Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Indie, Gurgaon, JMD Regent Arcade Mall, MG Rd, d Beer Factory

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2868

    Indie, Gurgaon, JMD Regent Arcade Mall, MG Rd, d Beer Factory

    d Beer Factory, JMD Regent Arcade Mall, MG Road, Gurgaon, Haryana, India.
    D BEER Factory [ Official ], Gurgaon. 1587 osób lubi to · 283 użytkowników tu było. We are glad to take this opportunity of bringing you the Newest, Hottest and one of its own kind of


    Otwarty w maju 2011 roku (informacje z FB) klub, restauracja, gdzie browar jest raczej jedynie dodatkiem do całego biznesu. Znajduje się całkiem niedaleko Vapour, tylko 2 centra handlowe dalej (stacja kolejki nadal Sikandarpur metro).

    Przed wejściem oczywiście musimy dać się sprawdzić przez ochronę, wjeżdżamy na drugie piętro gdzie wita nas obsługa browaru. I tu zaczyna się pech. Akurat w dniu mojej wizyty nie posiadali własnego piwa (miało być za dwa dni), w nalewakach tylko importowany Fosters oraz coś w butelkach. Firmowych gadgetów brak, obsługa nie pozwoliła także zrobić zdjęć wnętrza. Mogę jednak potwierdzam istnienie warzelni. Sam wystrój, mroczny, nowoczesny, imprezowo-klubowy. Widać, że miejsce kierowane dla młodych, bogatych i wyzwolonych Indusów. Z resztą środek, można zobaczyć bez rejestracji na FB.

    Szkoda mi było czasu na picie tu innego piwa bo czekały kolejne mikrobrowary w Gurgaon. Cen niestety nie zanotowałem, jak ktoś odwiedzi to będzie mógł to uzupełnić, ale podejrzewam, że trzymają podobny poziom co inne tego typu obiekty w Gurgaon.

    Zdjęcia już w galerii:

    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎