Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szeroki Dunaj 1/3, Restauracja Senator

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yavo
    • 03-2009
    • 909

    Szeroki Dunaj 1/3, Restauracja Senator

    Ogródek, parasole konstancińskie. Dawne i Mazowieckie z kija w konstańcińskich szklankach za osiem złociszy za pół litra.
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    #2
    Bardzo bym chciał aby było inaczej ale nie wróżę powodzenia piwom z Konstancina w takiej cenie. Nawet w tej lokalizacji.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      #3
      no, nie przesadzaj, van, po starówce włóczą się walutowi turyści jeśli w ogóle patrzą na parasole piwne, to wstąpią. zresztą ci, co nie patrzą, też wstąpią, z braku miejsc gdzie indziej. a osiem za lane mazowieckie płaci się w "pingwinie" na ząbkowskiej, jeśli nie ma promocji, no może siedem. a w pobliskim "po drugiej stronie lustra" - dycha za butelczynę!
      ps. też bym wolał płacić piątala, ale w malince już mazowszaka nie ma. bo się rozpłaczę...
      veni, emi, bibi

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2294

        #4
        Niech sobie będzie na Starówce Konstancin dla turystów za 8 zł., ale dla równowagi niech browar wreszcie pomyśli o dwóch- trzech miejscach w Warszawie (dzielnice ościenne centrum jak Wola, Ochota czy Mokotów) gdzie można będzie wypić np. Mazowieckie za max. 5 zł.
        Nie wierzę, że "niedasie" pozycjonować ich piwa w tej cenie.

        Comment

        • tfur
          Senior
          • 05-2006
          • 1303

          #5
          więc tak, jest dawne i mazowieckie niefiltrowane w cenie 8 za pół i 12 za litr. ta druga cena chyba całkiem zachęcająca, nie? (piwo pychotka) poza tym jest jeszcze do sprawdzenia taka kwestia - ja zasiadłem w ogródku restauracji senator, bo wieczór był upalny, i tam obowiązywały podane ceny, natomiast tuż obok jest sklep senator, a za nim pub senator i tam przy wejściu napisane jest 5zł za piwo, tylko nie sprawdziłem jakie, bo jak zaraz pizło z nieba, to już nie miałem głowy do sprawdzania...
          veni, emi, bibi

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            #6
            Noż cholera, akurat jestem zarobiony, a bym się wybrał. Tfur, jakie są godziny otfu, tfu! otwarcia?

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
              więc tak, jest dawne i mazowieckie niefiltrowane w cenie 8 za pół i 12 za litr. ta druga cena chyba całkiem zachęcająca, nie? (piwo pychotka) poza tym jest jeszcze do sprawdzenia taka kwestia - ja zasiadłem w ogródku restauracji senator, bo wieczór był upalny, i tam obowiązywały podane ceny, natomiast tuż obok jest sklep senator, a za nim pub senator i tam przy wejściu napisane jest 5zł za piwo, tylko nie sprawdziłem jakie, bo jak zaraz pizło z nieba, to już nie miałem głowy do sprawdzania...
              Kurczę, to ten lokal wywołuje anomalie klimatyczne!
              Byłem tam parę tygodni temu, niestety, było tylko "Dawne" (dawne, ale godne! ).
              Jak nagle przylało!!! Siedziałem w ogródku, parasole pozczepiane, dały radę.
              Ale kiedyś musiałem się ruszyć... No i kanty w spodniach się poszły... .

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                #8
                W każdy poniedziałek od godziny 17.00 wszystkie piwa za 50% ceny.....jak mi powiedział kelner 1L Mazowieckiego kosztuje 7.50zł

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #9
                  Zasięgnąłem języka u źródła i okazuje się (tak przynajmniej twierdzą kelnerzy), że piwo tańsze jest tylko od wtorku do czwartku a cena 0,5 l wynosi wtedy 6 pln. Dodatkowo jeśli w piątek jest jakiś koncert lub impreza można nabyć litrowy kufel za 12 pln. W inne dni cena 0,5 to 8 pln a litra 15 pln.
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • tfur
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 1303

                    #10
                    ja byłem w czwartek i na tablicy jak w mordę stało - 8 i 12. chyba sami nie wiedzą. za to piwo mają dobre.
                    veni, emi, bibi

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #11
                      Wczoraj byliśmy i potwierdzamy, że w poniedziałek od 17:00 piwo kosztuje o połowę taniej. Parę potraw zresztą też. Ponadto knajpa charakteryzuje się doskonałym personelem. Marzenie ściętej głowy, by takich kelnerów doczekały się nasze browary restauracyjne. Wrażenie bardzo pozytywne, szczególnie, ze jest przyjemny ogródek, bardzo smaczne jedzenie w cenach zupełnie przystępnych, a gdy weźmie się do tego obniżkę 50% - to szał ciał i wyżerka na maxa
                      Piwo zamiennie: raz Dawne, raz Mazowieckie. Jest jeden nalewak i piwa podłączane są wymiennie.

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        #12
                        Ja także odwiedziłem wczoraj ten lokal. Rzeczywiście ceny piwa w menu to 8 zł za 0,4 i 15 zł za litr (czyli w poniedziałek po 17 - 7,50). Ogródek bardzo porządnie urządzony z emblematami browaru Konstancin tu i ówdzie.
                        Odwiedziłem też pub Senator, który jest zaraz obok. Tam do nalewaka była podczepiona podkładka Zdrojowego (bo nie dostali naklejki, a w ogóle podkładkę też mają tylko jedną). Jak twierdził barman, beczkowe ma 7 procent. Smakowało jak Dawne więc to zapewne było po prostu Dawne, a nie Zdrojowe. Cena 8 zł za, chyba, 0,5 (szklanki z logiem browaru). Barman bardzo chwalił piwo, mówił, że sam je bardzo lubi i stara się polecać je klientom. Klimat oczywiście bardziej piwny niż w restauracji. Co więcej, jedzenie w przystępnych cenach.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • grzeber
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 2868

                          #13
                          Ceny chyba mają ruchome bo dziś w restauracji było 6 PLN za 0,4l i 12 PLN za 1l.
                          pozdrawiam
                          www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                          Comment

                          • tfur
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 1303

                            #14
                            no ciekawe, grzeber, czyśmy się widzieli. niemniej piłem dziś litr za 12, i podejrzewam, że zdrojowe, ale sam nie wiem - wiem tyle, że było smaczne...
                            veni, emi, bibi

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              #15
                              Są dwa lokale i jak powiedział barman w pubie Senator nie związane ze sobą. Tutaj opisywana jest restauracja Senator w której są promocje, która ma fajny ogródek i wczoraj było pyszne Dawne. Chętnie wpadnę tutaj w jakiś poniedziałek na kolację za pół ceny (uwaga to dotyczy tylko przekąsek, dania główne nie są objete promocją). Piwo w karcie jest po 8 PLN ale było wczoraj normalnie po 6 za 0,4 i 12 za litr. Bardzo fajne szklaneczki mają firmowe.
                              Natomiast obok jest Pub Senator w którym promocji nie ma, piwo zawsze kosztuje 8 PLn i było Zdrojowe. Pub jest w piwnicach i mógłby być ekstra piwarnią ale niestety wszystko psuje włączone na full prymitywne techno i house z najgorszej chyba staji muzycznej - Viva.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎