Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego browar biz. schodzi na psy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mariola_fruwa
    Junior
    • 05-2012
    • 11

    Dlaczego browar biz. schodzi na psy

    Jestem tu stosunkowo młodym użytkownikiem i wypatrzyłem coś dziwnego. Siedzi sobie gość na forum pisze posty a pod postem ma swoje motto browar biz schodzi na psy. Moje pytanie brzmi czemu browar biz schodzi na psy i czy kiedyś było tu inaczej ?? Bo mi osobiście to forum odpowiada. Czytam oceny piw, patrze gdzie fajnie piwko, czytam dużo o produkcji i zastanawiam sie gdzie leży błąd.
  • lucifuge
    Senior
    • 11-2009
    • 309

    #2
    Może zapytaj kolegi który ma taki podpis.

    Comment

    • TomX
      Senior
      • 09-2004
      • 1035

      #3
      Sam Browar.biz jest okej, tylko wśród tysięcy użytkowników znajdują się nieprzyjemne jednostki z zamiłowaniem siejące ferment w każdej dyskusji, do której się włączą.
      Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

      I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

      Comment

      • Czapayew
        Senior
        • 10-2002
        • 1966

        #4
        Hmm... W październiku ubiegłego roku minęło 10 lat , jak udzielam się na tut. forum i jakoś jego spsienia nie zauważyłem. Wiadomo, iż nobody's perfect i do tego czy owego można byłoby się przyczepić. Zdarza się, że czasami dyskutantów poniosą emocje i dość mocno odejdą od tematu dyskusji, rozpisując się szeroko i dogłębnie. Wiadomo też, że nie wszyscy forumowicze muszą być browarnikami domowymi i pić wyłączne handmake'i. Ale taki jest urok tego miejsca w sieci - prawie każdy znajdzie tu coś piwnego dla siebie (oczywiście oprócz piwnego trollingu).

        Moje dziesięcioletnie pozytywne wrażenia zdecydowanie górują nad tymi negatywnymi (tj, psimi). Dlatego też posiadacze owego efektywnego podpisu należałoby spytać "co poeta chciał powiedzieć?". Ciekawe, czy cokolwiek...

        PS. Koleżanko, nie od rzeczy byłoby uzupełnić profil.
        Last edited by Czapayew; 26-01-2013, 12:31.
        "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

        www.zamkoszlaki.com
        www.piwnekapsle.net

        Comment

        • banaszek
          SłabyUżytkownik
          • 02-2005
          • 617

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TomX Wyświetlenie odpowiedzi
          Sam Browar.biz jest okej, tylko wśród tysięcy użytkowników znajdują się nieprzyjemne jednostki z zamiłowaniem siejące ferment w każdej dyskusji, do której się włączą.
          Masz coś do mnie???



          Browar.biz to ludzie. Różni. Jest tu jednak kilkoro takich (bo płci pięknej i piękniejszej), którzy pilnują, żeby poziom był zbliżony do przyzwoitego. I to się im udaje. Czasem ktoś coś chlapnie niekulturalnie ale to margines. Jak w wojsku. Tu jest fajnie.


          Comment

          • Mikko
            Senior
            • 12-2008
            • 583

            #6
            Tu jest nawet fajniej niż w wojsku.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              #7
              Nie schodzi.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Krejn
                Senior
                • 07-2012
                • 102

                #8
                Po prostu jak każde szanujące się forum, b.biz ma swoją grupę hejterów
                What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

                Comment

                • marekj
                  Senior
                  • 03-2010
                  • 508

                  #9
                  Obiektywnie ( o ile to jest możliwe) muszę wyznać ,że browar.biz od lat ma wpływ na moją działalność zawodową. I pisanie takich tekstów jest działaniem które można określić "psy szczekają a karawana idzie dalej". Często pojawiają się wątki które czytam z podziwem i takie których wogóle nie czytam .I to jest normalne .Browarbiz jest żywym organizmem który ciągle się zmienia bo rośnie.
                  Jadę na narty

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    #10
                    Opinie, jakoby browar.biz schodził na psy, wygłaszają głównie obrażalscy, którzy polegli w jakiejś dyskusji i przeniesli się gdzie indziej.

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      #11
                      A winowajca tego wątku siedzi cicho, z BB nie rezygnuje
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • mariola_fruwa
                        Junior
                        • 05-2012
                        • 11

                        #12
                        Tak myślałem, że to tylko odczucia subiektywne. Widzę że większości użytkownikom forum się podoba, zresztą mi też . Fora tematyczne są potrzebne i spełniają przydatną funkcję w gromadzeniu wiedzy na dany temat. Czasami i w rodzinie zdarzają sie niesnaski, ale tak jak marekj napisał warto odpuszczać sobie niektóre wątki. Generalnie browar.biz na plus

                        Comment

                        • perłyfan
                          Senior
                          • 02-2003
                          • 1244

                          #13
                          Jest tu normalnie. Jak w każdej grupie są grzeczni i chamy . Nawet jeśli BB schodzi na psy, to w końcu pies najlepszym przyjacielem człowieka jest...
                          JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #14
                            Widząc coraz częstsze pyskówki na forum wydaje mi się, że należy przypomnieć sporej (niestety) grupie forumowiczów:

                            TO JEST FORUM PIWNE

                            Wszelkie obrażanie się nawzajem NIE POWINNO MIEĆ miejsca.
                            W wielu tematach już nie wiadomo o co chodzi, co drugi post jest o tym, kto się na niczym nie zna, kto jest hajterem, kto innym sekciarzem.
                            Może się mylę, ale tu dyskusje powinny TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczyć piwa i tego co jego dotyczy.
                            Każdemu wolno mieć INNE ZDANIE wyrażone w KULTURALNY sposób.
                            Dlatego w dziale, którym się opiekuję - PRASÓWKA wprowadzam coś w rodzaju cenzury.
                            Każdy post, w którym będą oceny umysłu lub charakteru innego użytkownika (nawet zawierające inne celne uwagi) będę wyrzucał w niebyt internetu (via przechmieliny) i będę wnioskował do ARTa o ograniczenie dostępu tych użytkowników do forum.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • concerto
                              Senior
                              • 09-2003
                              • 859

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi

                              Wszelkie obrażanie się nawzajem NIE POWINNO MIEĆ miejsca.
                              W wielu tematach już nie wiadomo o co chodzi, co drugi post jest o tym, kto się na niczym nie zna, kto jest hajterem, kto innym sekciarzem.
                              Amen.

                              Internet ( i fora ) są dla mnie jak Maska ( w filmie "Maska" ). Potęgują cechy z reala, które w tymże realu są wyrażane słabiej, albo w ogóle, a w necie można poszaleć i nawrzucać ile wlezie. Trole z krwi i kości to nie są sympatyczni ludzie, których miło spotkać przy ognisku.

                              Cały czas nie przestaje mnie dziwić żywotność i siła plotki. Wystarczy napisać "Matka X to k....., a jego dziadek dorobił się na handlu lewym spirytem" i jakieś 20-30 % ludzi w to uwierzy choćby to była bujda wymyślona po pijaku. I latami się to będzie ciągnąć, a za dowód posłuży link do pierwszego newsa. Przecież "pisali o tym w internecie".
                              Last edited by concerto; 18-04-2013, 11:41.
                              "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎