Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przyjmę pracę.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zAjkA
    Senior
    • 12-2004
    • 1089

    Przyjmę pracę.

    Chętnie przyjmę jakąś ciekawą pracę dzięki której będę mógł się rozwijać.
    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu
  • jaro-w
    Senior
    • 10-2006
    • 127

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
    Chętnie przyjmę jakąś ciekawą pracę dzięki której będę mógł się rozwijać.
    Zajka
    jeżeli mogę coś zasugerować,to może warto wprowadzić drobne zmiany w profilu(o sobie).
    W tej wersji ciężko będzie o pracodawcę.

    Comment

    • huanghua
      Senior
      • 10-2005
      • 1910

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaro-w Wyświetlenie odpowiedzi
      Zajka
      jeżeli mogę coś zasugerować,to może warto wprowadzić drobne zmiany w profilu(o sobie).
      W tej wersji ciężko będzie o pracodawcę.
      ... i jak masz chociażby minimalne kwalifikacje w jakiejś branży, to daj się znaleźć na http://www.goldenline.pl
      W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

      Comment

      • angasc
        Senior
        • 04-2006
        • 977

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
        Chętnie przyjmę jakąś ciekawą pracę dzięki której będę mógł się rozwijać.
        To napisz jeszcze proszę, co potrafisz. I nie chodzi mi o to jakie szkoły skończyłeś i jakie masz dyplomy ukończenia kursów, tylko czy jest coś co umiesz robić. Poza piciem piwa, oczywiście

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23799

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
          To napisz jeszcze proszę, co potrafisz. I nie chodzi mi o to jakie szkoły skończyłeś i jakie masz dyplomy ukończenia kursów, tylko czy jest coś co umiesz robić. Poza piciem piwa, oczywiście
          Obsługa forum - mogę wystawiać referencje
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • angasc
            Senior
            • 04-2006
            • 977

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Obsługa forum - mogę wystawiać referencje
            Zacne zajęcie, podobnie jak i referencje
            Aczkolwiek nie tego szukam.

            Comment

            • zAjkA
              Senior
              • 12-2004
              • 1089

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika angasc Wyświetlenie odpowiedzi
              To napisz jeszcze proszę, co potrafisz. I nie chodzi mi o to jakie szkoły skończyłeś i jakie masz dyplomy ukończenia kursów, tylko czy jest coś co umiesz robić. Poza piciem piwa, oczywiście
              Umiem naprawdę dużo tylko zależy czego oczekujesz. Jakbym miał wypisać tu co potrafię to trochę miejsca by to zajęło. Najlepiej byłoby abyś napisał czego oczekujesz. Wtedy ja się do tego ustosunkuje. Więcej mogę powiedzieć tylko tyle iż wszędzie gdzie do tej pory pracowałem wszyscy byli ze mnie zadowoleni. Jak coś robię to robię to dokładnie i sumiennie. Jednym słowem przykładam się do pracy. Jeśli czegoś nie umiem to na bank szybko się tego nauczę gdyż jestem naprawdę bystry. Ostatnio moja kierowniczka stwierdziła iż złoty chłopak ze mnie . Przy szukaniu nowej pracy wychodzę z założenia iż stratny jest pracodawca który się do mnie nie odezwał, nie ja. Jestem młody, mam w czym wybierać a potencjalny pracodawca traci naprawdę dobrego pracownika. Ogólnie sam sobie się dziwię że tak o sobie piszę. Wcześniej na bank bym tego nie napisał ale coś w tym musi być skoro wszędzie mnie chwalą.
              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

              Comment

              • zAjkA
                Senior
                • 12-2004
                • 1089

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                Obsługa forum - mogę wystawiać referencje
                Wpiszę to do mojego CV
                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                Comment

                • zAjkA
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1089

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jaro-w Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zajka
                  jeżeli mogę coś zasugerować,to może warto wprowadzić drobne zmiany w profilu(o sobie).
                  W tej wersji ciężko będzie o pracodawcę.
                  Profil wypełaniałem jeszcze za czasów szkolnych. Tyczył on się bardziej szkoły niż pracy gdyż wtedy jeszcze nie pracowałem.
                  Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                  Comment

                  • zAjkA
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1089

                    #10
                    Dodam tylko iż nie nawidzę lutować drobnych elementów gdyż brak mi cierpliwości.
                    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zAjkA Wyświetlenie odpowiedzi
                      Umiem naprawdę dużo tylko zależy czego oczekujesz. Jakbym miał wypisać tu co potrafię to trochę miejsca by to zajęło. Najlepiej byłoby abyś napisał czego oczekujesz. Wtedy ja się do tego ustosunkuje. Więcej mogę powiedzieć tylko tyle iż wszędzie gdzie do tej pory pracowałem wszyscy byli ze mnie zadowoleni. Jak coś robię to robię to dokładnie i sumiennie. Jednym słowem przykładam się do pracy. Jeśli czegoś nie umiem to na bank szybko się tego nauczę gdyż jestem naprawdę bystry. Ostatnio moja kierowniczka stwierdziła iż złoty chłopak ze mnie . Przy szukaniu nowej pracy wychodzę z założenia iż stratny jest pracodawca który się do mnie nie odezwał, nie ja. Jestem młody, mam w czym wybierać a potencjalny pracodawca traci naprawdę dobrego pracownika. Ogólnie sam sobie się dziwię że tak o sobie piszę. Wcześniej na bank bym tego nie napisał ale coś w tym musi być skoro wszędzie mnie chwalą.
                      zAjKa, nie wiem, czy to widzisz, ale to brzmi jak tekst z dobrego kabaretu.

                      Comment

                      • alnus
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 459

                        #12
                        Kabaret to też praca. Szkoda że lutowanie ci nie odpowiada, bo to akurat jedyne zajęcie, które być może niedługo będę musiał zlecać. Chociaż sam b. lubię to robić. Cisza, spokój, radyjko lub inna muzyczka z głośniczka i zapach kalafonii...

                        Comment

                        • zAjkA
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1089

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          zAjKa, nie wiem, czy to widzisz, ale to brzmi jak tekst z dobrego kabaretu.
                          I oto chodzi

                          Ogólnie jestem ździwiony gdyż temat cieszy się zainteresowaniem na co wogóle nie liczyłem.
                          Last edited by zAjkA; 09-01-2008, 10:00.
                          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                          Comment

                          • zAjkA
                            Senior
                            • 12-2004
                            • 1089

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alnus Wyświetlenie odpowiedzi
                            i zapach kalafonii...
                            Zapach kalafonii jest super
                            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              #15
                              Jako potencjalny pracoDAWCA muszę stwierdzić, że bardzo mi nie odpowiada sposób w jaki podsumowujesz swoje kwalifikacje.
                              Sugeruje, że jesteś ambitnym egocentrykiem i nie nadajesz się do pracy w zespole. U mnie bez szans.
                              Chyba, że ktoś szuka "yupi", jakiegoś wygadanego handlowca lub samotnika-specjalistę do wykonywania ściśle sprecyzowanych zadań bez kontaktu z klientami (również wewnętrznymi).

                              Np za słowa:
                              "Przy szukaniu nowej pracy wychodzę z założenia iż stratny jest pracodawca który się do mnie nie odezwał, nie ja. Jestem młody, mam w czym wybierać a potencjalny pracodawca traci naprawdę dobrego pracownika."
                              ...podczas rozmowy kwalifikacyjnej w normalnej firmie byłbyś skreślony.

                              Tylko bez urazy proszę. Piszę Ci to raczej jako przestrogę. Absolutnie nie chciałbym Cię obrazić. Uważaj co piszesz w liście motywacyjnym...

                              PS: Wspomniane przez Huanghua forum GoldenLine polecam.
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎