Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dokąd z dzieckiem nad morze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Dokąd z dzieckiem nad morze

    Czy znacie jakieś fajne ośrodki nad morzem, gdzie można by spędzić wakacje z dzieckiem? Żeby nie było zbyt dużo bydła, mile widziane atrakcje dla dzieci. Piwo na drugim planie, ale bliskość jakiejś sekcji forumowej byłaby dodatkowym atutem.
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10837

    #2
    Za tydzień jedziemy poleniuchować na plażach na Rugi. Piwa i atrakcji tam nie brakuje.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      Abernacka, Żą, jak sądzę, chodziło raczej o nasze morze.

      Na pewno gdzieś między przekopem Wisły i Sztutowem. Czynna codziennie kolej wąskotorowa i Kormoran z beczki w Sztutowie.
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
        Abernacka, Żą, jak sądzę, chodziło raczej o nasze morze.

        Na pewno gdzieś między przekopem Wisły i Sztutowem. Czynna codziennie kolej wąskotorowa i Kormoran z beczki w Sztutowie.
        Przypominam, wyspa Rugia leży nad morzem Bałtyckim w niedalekiej odległości od Świnoujścia.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Raczej polskie, bo mam jedną rzecz do zrobienia w samochodzie, z którą nie chciałbym się wypuszczać za granicę.

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Raczej polskie, bo mam jedną rzecz do zrobienia w samochodzie, z którą nie chciałbym się wypuszczać za granicę.
            A to rozumiem.
            Jeżeli jednak zdecydowałbyś sie wypoczywać w zachodniej części naszego wybrzeża, mimo wszystko polecam tobie wycieczkę do Świnoujścia. Stamtąd kolejką do Ahlbecku (3km od Świnoujścia) i Hernigsdorfu (5km od Świnoujścia) gdzie atrakcji dla młodszej i starszej ferajny (czytaj browary restauracyjne) nie brakuje. Sopot przy nich to ubogi krewny.
            Last edited by abernacka; 29-07-2011, 13:12.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
              Przypominam, wyspa Rugia leży nad morzem Bałtyckim w niedalekiej odległości od Świnoujścia.
              Napisałeś tak "niepopolskiemu", że się zasugerowałem, że to znowu jakieś twoje antypody.
              I spuść trochę z tonu, bo forma Twoich wypowiedzi budzi niesmak.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • abernacka
                Senior
                • 12-2003
                • 10837

                #8
                Szkoda, że w tak błahym temacie szukasz ukrytego dna.
                Ps. Zawsze możesz mnie dodać do ignorowanych i będziesz miał "kłopot" z głowy.
                Last edited by abernacka; 29-07-2011, 14:27.
                Piwna turystyka według abernackiego

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Nie wiem jakich atrakcji oczekujesz. Ja ze swojej strony proponowałbym Frombork - może nie morze do końca ale zatoka to w sumie też część morza
                  Tłumów tam raczej nie ma, a okolica bogata w fajne miejsca do wypadu (np. Tolkmicko)

                  Aha, odpoczynek w Rheticus, nie ośrodek ale miejsce super
                  Last edited by becik; 29-07-2011, 14:30.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czynna codziennie kolej wąskotorowa i Kormoran z beczki w Sztutowie.
                    Na rampie w Sztutowie powiadasz?
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie wiem jakich atrakcji oczekujesz.
                      Żeby było dla dziecka coś pod ręką, typu plac zabaw, no i ewentualnie coś na okazjonalne wypady. A nad morzem, bo ponoć dobre na alergie (najnowsza choroba cywilizacyjna, ja nigdy czegoś takiego nie miałem).
                      Last edited by żąleną; 29-07-2011, 16:38.

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        najnowsza choroba cywilizacyjna, ja nigdy czegoś takiego nie miałem.
                        Poczekaj aż złapie dysleksję
                        Last edited by ART; 29-07-2011, 19:18.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • tomekot
                          Junior
                          • 06-2011
                          • 16

                          #13
                          Ustka!

                          Kurort z wszelkimi dostępnymi atrakcjami dla dzieci.
                          Sklep "Świat Piwa" a wnim wszystkiego do woli, a w szczególności rzadko osiągalny "Kowal" z Koszalina
                          Współczesny Nomada - miejsce wypadowe Warszawa

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2768

                            #14
                            Jeżeli chodzi o kwestie związane ze zdrowiem i hartowaniem dzieci proponowałbym Kołobrzeg. Bardzo specyficzny mikroklimat tam występuje. Niektórym oczywiście nie odpowiada. Uważają że woda tam jest najzimniejsza nad polskim brzegiem Bałtyku i powietrze jest "ostre". Ale to tam przed laty zjeżdżali masowo górnicy z południa Polski żeby leczyć z różnych dolegliwości swoje drogi oddechowe.

                            Comment

                            • Makaron
                              Senior
                              • 08-2003
                              • 2107

                              #15
                              Rewa niedaleko Gdyni nie jest nagorszym miejscem, co prawda nad zatoka, nie nad morzem. No i z piwem nie nalepiej, co prawda od lat tam nie bylem, moze cos sie zmienilo?

                              Ustka w wakacje jest przeludniona i to bardzo. Chyba, ze poszukac cos w okolicach.
                              "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎