Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczecin, Warzymice (Przecław, Czerwona Torebka), 1001 Piw [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • IvanH
    Member
    • 06-2007
    • 63

    Szczecin, Warzymice (Przecław, Czerwona Torebka), 1001 Piw [zamknięte]

    Wjeżdżając dziś do Szczecina mignął mi sklep z szumnym napisem "1001 piw".

    Specjalnie zawróciłem (jadąc krajową "13" w Przecławiu trzeba zjechać do sklepów "Czerwona Torebka") i zajrzałem. Okazało się, że dziś sklep miał otwarcie.
    Bardzo sympatyczna, młoda dziewczyna uganiała się, żeby doradzić licznej grupie Klientów. Z oferty sklepu ponoć jeszcze dużo brakowało, ale półki i tak wyglądały imponująco.

    Dużo Czechów, sporo z Polski z reszty Europy również coś się znajdzie. Taki sklep na tym szczecińskim osiedlu to skarb

    PS: Jadąc z Wrocławia, wziąłem wrocławskie i coś na dodatek, jako znośną 10 z lodówki
  • Holba
    Junior
    • 08-2013
    • 1

    #2
    Pejzaż rok później - pojemne regały zapełnione w 1/16, nieogarnięta obsługa (chyba, że trafi się na Pana Właściciela, on to przynajmniej wie o czym mówi). Dramat! Owszem są rzut beretem, ale wybieram Elysium. Zawsze, prócz sytuacji podbramkowych Owszem, Elysium jest w centrum, trzeba dojechać, ale full asortyment, nowinki, ogarnięciu Panowie, mający naprawdę wiele do powiedzenia o piwie, prawdziwi pasjonaci! Znający upodobania klienta i potrafiący mu doradzić - bez nachalnej sprzedaży faktycznie trafiając w jego gust! I nawet jak im czegoś nie dowieźli, to im się wybacza. 1001 piw z ciągłymi brakami w asortymencie - nie. (oj, to mi wyszedł prawie post sponsorowany

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Holba Wyświetlenie odpowiedzi
      (oj, to mi wyszedł prawie post sponsorowany
      Eeeee, wydaje się Tobie
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • random
        Junior
        • 12-2013
        • 1

        #4
        Zamknięte?

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎