Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FCJP

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter_1000
    Senior
    • 05-2003
    • 583

    ART napisał(a)
    po kilku piwach w szczególności, kto by w końcu śmiał poprawiać admina będąc o trzeźwych zmysłach
    Director
    Przemyski Browar Forteczny oraz wędzarnia

    Comment

    • yemiołka
      Senior
      • 02-2002
      • 1012

      no to co z tą pogadanką?? i czy będą apele obowiązkowe? i zmienne obuwie??
      **** zbliża ludzi... :-]

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        yemiołka napisał(a)
        no to co z tą pogadanką?? i czy będą apele obowiązkowe? i zmienne obuwie??
        A w co się to zmienne obuwie będzie zmieniało i jak?
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          no bo jak wiadomo powszechnie - obuwie zmiennym jest
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • yemiołka
            Senior
            • 02-2002
            • 1012

            Wujcio_Shaggy napisał(a)
            A w co się to zmienne obuwie będzie zmieniało i jak?
            w leszka z puszki, oczywiście
            **** zbliża ludzi... :-]

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Przepraszam, że przeszkadzam, ale czy FCJP zawiesiło działalność? Z dużym niesmakiem czytam ostatnio posty nowych użytkowników. Coraz więcej jest netowego grypsu i zwykłego dziadostwa. Apeluję o wymuszanie poprawnej pisowni.

              Do Admina: czy można np. zrobić tak, że w okienku wpisywania postu pojawi się napis "obowiązuje używanie polskich liter, znaków interpunkcyjnych i zasad ortografii" albo coś podobnego? Albo niech wyskakuje popup z takim napisem, który trzeba będzie skasować, żeby coś wpisać. Uważam, że trzeba zdecydowanie walczyć z tą plagą, a przecież nie będęe sam wszystkich poprawiał.

              Comment

              • kangurpl
                Senior
                • 03-2002
                • 2660

                Wydaje mi się, że FLCP "przysiadło" gdy pojawiły się głosy o gnębieniu nowych użytkowników przez starych wyjadaczy. No i terroryści z FJCP odpuścili.
                Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                Comment

                • sibarh
                  PremiumUżytkownik
                  • 01-2005
                  • 10384

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Do Admina: czy można np. zrobić tak, że w okienku wpisywania postu pojawi się napis "obowiązuje używanie polskich liter, znaków interpunkcyjnych i zasad ortografii" albo coś podobnego? Albo niech wyskakuje popup z takim napisem, który trzeba będzie skasować, żeby coś wpisać.
                  Na pewno nie zaszkodzi, a i pomysleć przed napisaniem trzeba
                  2800 nowe piwa opisałem na forum
                  Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                  Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Popieram pomysł Krzysia w sprawie FCJP.
                    Inne bzdury przenosić do nowego mega-działu "Białe Portery" .
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wydaje mi się, że FLCP "przysiadło" gdy pojawiły się głosy o gnębieniu nowych użytkowników przez starych wyjadaczy. No i terroryści z FJCP odpuścili.
                      Żebyś wiedział, bo niedobrze się robi, jak ktoś coś komuś wytknie w dobrej wierze i zaraz potem jest nagonka na grupę trzymającą władzę i tym podobne pierdoły. W ogóle tu coraz więcej uciśnionych się pojawia, ostatnio uciśniony Artomatem nawet się pojawił

                      Ostatnio wysyłam "upomnienia" na PW, ale też sporadycznie.

                      Popieram pomysł Krzysia, niech od razu wiadomo, że to forum jest dla sztywniaków
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • dzidek1960
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 1548

                        ART przemyśl propozycję Krzysia.
                        Sam, jak zaczynałem przygodę z browar.biz'em miałem bliskie spotkania z FCJP i nie żałuję tych spotkań. Jest to jedno z nielicznych for gdzie nie trzeba się domyślać co się czyta a poznane w realu osoby z FCJP okazały się miłymi i wcale nie strasznymi.
                        Jestem przeciwko gnębieniu "nowych", ale pojedyńcze zwrócenie uwagi nie ma z nim nic wspólnego. Co innego gdy reakcją na uwagę jest agresja ze strony upomnianego wtedy i we mnie coś się gotuje.
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Szczególnie trzebaby gnębić tych, którzy buńczucznie deklarują, że nie będą się stosować, bo mają dys-cośtam...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Jeszcze rano byłam przeciwna pomysłowi pop-up'ów, ale gdy dziś przeczytałam kilka zaległych tematów i widzę, iż część osób nie potrafi poprawnie zbudować zdania, jestem ZA. Tego się nie da czytać, nad każdym zdaniem trzeba się zastanawiać i analizować - co autor miał na myśli.

                            W imieniu zwykłych "czytaczy", ale i moderatorów, którzy niejako "zmuszeni" są do czytania apeluję o więcej języka polskiego w zdaniach. Szanujmy czas i oczy innych ludzi.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • Marek-C
                              Senior
                              • 12-2005
                              • 848

                              P O P I E R A M ! !

                              Jaśnista cholera* mnie bierze gdy czytam nowomowę 'hejka, nara, spox' no moim faworytem jest 'cze!' - NIE CZYTAM TAKICH POSTÓW!

                              No i dzieki że komuś jeszcze 'w tym kraju' (dawniej 'w Polsce') coś się 'jeszcze chce'!

                              Marek

                              * gdy to wypowiadał mój tata to już wiadomo było... że nawet na ucieczkę jest za późno!
                              Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                              Comment

                              • sergioP
                                • 09-2005
                                • 1261

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960 Wyświetlenie odpowiedzi
                                ART przemyśl propozycję Krzysia.
                                Sam, jak zaczynałem przygodę z browar.biz'em miałem bliskie spotkania z FCJP i nie żałuję tych spotkań. Jest to jedno z nielicznych for gdzie nie trzeba się domyślać co się czyta a poznane w realu osoby z FCJP okazały się miłymi i wcale nie strasznymi.
                                Jestem przeciwko gnębieniu "nowych", ale pojedyńcze zwrócenie uwagi nie ma z nim nic wspólnego. Co innego gdy reakcją na uwagę jest agresja ze strony upomnianego wtedy i we mnie coś się gotuje.
                                To tak a propos
                                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                                - ???
                                - ...napiłbym się piwa.

                                ------------------------------------------
                                Dzień dobry panu.
                                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎