Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uaktualnienie strony głównej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Uaktualnienie strony głównej

    Na głównej stronie - od 2011 roku jedna i ta sama relacja, ankieta (baaaardzo merytoryczna) wisi juz od ponad roku. Nie można jakoś częściej wprowadzać jakiegoś novum?

    Odpowiedź "nie mam na to czasu bo są inne ważniejsze sprawy" także się zdezaktualizowała więc poproszę o inną

    Aha, i degustować piwo na stronie głównej też można częściej, bądź chociaż opisywać jedno na pół roku (bo na miesiąc to chyba zbyt duże wymagania)
    Last edited by becik; 03-04-2013, 12:41.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Odpowiedź "nie mam na to czasu bo są inne ważniejsze sprawy" także się zdezaktualizowała więc poproszę o inną
    A co się zdezaktualizowało? To jest jak najbardziej aktualne, niestety. Te ważniejsze sprawy to bieżące zbieranie kapitału do zapewnienia podstawowego funkcjonowania serwisu. Nie zamierzam się żalić że jest tak czy tak. Skupiłem się póki co na jednym elemencie strony głównej przy współudziale Twilighta i Pankracego, czyli na newsach, żeby w miarę regularnie się ukazywały, reszta spraw musi czekać na więcej mojego czasu.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      #3
      Nie chcę się bardzo "wtrancać" w biznes ale podpięcie innego piwa do "degustacji" i napisanie akapitu wprowadzenia czy stworzenie nowej "echosondy" raz na 2-3 miesiące to chyba nie praca dla Herkulesa?
      Nie wiem jakie są zasady umieszczania piwa w "degustacji" (nie wykluczam, że jest to sfera sponsorowana) ale już sonda może żyć, nawet jakby to miały być pytania nieco onetowe.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23791

        #4
        No to Leona masz robotę. Poproszę na maila/PW propozycję 2 kolejnych sond. Pytanie plus odpowiedzi - treść w postaci gotowej do publikacji. Jak wrócę po 15.IV to je wtłoczę w system jeśli będą dopieszczone.
        Last edited by ART; 03-04-2013, 19:43.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #5
          To mam lekcję pokazową zagadnienia Delegowanie zadań

          Comment

          • DonZ
            Senior
            • 03-2013
            • 303

            #6
            a nie można co ciekawszych artykułów z prasówki powrzucać na główną i na koniec podlinkować do tematu z forum?

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              #7
              Wydaje mi się, że napisanie raz na jakiś czas krótkiej informacji o nowej inicjatywie na rynku czy podanie jakiejś suchej informacji okraszonej komentarzem to nie jest coś, co wymaga jakiegoś ogromnego nakładu pracy.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23791

                #8
                No to WojciechuT - masz robotę. Przygotuj proszę kilka tego typu informacji do końca miesiąca w postaci "do publikacji", jeśli treść będzie dobra a ja Tobie nie będę musiał się przypominać, chętnie podejmę temat - podziałasz przez kwartał, zobaczę czy będziesz dalej pełen entuzjazmu trzymał rękę na pulsie i podsyłał teksty, wtedy pomyślimy co dalej
                Last edited by ART; 15-04-2013, 14:51.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23791

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  No to Leona masz robotę. Poproszę na maila/PW propozycję 2 kolejnych sond. Pytanie plus odpowiedzi - treść w postaci gotowej do publikacji. Jak wrócę po 15.IV to je wtłoczę w system jeśli będą dopieszczone.
                  Leona, nie mam maila/PW od Ciebie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #10
                    Dopieszczam

                    Comment

                    • DonZ
                      Senior
                      • 03-2013
                      • 303

                      #11
                      ART, wyznacz redakcję na zasadzie kto chętny, nawet taka sonda nie byłaby niczym złym, z pewnością jest na forum parę osób które chciałyby redagować jakieś teksty w formie newsów.

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        No to WojciechuT - masz robotę. Przygotuj proszę kilka tego typu informacji do końca miesiąca w postaci "do publikacji", jeśli treść będzie dobra a ja Tobie nie będę musiał się przypominać, chętnie podejmę temat - podziałasz przez kwartał, zobaczę czy będziesz dalej pełen entuzjazmu trzymał rękę na pulsie i podsyłał teksty, wtedy pomyślimy co dalej
                        Ale tutaj nie chodzi o jakieś długie, ambitne teksty, tylko krótkie, nawet lakoniczne informacje o tym, że otwarto nowy browar restauracyjny czy coś. Jasne, mogę napisać jakiś dłuższy i mniej czy bardziej sensowny tekst i podesłać go, ale tutaj chodzi o to, by na stronie głównej się coś działo regularnie

                        Może faktycznie po prostu dać kilku chętnym użytkownikom możliwość publikowania newsów.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23791

                          #13
                          To Wojtku skoro coś proponujesz, to przygotuj proszę kilka takich lakonicznych tekstów, chętnie się dowiem jak to sobie wyobrażasz.

                          Leona... to trzeba być czy nie - tym Herkulesem?
                          Last edited by ART; 16-04-2013, 16:08.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            #14
                            Chodzi mi własnie o coś takiego, co napisał dzisiaj Twilight_Alehouse - zwięzłe w treści i w formie, a jednocześnie zawierające ciekawe informacje Jak tylko wpadnie mi w internetowe ręce jakiś ciekawy news warty rozpowszechnienia czy inna ciekawa informacja, to podeślę via ten link.

                            Jednocześnie, jeśli jest taka potrzeba, mogę od czasu do czasu podesłać jakiś felieton czy garść przemyśleń, mam pewne doświadczenie w pracy redakcyjnej. Ale nie mogę zagwarantować wysokiej podaży artykułów, połączenie codziennej pracy ze studiowaniem dziennym, nauką języków, grą w kapeli i domagającą się atencji dziewczyną nie sprzyja regularności w oddawaniu tekstów
                            Last edited by WojciechT; 16-04-2013, 17:01.

                            Comment

                            • WojciechT
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 2546

                              #15
                              I przy okazji: interesowałyby Was też takie rzeczy, jak rozmowy z właścicielami sklepów specjalistycznych, mikrobrowarów czy lokali, czy to jest jednak reklama, więc taka tematyka odpada?

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎