Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Użytkownicy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #46
    czytam i czytam tą wymianę zdań i widzę, że niestety co poniektórzy pod przewodnictwem Andi'ego są niesamowicie poważni, pedantyczni do bólu. Mimo zapewnień kilkukrotnych są nietolerancyjni. Wszystko musi być poukładane i równo ma być jak w kościele - co po prawej i to lewej. Słowem zero luzu.
    Ludzie tacy też są potrzebni. Nie lubię jednak jak ktoś komuś narzuca swój tok myślenia jako jedynie słuszny ( przypomina mi to " stare, dobre, komunistyczne czasy").
    Zdecydowanie jestem w tej dyskusji za Yemiołką, niezależnie czy będzie Mają, Yemiołką czy jakąś inną Mieyołką.
    Yemiołko jestem duchem z Tobą i piję Twoje zdrowie
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • Andi
      Senior
      • 07-2001
      • 1915

      #47
      Widze ze moje posty wywoluja burze w szklance wody- co nie jest moim celem.Cöz bede musial popracowac nad swiom stylem i w niektörych przypadkach bedzie chyba lepiej zamilknac niz cos napisac zanim inni znöw sie obraza.
      otrzymalem röwniez PW na ten temat i musze sie do tego ustosunkowac -Oto cytat

      Wszyscy mamy na celu dobre imię naszego Forum i sprawne jego użytkowanie, ale odnoszę wrażenie iż nie zwracasz uwagi na kilka kwestii kierowanych do Ciebie.

      jestem tego samego zdania co dotyczy sie Forum a wszystkie kwestie kierowane do mnie pröbuje w jak najlepszy i jaknajszybszy sposöb rozwiazac.

      cytat drugi

      Wierz mi iż nie trzeba było trzepać Forum od podszewki, bo wymienione przez yemiołkę tematy wielu dały się we znaki i wielu nowych odebrało to jako atak na siebie i zamknęło się w sobie, lub zrezygnowało z czynnego udzielania się - bojąc się po prostu i myśląc, że ktoś ich nie chce.

      No cöz szkoda ze niektörzy sie przestraszyli albo przyjeli to jako atak na siebie,albo uznali ze ich tu sie nie chce-kazdy musi juz sam odpowiedziec sobie na to pytanie-szkoda tylko ze tak predko sie poddali bez walki.A z drugiej strony jezeli to ma byc przyczyna do zniechecenia to uwazam ze byli tutaj zupelnie nie na miejcsu.Przez zycie trzeba sie przebijac lokciami a nie oczekiwac tylko na to co mi samo przyjdzie

      cytat

      dyskusja stała sie i tak ostra, więc uważam iż powinieneś swe zarzuty skierować do konkretnych osób (te konkretne osoby nie robią sobie z tego nic, albo myślą iż to ich nie dotyczy), a te które mogły sie poczuć urażone, a których ten temat nie tyczył najnormalniej w świecie przeprosić. A na to myślę Cię stać

      Nie wiem dlaczego dyskusja staje sie taka ostra i wielu ludzi czuje sie urazona-jezeli nie maja sobie niczego do zazucenia.Czasem juz tak bywa ze lepiej cos przemilczec albo dac to zrozumienia w delikatny sposöb a wnioski musi wyciagnac juz kazdy-bez rozwiazywania burzy i bez obraz.
      Wszystkich szanownych czlonöw FORUM ktörzy poczuli sie w moich postach urazeni chcialem w tym miejscu jaknajserdeczniej przeprosic-nie chce prowadzic z nikim wojny o nic.
      Wszystkich nowych Uczestniköw chcialbym zaprosic do zeczowej dyskusji i zycze wiele pozytku z przynaleznosci do tak szacownego grona.
      Andi

      Nie rozumie tylko tego oburzenia Yemiolki- a co do sugerowanego przez nia tematu-"Nie wstydz sie kim jestes"- to jestem jak jajbardziej za-O mnie mozesz sie prawie wszystkiego dowiedziec zagladajac na moja strone albo na PW
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        #48
        yemiołka napisal/a
        Kocurku, dzięki.
        ja nie jestem jakimś tajemniczym KTOSIEM, o czym świadczy liczba forumowiczów którą poznałam na żywca.
        ale nie życzę sobie prezentowania tu swojej gęby i każdy normalny człek powinien to uszanować.
        a coś mi się zdaje, żę jeszcze chwila, a Andi nas zacznie straszyć
        czarną teczką
        przepraszam jeszcze raz moze za nietakt z mojej strony-ale nawet nie napisalem kto to jest nie möwiac juz ze geby wogöle nie widac.
        bez obaw -zadnej Czarnej teczki nie posiadam i nie mam zamiaru nikogo straszyc.
        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎