Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czechy, Ostrava, Zahradní / Milíčova, Rock and Roll Garage

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jurandofil
    Senior
    • 10-2007
    • 976

    Czechy, Ostrava, Zahradní / Milíčova, Rock and Roll Garage

    Czechy 3-4.I.2009 - część V

    Po schodkach zeszliśmy do piwnicy, w której mieści się ten bar. Zdobywane do tej pory informacje głośiły, że lane Pivo hukvaldske się skończyło, ale pojawił się Slezan.
    Czy Hukvaldy, czy Slezan, miejsce warte odwiedzenia.


    - Jake Piva mate na cepu?
    - Plzen a Radegast.
    - Slezan neni?
    - Neni.
    - Hukvaldy taky neni?
    - Jenom Plzen a Radegast. Meli jsme vanoce a je to prestavka v Slezane. Omlouvam se.

    No cóż, zobaczymy w przyszłości czy Slezan wróci do "Garażu".
    Last edited by Jurandofil; 11-01-2009, 17:59.
    Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

    Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
    Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4568

    #2
    A Slezan rzeczywiście był! 20-go grudnia liczyliśmy na Hukvaldské ale kvasnicový Slezan 13 Blg (28 kč/0,5 l, firmowe szkło) nas zadowolił nas w zupełności.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      A bo może nie trafiliście pod zły adres? Wg. beerborec.cz w Ostavie są 2 lokale o tej nazwie.
      W tym drugim przy ulicy Martinovskiej, przy pętli tramwaju 4 (praktycznie już za miastem) wybór piw wydaje się większy. Niestety zbrakło mi czasu ( a i trochę sił ) by sprawdzić to miejsce osobiście.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Jurandofil
        Senior
        • 10-2007
        • 976

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        A bo może nie trafiliście pod zły adres? Wg. beerborec.cz w Ostavie są 2 lokale o tej nazwie.
        W tym drugim przy ulicy Martinovskiej, przy pętli tramwaju 4 (praktycznie już za miastem) wybór piw wydaje się większy. Niestety zbrakło mi czasu ( a i trochę sił ) by sprawdzić to miejsce osobiście.
        Nie, to raczej dobry adres. Odwiedziłem to miejsce wczoraj. Od jakiegoś czasu jest tu dostępne Pivo o nazwie Garazmistr. Warzone v Biovare na potrzeby knajpy "Garaz". Jest to odpowiednik (mniej więcej) Qaska svetle 13. Oczywiście kvasnicove. Obecnie za 29Kc (droższe nawet od koncernowych).
        Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

        Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
        Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

        Comment

        • heckler
          Senior
          • 09-2012
          • 1817

          #5
          Zawitałem jakoś w lipcu.Leją piwa o nazwie Garazmistr 10,11,12 i jakieś smakowe.W petach mieli tylko 11-kę.Zakupiłem dwie 1,5L butle,to był błąd.Piwo mocno zgazowane kompletnie bez wyrazu.Męczyłem to ze dwa tygodnie.Za to w środku lokal ciekawie urządzony,np; kominek z połowy Skody.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            #6
            Dupa zbita, zapomniałem - w lipcu fantastyczna ejlowa desitka na amerykanach tu była gdy akurat żar lał się z niebios... Pozostałe piwa raczej słabe, ale ciekawa kuchnia (ale dość droga) i ogólnie klimatycznie samochodziarsko utrzymane miejsce.
            Last edited by ART; 10-09-2014, 12:11.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2837

              #7
              Była tez IPA - szesnastka, raczej nieudana, niestety.
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎