Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PremiumUżytkownictwo - czyli wspieranie działania BrowarBizu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #76
    Wspierzem
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      #77
      Właśnie to samo mi się rzuciło w oczy. Na co idą moje pieniądze? Albo zostanie to poprawione, albo będzie bojkot (i pogarda)! W końcu musi być jakaś relewantność.

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        #78
        Bojkot i pogarda, to gorsze niż sekciarstwo antykoncernowe! Na szczęście Art się opamiętał.
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Na co idą moje pieniądze?
          Ostatnio poszły na belgijskiego portera
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • Ahumba
            Senior
            • 05-2001
            • 8962

            #80
            To ja jestem jakiś niedowidzący sklerotyk. Przelałem ile pisało i ani chwili się nie zastanawiałem, czy to drożej, czy tak jak przed rokiem
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

            Comment

            • Latarnik
              Premium Lamplighter
              • 06-2004
              • 4998

              #81
              A na stronie informacyjnej z numerem konta wciaz stare ceny!
              5410 kapsli z wypitych piw
              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                A na stronie informacyjnej z numerem konta wciaz stare ceny!
                Bo nowe ceny od lutego.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #83
                  Szybko płacić po starej stawce, póki ART się nie skapnie i nie poprawi. Oferta jest wiążąca!

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #84
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                    No wiesz Arturro, tego się po Tobie nie spodziewałem

                    Po Tusku się spodziewałem, po Orlenie się spodziewałem, po Pani Prezes się spodziewałem, no po wszystkich się spodziewałem podwyżek ale ta mnie załamała...
                    Nie wiem jak to dalej będzie.
                    No właśnie!
                    I to tak bez referendum, nie godzi się. Może chociaż jakąś ankietę szanowny Admin by zrobił!
                    Całe szczęście, że jestem opłanony do 2019
                    Poszukuję

                    Comment

                    • PiwowarAG
                      Member
                      • 09-2007
                      • 54

                      #85
                      Ja uważam,że ART powinien wprowadzić płatny dostęp. To co stworzył jest dla nas źródłem wielu informacji. Warto to dalej rozwijać.
                      Ja bym wprowadził dostęp np: ( sms 2 zł + VAT za 24h) (30 dni sms-a 10 zł + Vat.)
                      Opłata roczna 60 zł + Vat przelew.
                      Warto, aby Art zaczął odcinać trochę kuponów od 10 lat pracy, oraz miał pieniądze na rozwój tego przedsięwzięcia.
                      Jak Art będzie zarabiał pieniążki w inny sposób to portal na tym ucierpi.
                      Ja nie bardzo lubię wspierać (nie znaczy, że tego nie robię), wole płacić za dobry produkt, a ten uważam za dobry.
                      Jeżeli ART wprowadzi taką obowiązkową opłatę to zapłacę jutro.
                      Pewnie nie spotkam się z poparciem, ale ja bym tak zrobił bez żadnych wyrzutów sumienia i robił dalej to co lubię i przy tym zarabiał.

                      Comment

                      • Komar_Pafnucy
                        Senior
                        • 08-2005
                        • 1114

                        #86
                        Płatny dostęp do forum? To dość szalony pomysł. Skończyłby się tak, że forum by umarło w ciągu miesiąca. Nie nazwałbym tego rozwojem.

                        Lepiej rozwinąć ofertę reklamową i współpracę z knajpami i sklepami.

                        Multitap Crawl
                        Multitap Crawl na Facebook

                        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                        Comment

                        • PiwowarAG
                          Member
                          • 09-2007
                          • 54

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Płatny dostęp do forum? To dość szalony pomysł. Skończyłby się tak, że forum by umarło w ciągu miesiąca. Nie nazwałbym tego rozwojem.

                          Lepiej rozwinąć ofertę reklamową i współpracę z knajpami i sklepami.
                          Może też pewnego dnia dojść do wniosku, że lepiej otworzyć sklep, knajpę lub zająć się reklamą i zamknąć portal.

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PiwowarAG Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może też pewnego dnia dojść do wniosku, że lepiej otworzyć sklep, knajpę lub zająć się reklamą i zamknąć portal.
                            Może też dojść do wniosku, że lepiej zostać obserwatorem wielbłądów, albo wampirem-amatorem. Albo człowiekiem udającym człowieka, który udaje że widział Presleya. Albo wyjechać do Australii, zmienić imię na Bruce i zająć się filozofią. Możliwości jest wiele...
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • Komar_Pafnucy
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 1114

                              #89
                              Jeśli forum stanie się płatne to dojdzie do takiego wniosku bardzo szybko.

                              Multitap Crawl
                              Multitap Crawl na Facebook

                              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                #90
                                Ja już dawno twierdziłem, że bez odpłatności dostep powinien być ograniczony. Np. brak możliwości oglądania zdjęć, możliwość korzystania tylko z forum - możliwości jest wiele.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎