Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Puby - edycja pierwszego wpisu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    Puby - edycja pierwszego wpisu

    Często padają pytania o godziny otwarcia pubów (sklepów też to dotyczy), nawet jeśli te godziny gdzieś w wątku już padły, ale ludzie nie mogą / nie chcą tego sobie wyszukać.
    Zatem wymyśliłem, że jako moderator mógłbym wyedytować pierwszy wpis i tam umieścić dane o godzinach otwarcia, stronę www czy na facebooku. Oczywiście jeśli te dane są znane.
    Sytuacja byłaby jasna - szukać zawsze w pierwszym wpisie.
    Nie jest to idealne rozwiązanie, ale skoro na lepsze nie ma czasu...
    Co na to forumowicze?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    podpisuję się oboma ręcami
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      #3
      Ja też dodaję to i owo. Również sparowane.
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        #4
        Te pytania o godzinę otwarcia pubu czy sklepu wcale mnie nie dziwią, bo na niektórych stronach tych przybytków nieraz nie ma żadnej informacji w jakich godzinach są otwarte. Sam kilka razy dzwoniłem, żeby się o tym dowiedzieć.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Pomysł dobry, ale czy będziesz w stanie pozostawać na bieżąco z godzinami otwarcia tylu sklepów? Mogą one przecież ulegać zmianie.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            #6
            Co jakiś czas i tak przeglądam wszystkie nowe wpisy w dziele knajpianym. Jeśli wyczytam, że ktoś wyraźnie poinformował o zmianie godzin, to je zmienię. Gwarancji, że wszystko jest zgodne z prawdą nie daję.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Jasne. Ale godziny otwarcia umieszczone w pierwszym poście wątku będą wyglądać, jak by to ująć, nieco oficjalnie. Ktoś się natnie i będzie miał pretensje, po części uzasadnione. Może dodać jakieś "zrzeczenie odpowiedzialności"?

              Oczywiście najlepiej by było, żeby prowadzący lokal miał konto premiuma i na bieżąco informował o takich sprawach, ale liczyć na to nie można.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23782

                #8
                Dzięki, w szufladzie admina są nieco odmienne rozwiązania tej kwestii.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dzięki, w szufladzie admina są nieco odmienne rozwiązania tej kwestii.
                  To rzecz oczywista, chociaż podejrzewam, że wcale nie masz żadnej szuflady

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #10
                    Przykład jak by to mogło wyglądać z moją edycją:

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #11
                      Nie uważasz że mam łeb jak szuflada?
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • Rycho_128
                        Senior
                        • 03-2007
                        • 1039

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie uważasz że mam łeb jak szuflada?
                        Jak szuflandia (nie na temat, ale nie mogłem wytrzymać nie pisząc niemerytorycznie nic nie wnosząc)
                        Last edited by Rycho_128; 05-11-2012, 18:10. Powód: takie tam...
                        Gdański Browar WaRy
                        Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
                        Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Z bajek to Art bardziej podobny jest do pana Kleksa, niż do Nadszyszkownik Kilkujadka, ewięc pewnie ukrywa w brodzie jakieś piegi, ale czy zmieściłaby się szuflada?

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            #14
                            A ja jestem przeciwny nadmiernej ingerencji moderatorów. A za taką uważam moderowanie posta po to aby go "uściślić".

                            PS: data wpisu w dniu ponownej akcji anonymusów jest przypadkowa

                            Comment

                            • Shedao
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 900

                              #15
                              Jak dla mnie, to bardzo dobry pomysl. Nie widzi mi się przebijanie przez x stron w dyskusji w poszukiwaniu informacji o godzinach otwarcia, zawsze gdy takowej potrzebuję jestem zmuszony poszukać jej na stronie/fejsie pubu. Umieszczenie takiej informacji w pierwszym poście ułatwiłoby mi życie.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎