Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    Pepek napisał(a)
    No właśnie.
    Kliknęło mi sie za szybko i nie wkleiłem jeszcze tego:
    A ja się nie dziwię, że piwa masowe się przebiły, bo jak mówiła jedna z zasad plebiscytu:
    W Plebiscycie mogą wziąć udział wszyscy Użytkownicy Browar.biz zarejestrowani przed 1.1.2004 i posiadający przed tym terminem co najmniej 1 post/odpowiedź na naszym Forum lub dokonali przed tym terminiem co najmniej jednej oceny piwa.
    zatem teoretycznie mogło głosować coś koło 9000 luda. Art stwierdził, że głosowało 230 osób. Spokonie 70% z nich to zwolennicy "kultury masowej". Zatem cieszmy się, że udało nam się wywindować tyle niezależnych produktów.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      ...albo wyniki podzielić tak, jak w DP - wszyscy, powyżej 100 postów, premium...
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        A Wy jak zwykle wszedzie wietrzycie jakiś spisek żydowsko masarski? A może są forumowicze którzy lubią piwa koncernowe? Tylko bojąc się ostracyzmu milczą na ten temat?
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • Cocobango
          Senior
          • 04-2002
          • 818

          pjenknik napisał(a)
          A Wy jak zwykle wszedzie wietrzycie jakiś spisek żydowsko masarski? A może są forumowicze którzy lubią piwa koncernowe? Tylko bojąc się ostracyzmu milczą na ten temat?
          ...to napewno Ci co głosowali na samoobronę i lpr!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            chyba plebiscyt na piwo BROWAR.BIZ jak sama nazwa wskazuje dotyczy wszystkich uzytkowników, czy teraz będą podziały na piwa w/g premium uzytkownków, memberów i tych powyżej 100 postów?
            Coś na siłę trzeba udowodnic?

            Jeden plebiscyt - jeden wynik, bez podziałów i podpodziałów.
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              becik napisał(a)
              chyba plebiscyt na piwo BROWAR.BIZ jak sama nazwa wskazuje dotyczy wszystkich uzytkowników, czy teraz będą podziały na piwa w/g premium uzytkownków, memberów i tych powyżej 100 postów?
              Coś na siłę trzeba udowodnic?

              Jeden plebiscyt - jeden wynik, bez podziałów i podpodziałów.
              też uważam, że powinien być jeden wynik.
              Jest to jak już przedmówcy zauważyli plebiscyt dla WSZYSTKICH użytkowników i tych , którzy nie piją koncernowych piw i dla tych co je piją bo nie mają dostępu do innych i dla tych co je piją bo lubią.
              Sam jeszcze dwa lata temu piłem głównie piwa koncernowe i wcale nie uważam tego za hańbę,
              Teraz pod wpływem forum poznałem smak innych piw, nawróciłem się i spożycie "wielkich" nie przekracza 5-10%.
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                pjenknik napisał(a)
                A może są forumowicze którzy lubią piwa koncernowe? Tylko bojąc się ostracyzmu milczą na ten temat?
                Ja lubię niektóre piwa koncernowe i nie milczę na tem temat
                i wcale nie głosowałem na samoobronę.
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • pjenknik
                  • 08-2001
                  • 3388

                  Tak jest jeden plebiscyt jeden wynik.
                  Nie róbmy na siłę innych wyników. Bez wzgledu na to jakie piwo zostało wybrane będzie miało tytuł piwa roku 2003 browar.biz.
                  A nam pozostaje tylko przekonywać rzesze nieświadomych piwoszy, że są inne piwa warte spróbowania niż te koncernowe.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Cocobango
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 818

                    darek99 napisał(a)
                    Ja lubię niektóre piwa koncernowe i nie milczę na tem temat
                    i wcale nie głosowałem na samoobronę.
                    ...a na LPR?
                    Ja też nie głosowałem na "samozagładę" ale i tak się wstydzę.
                    ______________________________________

                    Nie twierdzę że wszystkie koncerniaki to SYF , bo sam lubię Portera z Żywca, Tyskie Gronie czy Specjala z EB, ale według mnie głosowanie na Warke Strong i Okocim Mocne (szczególnie na okocim M.), świadczy o tym że gdyby podano takiemu "piwoszowi" najgorsze popłuczyny w markowym i reklamowanym opakowaniu też by mu smakowały - to jest tylko moje skromne zdanie

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Cocobango napisał(a)
                      [B ale według mnie głosowanie na Warke Strong i Okocim Mocne (szczególnie na okocim M.), świadczy o tym że gdyby podano takiemu "piwoszowi" najgorsze popłuczyny w markowym i reklamowanym opakowaniu też by mu smakowały - to jest tylko moje skromne zdanie [/B]
                      z mocnych koncernowych (bez porterów) jeśli piję to właśnie Warkę Strong i Dębowe i ani się tego nie wstydzę ani z tym nie kryję,

                      czy dla Ciebie jestem "piwoszem" czy Piwoszem nie interesuje mnie, zdanie swoje mozesz mieć, ja swoje również mam
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Wiesz Cocobango, wielu powiedziałoby to samo o tobie spojrzawszy na Tyskie Gronie.

                        Ja z kolei uważam, że najlepsze kryterium wyznaczenia oceniających to ilość browarów, z których dana osoba piła piwo w 2003. Wtedy niech sobie zaznaczają choćby Mazowszankę Pils czy
                        Muszyniankę Strong, będzie to ocena jakoś tam ocierająca się o miarodajność.

                        Czyli wychodzi na to, że w plebiscycie na piwo roku 2003 powinni brać udział użytkownicy, którzy przez większość 2003 byli zarejestrowani na Forum. Bo nie wierzę, żeby był taki twardziel, który spędzi tu prawie cały rok a nie spróbuje czegokolwiek poza masówką. Teraz to już jednak po herbacie.

                        Nie jest to krytyka organizatorów konkursu, każdy z nas mógł na to wpaść.
                        Last edited by żąleną; 26-02-2004, 15:21.

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          No ale przeciez to dopiero pierwszy nasz konkurs. W przyszłym roku tak zmienimy zasady, żeby wyniki były takie jakie nam się podobają Zgodnie z dobra lewicową tradycją
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            A jak!

                            Ale sam powiedz - żeby wybrać najlepsze polskie piwo, trzeba mieć materiał porównawczy, czyli spróbować jak najwięcej piw. Z reguły zacięcie degustatorskie pojawia się po jakimś czasie od zarejestrowania się na forum, do tego nie wszystkie piwa można zdobyć w ciągu choćby miesiąca, trzeba się trochę potłuc po kraju.

                            Comment

                            • Cocobango
                              Senior
                              • 04-2002
                              • 818

                              żąleną napisał(a)
                              A jak!

                              ...trzeba się trochę potłuc po kraju.
                              -albo intensywnie przeorać sklepy w swoim mieście.

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Na to też trzeba mieć czas. Poza tym nie ma chyba takiego miasta, w którym znajdziesz choćby jedną trzecią produkowanych w Polsce piw.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎