PDA

Wersja pełna: : 2009.08.08 - 15.30 - Pokaz warzenia piwa - Opole, ul. Stokrotek 9, Restauracja Gama

Maggyk
16-07-2009, 14:20
Mam przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na pokaz warzenia piwa, który odbędzie się 8 sierpnia 2009 r. w Opolu w restauracji Gama przy ul. Stokrotek 9 o godzinie 15.30.
Ze względu na fakt, iż ilość miejsc jest ograniczona chętnych prosimy o kontakt pod adresem warzenie[małpiszon]centrumpiwowarstwa.pl.

Jeśli macie jakieś sugestie co do piwa, które chcielibyście uwarzyć wspólnie z ekipą Centrum Piwowarstwa czekamy na Wasze głosy w tym temacie :stout:

ART
06-08-2009, 23:20
Chętnych się nieco pozgłaszało, ale sugestii co do warzenia nie było, tak więc uwarzymy piwo orkiszowe. A co.

kopyr
06-08-2009, 23:39
Chętnych się nieco pozgłaszało, ale sugestii co do warzenia nie było, tak więc uwarzymy piwo orkiszowe. A co.

A z czego?

Czy jesteście w stanie nakręcić coś do klipu jestem domowym piwowarem. Szczególnie chodziłoby mi o frazę Naszym celem jest uczyć tych, którzy chcieliby warzyć piwo, ale nie wiedzą jak.

ART
07-08-2009, 00:10
Nooooo.... po części ze słodu orkiszowego :)

Ach, cholercia, coś jest na rzeczy z tym klipem! Jeszcze nie doczytałem. Ta fraza ma być wyrecytowana, wyśpiewana, wyrapowana, wygrowlingowana? Sorry że pytam pewnie o banały, ale jeszcze mam 20 stron dyskusji po powrocie do przejrzenia i nie dotarłem do tego :)

Spróbuję od kogoś skombinować sprzęt, może coś się uda. A właściwie to najlepiej razem z operatorem, bo ja się na tym nie znam za bardzo. Znaczy się w ogóle...

kopyr
07-08-2009, 00:15
Nooooo.... po części ze słodu orkiszowego :)

A skąd macie?

Ach, cholercia, coś jest na rzeczy z tym klipem! Jeszcze nie doczytałem. Ta fraza ma być wyrecytowana, wyśpiewana, wyrapowana, wygrowlingowana? Sorry że pytam pewnie o banały, ale jeszcze mam 20 stron dyskusji po powrocie do przejrzenia i nie dotarłem do tego :)

Wątek o klipie trzeba przeczytać w pierwszej kolejności :D i jeszcze na zaprzyjaźnionym forum. :p
Widziałbym to tak, w tle kocioł, ktoś miesza brzeczkę, obok stoją z rodziawionymi japami adepci piwowarstwa i ktoś do kamery mówi "naszym celem... itd." Jeśli przypasuje jeszcze jakaś fraza z tekstu (http://www.piwo.org/forum/p23068-Wczoraj-22-32-56.html#p23068), to też można nagrać, ale na tej by mi zależało, właśnie ze szkółki.

Maggyk
07-08-2009, 06:05
A skąd macie?
Pierwotnie ze słodowni w Niemczech, teraz z magazynu CP :D Na dniach pojawi się w sklepie razem ze słodem owsianym i żytnim.

kopyr
07-08-2009, 06:39
Pierwotnie ze słodowni w Niemczech, teraz z magazynu CP :D Na dniach pojawi się w sklepie razem ze słodem owsianym i żytnim.

Fajnie. Nie wiem co prawda do czego go wykorzystać ;), chyba najlepiej do 5 Korn lub coś w tym stylu.

Marusia
07-08-2009, 07:34
Fajnie. Nie wiem co prawda do czego go wykorzystać ;), chyba najlepiej do 5 Korn lub coś w tym stylu.

Zobaczymy, my spróbujemy uwarzyć orkiszowe w proporcjach słodów jak weizen. Jak wyjdzie smaczne, to się pochwalimy:)

ART
13-08-2009, 16:04
Dzięki za przybycie! Było nas mało, ale przez to całkiem kameralnie i bez zgiełku. Trochę problemów było z prądem, ale piwo orkiszowe zostało uwarzone a w niedzielę zadane drożdżami i obecnie fermentuje.

Nic nie nakręciliśmy do projektu bo nie znalazłem nikogo do pomocy kto by był w okolicy.