Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

2008.10.25 - Octoberfest Pub MolotovCafe Olsztyn

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bialy-r
    Senior
    • 04-2008
    • 100

    2008.10.25 - Octoberfest Pub MolotovCafe Olsztyn

    25.10.2008 October Fest w Molotovie

    WARMIŃSKI DZIEŃ PIWOSZA. Tylko tego dnia czekać będzie na was 100 gatunków piwa!!!!!!!!!! i mnóstwo innych okołopiwnych atrakcji ! Szczegóły wkrótce!

  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23807

    #2
    ten October chyba znowu od octu
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Maggyk
      Szara Adminiscjencja
      • 05-2004
      • 5615

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bialy-r Wyświetlenie odpowiedzi
      25.10.2008 October Fest w Molotovie

      WARMIŃSKI DZIEŃ PIWOSZA. Tylko tego dnia czekać będzie na was 100 gatunków piwa!!!!!!!!!! i mnóstwo innych okołopiwnych atrakcji ! Szczegóły wkrótce!

      http://www.molotovcafe.pl/rozklad.php
      W dniu 3 października zamieściłeś identyczny post w temacie dedykowanym temu lokalowi. Nie dodałeś nawet nic od siebie. W związku z tym tamten post usunęłam. Takich zachowań nie będziemy tolerować.
      Last edited by Maggyk; 06-10-2008, 10:11.
      Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
      Piwo domowe -
      Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

      Reklama w BROWARZE
      PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

      Comment

      • bialy-r
        Senior
        • 04-2008
        • 100

        #4
        a teraz odsiebie :

        Byłem w zeszłym roku na tej imprezie, zeszłoroczna edycja zwała się BierFest. Było dużo ludzi i duży wybór piwa (nie wiem czy 100 ale napewno ponad 60).
        Pub ma bardzo dużą ofertę, chyba największą w tej części Polski, w zeszłorocznej imprezie ilość piw się podwoiła i to jest główny cel tej imprezy, można napić się piwa które nie są na codzień oferowane np. więtkszy wybór piw z Litwy, Czech, coś z Rosji, Białorusi i to w przystępnych cenach -najwyższe dla piw pszenicznych z Ukraina, Niemiec, Litwy to 6.50 zł.

        Pozatym są konkursy gdzie można wygrać kratę piwa.


        Bar polecam ze względu na ofertę codzienną ofertę piw, do stałej oferty często okresowo pojawiają sie nowości http://www.molotovcafe.pl/bar.php

        Do zobaczenia 25.10.2008 w Mołotowie

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1303

          #5
          byłem i dałem z siebie (prawie) wszystko, chociaż nie startowałem w żadnych konkurencjach, bo urzędowałem na dole. piw faktycznie było sporo, knajpa pełna i zadymiona jak zwykle. lubię tam chodzić. żal, że nieczęsto mam okazję.
          veni, emi, bibi

          Comment

          • bialy-r
            Senior
            • 04-2008
            • 100

            #6
            Trochę ludzi było to prawda, ale myslałem że będzie więcej piwek a doszły tylko:
            Novic
            Edelwais
            Klasic
            dwa Bohema Regent: Tmavy i Svetly
            Ciechan Porter
            1664 Blanc
            dwa Fortas: Niefiltrowane, drugiego nie pamiętam
            Clausthethaller Non-Alkoholic
            Utenos ICE
            Kalnapils 7:30
            Syvertus bezalkoholowy
            Primator Weizen

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎