Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

? , Finkbrau Panache

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dipeone
    Senior
    • 05-2010
    • 741

    ? , Finkbrau Panache

    Piwo aromatyzowane o smaku cytrynowym.
    Zawartość alkoholu mniej niż 1%. Podano cały skład ,ale niestety ekstraktu brak i producenta też - informacja tylko o tym ,że piwo pochodzi z Francji.
    Do kupienia w Lidlu za ok 11 złotych za 10 buteleczek po 0,25l.
    W smaku nie czuć w ogóle piwa, kapsel twist off taki, jak na zdjęciu poniżej.
    Attached Files
  • fuliano
    Senior
    • 07-2010
    • 1825

    #2
    Ja się nie podjąłem próby zakupu aż 10 sztuk, jakby na sztuki było to bym na próbę wciągnął pewnie

    Comment

    • Avrukk
      Junior
      • 05-2012
      • 23

      #3
      Kuszące w tym piwie były głównie malutkie butelki. Wypiłem jedną buteleczkę przed schłodzeniem, i jedną buteleczkę po schłodzeniu. Różnica była kolosalna:
      Butelka 1: tania oranżada z Biedronki. Piwa nie czuć wcale, nawet się nie zaczerwieniłem (a mam taką skłonność nawet po radlerach). Mimo, że w składzie lemoniady jest cukier to mnie Butelka 2: trochę lepiej. Nie było już tej suchości w ustach i nawet dało się wyczuć piwny posmak, ale porównał bym to do poziomu naszych rodzimych radlerów. Dalej się nie zaczerwieniłem.

      Jeśli mamy z kim to wypić, lub pojawi się sprzedaż na sztuki to można posmakować, ale 2,5l samemu to raczej słaby pomysł.

      Ciekawi mnie też czemu na etykiecie nie ma żadnej wzmianki o alkoholu...

      Comment

      • ziemidiusz
        Junior
        • 07-2012
        • 1

        #4
        Ależ jest. Alkohol poniżej 1% objętościowo. A więc praktycznie lemoniada

        Comment

        • Avrukk
          Junior
          • 05-2012
          • 23

          #5
          Alkohol 1% wiele mi wyjaśnia, ale nie wiem gdzie to przeczytałeś.
          Last edited by Avrukk; 27-07-2012, 22:20.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎