Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Galeria i "życiowe" rozmiary zdjęć.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Tym którym się nie podobały moje zdublowane zdjęcia zamknę usta, a sam będę mieć spokój w głowie i więcej czasu i zero stresu czy w knajpie na piwie aparatu gdzieś nie zostawię.
    To jest właśnie foch.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #47
      Wiesz, Becik możesz wcale nie oceniać. Popatrz jaka oszczędność czasu

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Wiesz, Becik możesz wcale nie oceniać. Popatrz jaka oszczędność czasu
        Zonk, to lubię robić w przeciwieństwie do przerzucania i obróbki zdjęć
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #49
          A jakąż masz tam obróbkę zdjęć? No chyba, że tego kota wklejasz w fotoshopie

          Ja w każdym bądź razie za Ciebie będę wklejać od razu po trzy foty, a co... nie mogę?

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            A jakąż masz tam obróbkę zdjęć? No chyba, że tego kota wklejasz w fotoshopie

            Ja w każdym bądź razie za Ciebie będę wklejać od razu po trzy foty, a co... nie mogę?
            Tak, kota wklejam w fotoshopie, mam na niego szablon

            Wklejaj sobie tyle zdjęć ile będziesz chciał, mi to rybka.

            Mi taki stan rzeczy bardziej pasuje, dziś wypiłem dwa nowe piwka, oceniłem od razu, a tak czekałbym co najmniej tydzień, dwa z opisem aż je zrzucę z aparatu Możesz do (Kwas Alfa i żytnia wędzona IPA Z Nepomucena) dorzucić fotki za mnie
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #51
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              Tak, kota wklejam w fotoshopie, mam na niego szablon

              Wklejaj sobie tyle zdjęć ile będziesz chciał, mi to rybka.

              Mi taki stan rzeczy bardziej pasuje, dziś wypiłem dwa nowe piwka, oceniłem od razu, a tak czekałbym co najmniej tydzień, dwa z opisem aż je zrzucę z aparatu Możesz do (Kwas Alfa i żytnia wędzona IPA Z Nepomucena) dorzucić fotki za mnie
              Człowieku, a gdzie ja to kupię?

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 4998

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Możesz do (Kwas Alfa i żytnia wędzona IPA Z Nepomucena) dorzucić fotki za mnie
                Kwas Alfa ma juz ladne zdjecie, wiec kolejne, czy to Twoje czy kogos innego jest tam juz zbedne.
                Za to zdjecia IPY z Nepomucena nie ma i tu moglbys sie wykazac, gdyby nie Twoje fochy.
                5410 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Za to zdjecia IPY z Nepomucena nie ma i tu moglbys sie wykazac, gdyby nie Twoje fochy.
                  Ciekawe, przez wiele lat się wykazywałem, moje wykazywanie się zostało skrytykowane i teraz mam się znowu wykazywać? Dla siebie robiłem te zdjęcia i je wklejałem?
                  Nawet jeśli mój foch jest niepoważny, to mi on pasuje ( i piszę to poważnie) i żadnych fotek piw już nie będzie (poza restauracyjnymi bądź zagranicznymi).

                  A co, mój foch, koniec i kropka
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4998

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    moje wykazywanie się zostało skrytykowane
                    Skrytykowana zostala tylko Twoja niepotrzebna nadgorliwosc.
                    A nie pomyslales o tym, ze sprawdzenie czy w temacie jest juz ladne zdjecie trwa krocej niz obrobka zdjecia. Nie tracilbys tyle cennego czasu.
                    5410 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #55
                      Zauważcie że w nagłówku każdego wątku z oceną polskiego piwa jest miejsce na jego foto. Prawie nigdy nie jest wykorzystane za to w postach jest ich nadmierna ilość o której to piszecie.
                      Jako że polskich piw wychodzi (zwłaszcza ostanimi czasy) od cholery to chyba wystarczy jedno jego zdjecie we wspomnianym miejscu. Chociażby na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Pokazywanie kolejnych stadiów zmiany etykiet na dany piwie dokonujemy w dziale Kolekcjonerstwo/Etykiety.
                      Odciąży się dział Piwo-Konkretnie a ruszy sprawniejsza aktualizacja i wzbogaci się dział Kolekcjonerstwa.
                      Fakt że pewnie odpadnie kilku "oceniaczy" którzy do tej pory dodawali tutaj zamiast opinii jedynie fotki albo dawali je w bardzo lakonicznej wersji skupiając się jedynie na wrzuceniu ikonografii.
                      Od strony technicznej Art musiał by (chyba) tylko zablokować opcję wstawiania fot/załączników do działu Piwo Konkretnie/Polska.
                      Zdjęcie z nagłówka (chyba) było tworzone ze wspomnianymi przez Słavojka "nieżyciowymi parametrami" dlatego wystarczyło by teraz jedynie zwiększyć jego parametry tzn piksele i kilobajty.
                      Ja akurat skupiam się na dziale Irlandia więc to nie moja bajka ale takie skojarzenie mi przyszło czytając ten wątek i ciśnieniówkę w nim.
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #56
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zauważcie że w nagłówku każdego wątku z oceną polskiego piwa jest miejsce na jego foto. Prawie nigdy nie jest wykorzystane za to w postach jest ich nadmierna ilość o której to piszecie.
                        Bo to jest ramka dla ARTa, a nie dla reszty. Gdyby była możliwość wstawiania tam zdjęcia, byłoby przyjemnie.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Horse1963
                          Senior
                          • 06-2009
                          • 547

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bo to jest ramka dla ARTa, a nie dla reszty. Gdyby była możliwość wstawiania tam zdjęcia, byłoby przyjemnie.
                          No to zostało ARTowi tylko wsadzenie w tą ramkę ~ 2 tys. fotek
                          i nie będzie problemu.

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #58
                            No i właśnie chodzi mi o to że wypełnienie tych ramek fotkami każdego z opisywanych piw jest nierealne dla jednej osoby nawet jeśli jest to Art. Domyślam się że miał taki plan kilkanaście lat temu gdy stworzył ten szablon ale to się nie sprawdziło. Gdyby była możliwość wrzucenia tam po jednym foto przez pierwszego opisującego piwo forumowicza (kwestia techniczna jak to zrobić) to miało by to sens.
                            Chyba na podobnej zasadzie funkcjonują opisy piw w stronach typu ratebeer tzn jedno zdjęcie i dalej tylko recenzje uczestników bez obszernych fotogalerii jednego i tego samego piwa jak u nas.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Horse1963 Wyświetlenie odpowiedzi
                              No to zostało ARTowi tylko wsadzenie w tą ramkę ~ .
                              Co na to Gosia?
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                #60
                                ART pewnie chciałby to wszystko sam ogarnąć, ale zwyczajnie nie jest to możliwe, nawet z pomocą Gośki.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎