Cordobie. 4,3 % brak informacji o ekstrakcie( jak to Hiszpanie).
    Butelka litrowa z zakretką. Średnie nasycenie CO2, piana na początku bardzo obfita ale szybko znika. Kolor złocisty. Jak dla mnie piwko bardzo dobre tylko cena niezbyt fajna bo 8,40 zł. a na półce sklepowej czekają jeszcze 3 piwka za tą cenę z Hiszpanii. Zakupu dokonałem w Jimie na Ozimskiej. Etykietka nie jest zbyt piękna no ale jakoś to przeżyje.
    Z informacji zamieszczonych na niej można się dowiedzieć że mamy do czynienia z E-405 i z E-224. To by było wszystko na temat tego piwa.

    Comment

    • piwo
      Senior
      • 08-2001
      • 810

      #3
      Zastanawia mnie jedno - jak to dodałeś? Ten temat jest już w tym rozdziale.

      ART czy nie sprawdzasz unikatowości tematów???

      To na tyle

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #4
        nie ma się co zastaniwać, jak coś przeoczyłem śmiało piszesz na emila lub PW i po sprawie
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          No fakt pomyłka się wkradła No ale nie widziałem żeby w Hiszpańskich piwach było omawiane właśnie toMogłem sprawdzić w wyszukiwarce, sory.

          Comment

          • And69
            Senior
            • 06-2002
            • 1487

            #6
            Perla Dorada

            Typowy pilsner , 4,3% alk. ekstrakt 10,8 % .
            Butelka 1l szklana podobna do naszych napoi gazowanych . Co do piany zgadzam sie z Baklazankiem obfita , gęsta lecz dosyć szybko opadająca . Wyprodukowane przez browar z Cordoby .
            Dosyć łagodne , o bardzo słabej goryczce . Dobrze schłodzone idealne na upalne dni . Zastanawiają mnie tylko w piwach zagranicznych bardzo długie terminy przydatności .Mój egzemplarz ma datę do 20.05.03 , w porównaniu do naszych piw jest to bardzo długo .

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎