Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dlaczego browar biz. schodzi na psy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cyrkonia
    Senior
    • 10-2001
    • 1936

    #46
    a może te schodzenie potraktować dosłownie? Tyle mamy Forumowych Psów.... na pewno browar czasami też mają w menu

    za grillowego psa.... Szelmę...[*]
    www.stat-gra.pl

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #47
      Cyrkonia żyje -
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Cyrkonia
        Senior
        • 10-2001
        • 1936

        #48
        Cyrkonia żyje i powoli wychodzi na prostą
        www.stat-gra.pl

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
          a może te schodzenie potraktować dosłownie? Tyle mamy Forumowych Psów.... na pewno browar czasami też mają w menu

          za grillowego psa.... Szelmę...[*]
          Jest nawet forumowy Pies Penis
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9729

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyrkonia Wyświetlenie odpowiedzi
            Cyrkonia żyje i powoli wychodzi na prostą
            Żeby całkiem nie zejść na psy - ostatnio byłem w Olsztynie i firmowym kolegom opowiadałem o tamtejszym zlocie, o zwiedzaniu Kormorana i o rabatach na kebaby, i o późniejszym "zapachu" w autobusie... Pozdrówka!

            A psom dajmy spokój - im jest wystarczająco gorąco - Kazik wykopał sobie jamę w świeżo skonstruowanym przez moją małżonkę klombie...

            Comment

            • Cyrkonia
              Senior
              • 10-2001
              • 1936

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
              Żeby całkiem nie zejść na psy - ostatnio byłem w Olsztynie i firmowym kolegom opowiadałem o tamtejszym zlocie, o zwiedzaniu Kormorana i o rabatach na kebaby, i o późniejszym "zapachu" w autobusie... Pozdrówka!

              A psom dajmy spokój - im jest wystarczająco gorąco - Kazik wykopał sobie jamę w świeżo skonstruowanym przez moją małżonkę klombie...
              na szczęście dla mnie kebab zmienił właściciela.....
              nareszcie mam spokój
              www.stat-gra.pl

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #52
                Nie za bardzo kumam dlaczego napisaliśmy w tym temacie już ponad 50 postów mimo że post nr 2 już odpowiedział na wszystkie kwestie i lepiej się tego ująć nie uda nikomu
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment


                • #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  Może i browar.biz schodzi na psy, ale rasowe
                  A to nie za dobrze, bo rasowy psy żyją krótko, a tego to chyba nikt tu nie chce.

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Właśnie. Temat "Blogówka" miał być zamknięty na chwilę, a jest zamknięty na głucho. Czyżby cenzura prewencyjna?
                    Został zamknięty żeby interlokutorzy ochłonęli (łącznie z Tobą), miałem się w to wczytać i posprzątać, ale szczerze pisząc nie mam na to teraz czasu.
                    Last edited by ART; 23-09-2013, 08:36.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • carno
                      Junior
                      • 09-2011
                      • 1

                      #55
                      czytając nie które posty to mam wrażenie że pisza tu ludzie wogóle nie mające pojęcia o piwowarstwie.
                      Zbieranina amatorów i nowicjuszy gdzie ktoś coś gdzieś przeczytal i tutaj jeden przez drugiego chce na siebie zwrócić uwagę imo browar.biz to piaskownica dla dzieci

                      Comment

                      • Leonpraga
                        Senior
                        • 02-2005
                        • 468

                        #56
                        miki

                        Carno , czytając twoją wypowiedz mam uczucie że ty pomyliłeś się wchodząc na browar biz, to nie jest strona dla zawodowców, tylko dla miłośników piwa, kolekcjonerów, ludzi zajmujących się historią piwowarstw, produkcją piw domowych itp. A wyzywanie ludzi od amatorów i nowicjuszy, świadczy tylko o twojej marnej wiedzy na temat piwowarstwa i birofilistyki ogólnie, nie masz nic do powiedzenia bo nigdy nic nie przeczytałeś, ani mądrego nie powiedziałeś stąd ta frustracja z twojej strony, ale to jest uleczalne, pij piwo, bo uspakaja i zmień piaskownicę bo zafajdałeś nam piasek, w naszej.- a na początek naucz się porządnie pisać, błędy podkreślane są na czerwono.


                        czytając nie które posty to mam wrażenie że pisza tu ludzie wogóle nie mające pojęcia o piwowarstwie.
                        Zbieranina amatorów i nowicjuszy gdzie ktoś coś gdzieś przeczytal i tutaj jeden przez drugiego chce na siebie zwrócić uwagę imo browar.biz to piaskownica dla dzieci
                        23-09-2013 09:34

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #57
                          Kolejny jedno-postowiec oceniający i wszystkowiedzący Nie ma co karmić troliczka dzieciaczka więc nie rozwinę tematu chociaż ubaw był przedni
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎