Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

misja Browar.biz

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leswodzu
    Junior
    • 10-2002
    • 20

    #61
    misjonarze

    Możemy panowie i panie sobie pisać i pisać, ale czas jest coś z tym zrobić?
    Piszecie, że trudno kupić jakieś mało znane piwka, małych i średnich browarów. Jest tak, że żaden sklep, hurtownia, nie zablokuje sobie magazynu ( i kasy) towarem, który będzie schodził bardzo wolno.
    Zatem na stronie browaru proponuje aby znalazł się Sklep, w którym każdy browarek mógłby zamieścić swoją ofertę. Oczywiście wysyłanie pojędynczych sztuk byłoby utrudnieniem dla właścicieli browaru, ale za to za friko mogliby rozleklamować swoje produkty.

    Co wy na to?

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #62
      To całkiem niezły pomysł, ale wtedy mogłyby zajść podejrzenia o zależność browaru.pl od producentów piwa.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #63
        Odp: misjonarze

        leswodzu napisał(a)
        ale za to za friko mogliby rozleklamować swoje produkty. Co wy na to?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #64
          e-prezes napisał(a) nawet 2,5 tyś zarejestrowanych userów nie może być siłą, z którą mogą liczyć się właściciele browarów. wszystko pewnie po kolei, ale nie nalezy ograniczać się wyłącznie do medium internetu.
          to na razie tyle. [/B]
          2500 zarejestrowanych, tylko zarejestrowanych, a ilu jest uczestniczących w forum? czy w ogóle jest sens (pytanie raczej do ART-a) utrzymywać konta osób które się zarejetrowały wieki temu i do tej pory figurują tylko w spisie, a nie na forum? w ten sposób to każdy może się logować po n raz i użytkowników będzie 10 razy tyle, ale nie o to tu chodzi, browar.biz nie powinien iść na ilość jedynie na jakość.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #65
            becik napisał(a)


            2500 zarejestrowanych, tylko zarejestrowanych, a ilu jest uczestniczących w forum? czy w ogóle jest sens (pytanie raczej do ART-a) utrzymywać konta osób które się zarejetrowały wieki temu i do tej pory figurują tylko w spisie, a nie na forum? w ten sposób to każdy może się logować po n raz i użytkowników będzie 10 razy tyle, ale nie o to tu chodzi, browar.biz nie powinien iść na ilość jedynie na jakość.

            Od figurantów nie uciekniesz. A blokowanie kont nie wiem czy by było najlepszym rozwiązaniem gdyż ja po założeniu swojego na browarze, odzywałem się przez krótki czas a później zniknąłem na kilka ładnych miesięcy No ale wróciłem żeby dręczyć Arta postami nie na temat heh

            Comment

            • szostak
              Gość
              • 02-2002
              • 1176

              #66
              Ależ my idziemy w jakośc. Liczba zarejestrowanych, a nieaktywnych forumowiczów bynajmniej nie świadczy, że idziemy w ilość. Raz, że przy obecnych cenach nie każdy codziennie wchodzi do internetu. Dwa, że nie każdy chce się wypowiadać na wszystkie tematy. Ci nieaktywni to nasz potencjał. Prędzej czy później uaktywnią się. A jeśli nawet nie, to tylko ich problem.

              Comment

              • grzech
                Senior
                • 04-2001
                • 4592

                #67
                Terasz Ja !

                - bez ludzi takich jak e-prezes było by nudno,
                - fakt lubi sobie pobiadolić, że jest źle i trzeba coś zrobić, a najlepiej, jak ktoś to zrobi (przykład brak informacji o sklepach piwnych w Krakowie, tu jednak opieprzony, zabrał się za robotę),
                - FCJP - nie opatrznie, a opacznie !!!
                - ma rację, że na Forum panuje bałagan, informacje (cenne jak diabli) są rozproszone, pocięte i trudno je wyłapać ( no cóż, sami jesteśmy temu winni - dyscyplina wśród forumowiczów jes średnia),
                - ma rację, że wiele dyskusji toczy się na forum na zdecydowanie bardziej błahe tematy,
                - ma rację, że można by te informacje wyłapać, ale z publikowaniem to już trochę za wysoko mierzy.Myślę, że część z nich mogłaby zostać umieszczona na Browarze w formie artykułów.

                I nie chrzanić mi tu o trollach, elfach, krasnoludach ...

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #68
                  ubawiłem się czytając posty powyżej. brawo pan guglewicz... szukałem czego innego.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎