Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt na Piwo Roku 2013 - komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marcin_wc
    Senior
    • 09-2005
    • 2115

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
    Statystyki takowej nie widziałem.
    Bo ona nie istnieje i nie da się jej stworzyć.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
    Moje przypuszczenia wynikają z rozkładu normalnego/Gaussa zazwyczaj prawdziwego dla dużych zbiorowości oraz statystyk sprzedaży piwa w Polsce.
    Bardziej mi to wygląda na dowód przez założenie tezy. Jest to najskuteczniejsza metoda dowodzenia.
    Last edited by Marcin_wc; 31-01-2014, 14:15.

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      Nie jestem w stanie nawet dowieść tego, że ktokolwiek spośród 9000 uprawnionych do głosowania użytkowników browar.biz wypił mniej różnych polskich piw ode mnie.
      Jedynie przypuszczam, że tak było. Art chyba też. Mi to pasuje.
      Jeśli się nie zgadzasz, to zawsze możesz np założyć inne forum i głosować po swojemu. Nie wiem. Myślę, że należy poczekać na wyniki i zobaczymy, czy metoda była słuszna...
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Marcin_wc
        Senior
        • 09-2005
        • 2115

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie jestem w stanie nawet dowieść tego, że ktokolwiek spośród 9000 uprawnionych do głosowania użytkowników browar.biz wypił mniej różnych polskich piw ode mnie.
        Czyli tylko dużo pisać potrafisz. Szastasz terminami, a na koniec okazuje się, że to same bzdury.

        Ty też możesz założyć "forum ludzi mylących domysły ze statystyką i bezsensownie wplatających do nich rozkład normalny" i przenieść się na nie.

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          Mogę. Ale mi się tu podoba.
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
            Becik powiem tak. Dajmy na to, że mamy kategorię stout. Piłeś w zeszłym roku jednego. Smakował i wyglądał jak Lwówek Malinowy, ale na etykiecie miał stout. Dasz mu pierwsze miejsce?
            Dam

            Gdyż oceniam tylko to co piłem w zeszłym roku, jeśli miałby to być jedyny stout jaki wypiłem, nawet jeśli to był malinowy stout to wolę jemu dac głos niż w ogóle. Wole to niż kłamać oddając głos na stouta, ktory napewno byłby lepszy ale którego nie piłem.

            Głosuję zawsze w kategoriach piw które piłem w danym roku i na nie tylko oddaję głos i spośród nich wybieram championa
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              Ja też. Ale jak coś było złe to nie oddaję żadnego głosu na daną kategorię.
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • Brodzislaw
                Senior
                • 09-2013
                • 1020

                Ale macie problem! Przecież to jest plebiscyt! Ludzie oddają głos na to co im smakowało z tego co pili.

                Comment

                • Pinio74
                  Senior
                  • 10-2003
                  • 3881

                  Uffff, głosy oddane. Bardzo ciężki wybór był w niektórych kategoriach.
                  Po raz pierwszy głosy na piwo roku 2013 oddałem takie same, jak na debiut roku 2013.
                  Last edited by Pinio74; 02-02-2014, 18:44.
                  BIRRARE HUMANUM EST

                  Comment

                  • WojciechT
                    Senior
                    • 09-2012
                    • 2546

                    Do kiedy trwa głosowanie?

                    I ktoś w ogóle czyta te uzasadnienia?

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13949

                      A ktokolwiek je pisze?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        Tylko ja?

                        Comment

                        • jacer
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 9875

                          Właśnie, warto zlikwidować tą rybrykę. I tak nikt tego nie czyta ani tym bardziej nie bierze pod uwagę.
                          Milicki Browar Rynkowy
                          Grupa STYRIAN

                          (1+sqrt5)/2
                          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                          No Hops, no Glory :)

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19166

                            Przydaje się jako uzasadnienie dlaczego to piwo jest na tym miejscu. Dla siebie samego.
                            Last edited by e-prezes; 02-02-2014, 19:28.

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Dla siebie samego nie muszę gdzieś tam wypisywać komentarzy, wystarczy, że mam to w głowie
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • Gringo
                                Senior
                                • 07-2007
                                • 2151

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                                Właśnie, warto zlikwidować tą rybrykę. I tak nikt tego nie czyta ani tym bardziej nie bierze pod uwagę.
                                W zeszłym roku, z tytułu uzasadnień coś tam można było wygrać

                                Najlepiej* głosujący i najciekawiej* uzasadniający swoje oceny mogą liczyć na wdzięczność sierotki plebiscytowej - mam po koszulce browarbizowej dla 5 osób.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎