Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego browar biz. schodzi na psy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • #16
    A może nie schodzi na "psy", tylko zawsze była "na psach"?
    Tylko stawiam pytanie.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
      A może nie schodzi na "psy", tylko zawsze była "na psach"?
      Tylko stawiam pytanie.
      Nie ma przymusu zaglądania na browar.biz
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4998

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        ale tu dyskusje powinny TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczyć piwa i tego co jego dotyczy.
        Niezle sie zagalopowales tym stwierdzeniem, "MR PEREZ SHOW" i inne luzne tematy tez chcesz wywalic?

        Pyskowki trzeba banowac i tyle, a rozmawiac powinnismy na rozne tematy, bo samo piwo jest nudne.
        Last edited by Latarnik; 18-04-2013, 13:07.
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Niezle sie zagalopowales tym stwierdzeniem, "MR PEREZ SHOW" i inne luzne tematy tez chcesz wywalic?

          Pyskowki trzeba banowac i tyle, a rozmawiac powinnismy na rozne tematy, bo samo piwo jest nudne.
          1. Ja "sprzątam" TYLKO w prasówce."MR PEREZ SHOW" i inne luźne tematy są w dziale "Przy piwie". Tam też powinna panować kultura. Przypominam - ja napisałem nie o wywalaniu tematów tylko o postach, w którym będą oceny umysłu lub charakteru innego użytkownika a to stanowi sporą różnicę.
          2. Dobrze wiesz o co mi chodzi - należy trzymać się tematu a chyba żaden temat nie tyczy się obrażania innych (poza tym). Jeśli ktoś tylko po to się tu loguje aby jątrzyć, to należy go wyeliminować ale niekoniecznie używając jego sposobów. Można prowadzić bardziej lub mniej ciekawą dyskusję bez osobistych "wycieczek".
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • Cez
            Senior
            • 01-2003
            • 1789

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
            A może nie schodzi na "psy", tylko zawsze była "na psach"?
            Tylko stawiam pytanie.
            Moim zdaniem takie prowokowanie do niczego dobrego nie prowadzi, a na pewno nie do rzeczowej dyskusji.
            Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
              A może nie schodzi na "psy", tylko zawsze była "na psach"?
              Tylko stawiam pytanie.
              Poczytaj wątki sprzed swojej rejestracji, a być może znajdziesz na nie odpowiedź.

              Akcję oczywiście popieram, dyskusje powinny być rzeczowe.

              Comment


              • #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie ma przymusu zaglądania na browar.biz
                Zgadza się, nie ma

                Comment


                • #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cez Wyświetlenie odpowiedzi
                  Moim zdaniem takie prowokowanie do niczego dobrego nie prowadzi, a na pewno nie do rzeczowej dyskusji.

                  To nie prowokacja, tylko pytanie.
                  OK, wycofuje je, go już atak gremialny na mnie jest, czyli NIE BYŁO PYTANIA.

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #24
                    Oczywiście ten atak był zupełnie bezzasadny i niczym nie sprokurowany...

                    Comment


                    • #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Oczywiście ten atak był zupełnie bezzasadny i niczym nie sprokurowany...
                      Raz jeszcze powtarzam, to nie była atak, tylko pytanie, bo jeśli coś schodzi na psy, to znaczy, że na tych pasach nie był.

                      Po tym ataku na moją osobę, użyłbym w tej sytuacji pewnego stwierdzenia, ale się powstrzymam, obiecałem ART’owi (pozdr.).

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        #26
                        Proszę cię, gdzie tu był atak?

                        Odpowiedziałem ci poważnie - poczytaj starsze wątki forumowe, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Ostrzegam: weź urlop, masz jakieś 8 lat czytania do nadrobienia.

                        Comment

                        • Cez
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 1789

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wojmat74 Wyświetlenie odpowiedzi
                          To nie prowokacja, tylko pytanie.
                          OK, wycofuje je, go już atak gremialny na mnie jest, czyli NIE BYŁO PYTANIA.
                          Jaki atak, jeśli nie było pytania?
                          Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                            1. Ja "sprzątam" TYLKO w prasówce."MR PEREZ SHOW" i inne luźne tematy są w dziale "Przy piwie". Tam też powinna panować kultura. Przypominam - ja napisałem nie o wywalaniu tematów tylko o postach, w którym będą oceny umysłu lub charakteru innego użytkownika a to stanowi sporą różnicę.
                            2. Dobrze wiesz o co mi chodzi - należy trzymać się tematu a chyba żaden temat nie tyczy się obrażania innych (poza tym). Jeśli ktoś tylko po to się tu loguje aby jątrzyć, to należy go wyeliminować ale niekoniecznie używając jego sposobów. Można prowadzić bardziej lub mniej ciekawą dyskusję bez osobistych "wycieczek".
                            Wiem o co Ci chodzi, ale tez chce bys wiedzial do czego ja sie przyczepilem w Twojej wypowiedzi.
                            Napisales:
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                            TO JEST FORUM PIWNE
                            tu dyskusje powinny TYLKO I WYŁĄCZNIE dotyczyć piwa i tego co jego dotyczy.
                            Nie pisales o Prasowce tylko uogolniles, wiec sie przyczepilem.
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              #29
                              A ja chętnie bym widział takich odważnych modów jak Ahumba we wszystkich działach. Mam dość rozmywania się każdego tematu i mądrowania się wszystkowiedzących, przypadkowych frustratów w każdym dziale. Sam nie potrafię już nic znaleźć na forum przez ten bałagan a powinienem po omacku tu wszystko
                              No i Artek powinien na to wreszcie zwrócić uwagę bo to nie służy dobru forum.
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Wiem o co Ci chodzi, ale tez chce bys wiedzial do czego ja sie przyczepilem w Twojej wypowiedzi.
                                Napisales:


                                Nie pisales o Prasowce tylko uogolniles, wiec sie przyczepilem.
                                Rozszerzę swoją wypowiedź o przykład:

                                Nie mogłeś napisać: ...na co zwróciłem uwagę .... ?
                                Jest to w sumie to samo co Twoje przyczepienie się a brzmi inaczej i może uniknąć nerwowej odzywki.

                                Za każdego, co kuma o czym tu piszę i chociaż spróbuje realizować to w codziennym udziale na Forum piję zdrowie litewskim piwkiem
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎