Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przelew Pieniazköw za Granice

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #31
    Ktoś wie jak teraz wygląda sprawa? Gdzie najniższe koszty?

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2868

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
      Ktoś wie jak teraz wygląda sprawa? Gdzie najniższe koszty?
      W ramach UE nieźle jest w kantorze Alior.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      • yoreck
        Senior
        • 04-2004
        • 526

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Ktoś wie jak teraz wygląda sprawa? Gdzie najniższe koszty?
        Ja płacę za pośrednictwem PayPal

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoreck Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja płacę za pośrednictwem PayPal
          Wygodnie, szybko, niedrogo, korzystam w 95% z paypal
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • olie
            Senior
            • 06-2011
            • 777

            #35
            Polecam TransferWise. Za zarejestrowanie się z polecenia pierwszy przelew jest po kursie średnim i bez żadnych kosztów. Normalnie koszty też są niewielkie (w granicach 0,5%) i obchodzi się wszystkie opłaty za przelew międzynarodowy.

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              #36
              Normalny przelew w UE kosztuje jakieś 5 złotych. Nie działa?
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • grzeber
                Senior
                • 05-2002
                • 2868

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                Normalny przelew w UE kosztuje jakieś 5 złotych. Nie działa?
                Przy większych kwotach poza kosztem przelewu ważny jest także kurs wymiany. Tu niestety banki lubią sobie trochę skubnąć. Ale oczywiście przy jednostkowych, małych kwotach normalny przelew SEPA jest najwygodniejszym rozwiązaniem.
                pozdrawiam
                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ktoś wie jak teraz wygląda sprawa? Gdzie najniższe koszty?
                  Autor wątku zapytywał o obszar UE, ale mnie głównie interesował obszar poza, czyli np. Kazachstan, Chiny, Japonia czy USA. Niemniej dzięki za informacje.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #39
                    Pewnie jeszcze niestety nie ma tak u nas ale w jednym z kilku banków irlandzkich (a może i we wszystkich) przelewy online dla posiadaczy konta są całkowicie bezpłatne i, przynajmniej na podstawie menu z rozwijanego okienka widzę tam możliwość transferu do chyba wszystkich krajów świata. Ja póki co puszczałem transfery jedynie do krajów z EUR i PLN i w przypadku złotówek przeliczanie waluty też nie jest banksterskie, myślę że może nie więcej niż 10c różnicy do oficjalnego kursu. Kasa jedynie nie idzie błyskawicznie jak być może w systemach o których piszecie i zajmuje 3 dni robocze powiedzmy w przypadku krajów europejskich ale mi w sumie się nie spieszy. Do egzotyki nie wysyłałem.
                    Wiem że piszemy tu o przelewach z Polski ale jakoś tak dodałem.
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎