Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2007.11.24 - Radom, 10 Giełda Akcesoriów Piwnych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    2007.11.24 - Radom, 10 Giełda Akcesoriów Piwnych

    jak co roku w tym samym miejscu, tym razem jednak godzinkę później (od 6:00) : 10. Giełda Akcesoriów Piwnych w Radomiu.

    Adres: Budynek NOT (Fanaberia) ul. Struga 7a.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • rrebisz
    Junior
    • 07-2006
    • 17

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    jak co roku w tym samym miejscu, tym razem jednak godzinkę później (od 6:00) : 10. Giełda Akcesoriów Piwnych w Radomiu.

    Adres: Budynek NOT (Fanaberia) ul. Struga 7a.
    Mam pytanie: co należy rozumieć pod pojęciem "akcesoria piwne"? Czy chodzi o przybory i składniki do warzenia piwa w domu czy również o róźne birofilia? A jeżeli to pierwsze to czy piwowarzy domowi przywożą swoje piwa do degustacji lub sprzedaży?

    Comment

    • danio_145
      Senior
      • 02-2005
      • 723

      #3
      Jest to normalna giełda birofilistyczna A nazwa tak się już jakoś utarła.

      Comment

      • wizura
        Senior
        • 01-2007
        • 199

        #4
        Posiadam druki zniżek kolejowych (50%); do odebrania będą na giełdzie tyskiej bądź proszę o kontakt mailowy (kurdewiesiek@op.pl). Istnieje mozliwość rezerwacji noclegów w Hotelu "TM" - 200 m od miejsca giełdy, ceny: pokój 1-osobowy 100 zł; 2-osobowy 140 zł; 3-osobowy - 200 zl; apartament 2-osobowy - 180 zł. Ilość miejsc 24, przy rezerwacji całości duże upusty cenowe. Telefon (rezerwacja): 048 363-27-08.

        Comment

        • Grothesk
          Senior
          • 11-2005
          • 811

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wizura Wyświetlenie odpowiedzi
          Posiadam druki zniżek kolejowych (50%); do odebrania będą na giełdzie tyskiej bądź proszę o kontakt mailowy (kurdewiesiek@op.pl). Istnieje mozliwość rezerwacji noclegów w Hotelu "TM" - 200 m od miejsca giełdy, ceny: pokój 1-osobowy 100 zł; 2-osobowy 140 zł; 3-osobowy - 200 zl; apartament 2-osobowy - 180 zł. Ilość miejsc 24, przy rezerwacji całości duże upusty cenowe. Telefon (rezerwacja): 048 363-27-08.
          Obawiam się, że te zniżki nie są pięćdziesięcioprocentowe tylko 37% - ostatnio jak jechałem do Szczecina na giełdę to specjalnie zwróciłem uwagę na to, że to NIE JEST połowa ceny normalnego biletu. To prawda, zniżka była 50%, ale KIEDYŚ - rok, dwa wstecz - aktualnie zniżka wynosi tyle co zniżka dla studentów czyli 37% - tak mi powiedziano w kasie i na tyle mnie właśnie skasowano...

          pozdrawiam,
          Grothesk

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            wysokość zniżki była zależna od tego czy impreza jest kwalifikowana jako zjazd (powyżej 100 osób) czy jako rajd (poniżej 100 osób).
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Grothesk
              Senior
              • 11-2005
              • 811

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              wysokość zniżki była zależna od tego czy impreza jest kwalifikowana jako zjazd (powyżej 100 osób) czy jako rajd (poniżej 100 osób).
              W którym wypadku zniżka wynosiła 50%?

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #8
                zjazd, ale wnaszym przypadku często zależało to od uznania kasjerki, zawsze zresztą robiły wielkie oczy jak się okazywało ową zniżkę
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • wizura
                  Senior
                  • 01-2007
                  • 199

                  #9
                  odpowidź

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Grothesk Wyświetlenie odpowiedzi
                  Obawiam się, że te zniżki nie są pięćdziesięcioprocentowe tylko 37% - ostatnio jak jechałem do Szczecina na giełdę to specjalnie zwróciłem uwagę na to, że to NIE JEST połowa ceny normalnego biletu. To prawda, zniżka była 50%, ale KIEDYŚ - rok, dwa wstecz - aktualnie zniżka wynosi tyle co zniżka dla studentów czyli 37% - tak mi powiedziano w kasie i na tyle mnie właśnie skasowano...

                  pozdrawiam,
                  Grothesk
                  Jest niesety tak, jak jest! Ja miałem gwarancje, że Nasi mają ulgę 50 %
                  widocznie, kasjerka może manipulować!

                  Comment

                  • zulu
                    Senior
                    • 04-2004
                    • 299

                    #10
                    Od jakiegoś czasu nie jest to już zniżka 50%. I nie ma znaczenia czy to jest zjazd czy rajd.
                    Dokładne info można znaleźć w tabeli opłat:

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      #11
                      Na giełdę w Lublinie jechałem ze zniżką 50% wracałem ze zniżką 37%.
                      Nikomu to nie przeszkadzało.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • LenDo
                        Senior
                        • 09-2006
                        • 395

                        #12
                        Czyli ile zapłaciłeś za taką podróż? Szczecin-Radom
                        Last edited by LenDo; 02-10-2007, 18:01.
                        "Zbieracze to szczęśliwi ludzie" J.W.Goethe

                        Comment

                        • Grothesk
                          Senior
                          • 11-2005
                          • 811

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LenDo Wyświetlenie odpowiedzi
                          Czyli ile zapłaciłeś za taką podróż? Szczecin-Radom
                          Nie nie... Ja nie jechałem ze Szczecina do Radomia tylko z Poznania do Szczecina Do Radomia jechałem swoją drogą w ubiegłym roku, ale nie pytaj mnie o ceny. Po prostu miałem zniżkę na 37 a nie na 50%. I to mnie zbulwersowało przy kasie, kasjerka powiedziała, że komputer jej tak... NABIJA cenę więc nie miałem co z nią dyskutować. Szkoda. Tak to nie mam nawet co ludziom dupki zawracać o zniżkę PKP, bo tyle samo to ja mam bez całej biurokracji na legitymacji studenckiej.

                          Comment

                          • Grothesk
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 811

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Od jakiegoś czasu nie jest to już zniżka 50%. I nie ma znaczenia czy to jest zjazd czy rajd.
                            Dokładne info można znaleźć w tabeli opłat:
                            http://www.pr.pkp.pl/img_in/NEWS/tab...azdy_rajdy.pdf
                            I dokładnie tak samo mi powiedziano w kasie.

                            Comment

                            • Grothesk
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 811

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na giełdę w Lublinie jechałem ze zniżką 50% wracałem ze zniżką 37%.
                              Nikomu to nie przeszkadzało.
                              Wam Warszawiakom to się zawsze uda!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎