Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Realizacja zgłoszeń

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Realizacja zgłoszeń

    W nawiązaniu do zamkniętej! dyskusji (wszak to forum dyskusyjne) proszę o udzielenie odpowiedzi na zawarte tam pytanie, które tu powtórzę raz jeszcze:


    (...) co jest "języczkiem uwagi" oraz sprawy z jakiego zakresu mogą być procedowane na bieżąco?
    Jest to bowiem istotna kwestia jakie zgłoszenia poprawek, usprawnień, błędów będą realizowane?
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    W nawiązaniu do zamkniętej! dyskusji (wszak to forum dyskusyjne) proszę o udzielenie odpowiedzi na zawarte tam pytanie, które tu powtórzę raz jeszcze:

    Jest to bowiem istotna kwestia jakie zgłoszenia poprawek, usprawnień, błędów będą realizowane?
    Dyskusja została zamknięta, bo pytania w niej zawarte nie dotyczyły działu ani tematu, w którym się ona toczyła. To, że masz jakieś sprawy do Arta nie znaczy, że można o nich pisać, gdzie Ci się żywnie podoba. Takie pisanie gdzie popadnie powoduje, ze pracy jest więcej, a czasu wcale nie przybywa. Browar.biz ma jednego admina, który wszelakie zgłoszenia realizuje w miarę swojego wolnego czasu, a że tego czasu ma mało to i zgłoszenia są realizowane, jak są. Żadne naciski tego nie zmienią, bo nie wydłużą dnia.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      Chciałbym zauważyć, że mój post był kontynuacją rozmowy w tym wątku z ART-em i to on ją rozpoczął. Chciałem uzyskać informację jakie zagadnienia są ważne, mniej ważne i zupełnie nieważne (!!), by w przyszłości darować sobie zgłaszania czegoś co i tak nie ma szansę na realizację. Szkoda mojego i admina czasu. OK?
      I to nie jest wymuszanie działania tylko prośba o rzetelną informację. Admin zawsze był jeden i w tej materii nic się nie zmieniło od początków b.biz.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        #4
        Jeśli to nie jest oczywiste - najpierw załatwiam sprawy, które umożliwiają funkcjonowanie Browar.bizu w ogóle. Chciałbym więcej i szybciej, ale ani finanse ani czas nie są po mojej stronie. Zgłoszenia tego samego rodzaju grupuję sobie i w miarę możliwości hurtowo obrabiam. Nie dzieje się to natychmiast, nie znaczy to że nie dzieje się to wcale.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          #5
          Dziękuję za odpowiedź. Tak to widzę:
          • "które umożliwiają funkcjonowanie Browar.bizu w ogóle" - rozumiem "krytyczne", bo np. strona i forum nie działa;
          • usprawniające przeglądanie i wyszukiwanie na forum - mniej ważne, nie pilne, do realizacji;
          • takie, które wymagają zmiany kodu, nakładów finansowych, dłuższego czasu poświęconego temu zagadnieniu - "nierealne";


          ART, nie zrozum mnie źle. Nie od dziś słyszymy "do zrealizowania w przyszłości", "w wolnym czasie". Zarówno Ty, Marusia, Pendragon i pewnie inni moderatorzy mają na głowie własne firmy, zajmujący etat i nie mogą poświęcać forum tyle czasu co dawniej. Czy nie dałoby się coś zrobić na poziomie zarządzania dostępem, by jednak usprawnić takie zgoła proste sprawy jak funkcjonalizm forum. Z wolna poszczególne sekcje stają sie takim śmietnikiem wątków o wszystkim i o niczym i giną w nich rzeczy ważne. Skoro już główna nie działa jak strona aglomerująca najciekawsze zagadnienia na czasie to może choć forum dałoby się tak usprawnić, by ono było otwarte na te właśnie zagadnienia operując jego funkcjonalnoscią bez zmiany kodu.
          Last edited by e-prezes; 02-10-2019, 11:27.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            Zapraszam do bezinteresownego wspierania browarbizu osoby które tego nie czynią a mimo tych wszystkich wad serwisu chętnie korzystają. Tyłków reklamodawcom nie umiem i nie będę lizać, więc siłą rzeczy skazani jesteśmy na niskobudżetowe oddolne finansowanie Wsparcie szanownych Premiumów za które jestem wdzięczny po grobową dechę jest i było drobną ulgą w opłacanych rachunkach ale niestety jest/było to za mało żeby można spokojnie zajmować się usprawnianiem serwisu a nie pracą w innej działce żeby przy okazji dofinansowywać jego działanie na poziomie podstawowym.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #7
              To piękny apel, ale nie możesz liczyć, że nagle zgłosi się tabun chętnych płacić abonament, gdy jest problem z obsługą dość prostej czynności od miesięcy. Zresztą tych osób, które powiększają ilość zajętego miejsca na serwerze oraz uzupełniających informacje tekstowe tworząc ciekawą bazę, która służy wszystkim jest coraz mniej. A osób przygodnych jest dużo więcej i oni nie będą płacić abonamentu, gdy mnóstwo zasobów w internecie mają za free.
              OSOBIŚCIE nie czuję dyskomfortu, bo kilka lat płaciłem, uzupełniam dane, które są walorem tego forum wzbogacając je i uważam, że na więcej nie mogę sobie pozwolić.
              Moje moderowanie spotkało się z ostrą krytyką użytkowników i do takiej funkcji nie wrócę. Tym bardziej, że uprawnienia moda są jednak okrojone.

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2866

                #8
                ART czy jest szansa na zmianę wymagań odnośnie ładowanych plików do galerii i postów? W dzisiejszych czasach ograniczenie do 600px i 100kb to trochę mało.
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzeber Wyświetlenie odpowiedzi
                  ART czy jest szansa na zmianę wymagań odnośnie ładowanych plików do galerii i postów? W dzisiejszych czasach ograniczenie do 600px i 100kb to trochę mało.
                  Jak się uda przeprowadzić serwis do nowego środowiska serwerowego, to w przyszłości tak.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎