Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkocja w DP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    Szkocja w DP

    Dlaczego w DP nie ma Szkocji
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820
  • Gringo
    Senior
    • 07-2007
    • 2151

    #2
    Bo jest Wielka Brytania.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      #3
      Tyle to ja wiem bo tak do tej pory zapisuję piwa
      W dziale Piwo-konkretnie jest podział Wielkiej Brytanii wiec dlaczego nie go w DP?
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #4
        To zgłoś do propozycji DP (jest już taki wątek), ale i tak czy inaczej rewolucji się nie spodziewaj
        Mnie bardziej drażni w DP że piwa domowe są połączone z Polską (zakładka kraje). A jak ktoś mieszka i warzy w Szkocji i nie wypił żadnego polskiego piwa to będzie i tak miał je w Polsce+browary domowe.
        Last edited by Gringo; 21-10-2012, 11:11.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          #5
          Propozycja zgłoszona. Twoja wątpliwości odnośnie piw domowych podzielam również
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Makaron
            Senior
            • 08-2003
            • 2107

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
            To zgłoś do propozycji DP (jest już taki wątek), ale i tak czy inaczej rewolucji się nie spodziewaj
            Mnie bardziej drażni w DP że piwa domowe są połączone z Polską (zakładka kraje). A jak ktoś mieszka i warzy w Szkocji i nie wypił żadnego polskiego piwa to będzie i tak miał je w Polsce+browary domowe.
            Naszczęście nie prowadze dziennika.
            "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎