Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamiast Gadugadu

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Zamiast Gadugadu

    Ponieważ GG ostatnio szwankuje i chyba prostą drogą zmierza w kierunku odpłatności za usługi, mam propozycje pod rozwagę. Od razu zastrzegam, że nie bardzo znam się na tym i nie wiem, czy to w ogóle technicznie możliwe i sensowne.

    1. wewnętrzny komunikator, wbudowany w browar.biz.
    2. jakaś specjalna umowa z innym, mało "eksploatowanym" komunikatorem o sporych mozliwościach.
    Last edited by Krzysiu; 27-02-2005, 17:45.
  • kubciu
    Senior
    • 02-2003
    • 438

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
    1. wewnętrzny komunikator, wbudowany w browar.biz.
    Niezły pomysł może choć taki komunikator działałby bez szwanku ,ale ja też nie znam się na takowych rzeczach więc może ktoś bardziej siedzący w tym temacie się wypowie...

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
      (...)
      1. wewnętrzny komunikator, wbudowany w browar.biz.
      2. jakaś specjalna umowa z innym, mało "eksploatowanym" komunikatorem o sporych mozliwościach.
      Tylko po co? Chyba, że prowadzisz na bieżąco masę rozmów na PW z ludźmi z browar.biz, a inni znajomi spoza forum nie mieliby chyba raczej już takiej możliwości.
      Np mój kontakt przez gg z forumowiczami ogranicza się średnio do jednej rozmowy na tydzień.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
        Tylko po co? Chyba, że prowadzisz na bieżąco masę rozmów na PW z ludźmi z browar.biz, a inni znajomi spoza forum nie mieliby chyba raczej już takiej możliwości.
        Np mój kontakt przez gg z forumowiczami ogranicza się średnio do jednej rozmowy na tydzień.
        A u mnie takich rozmów jest o wiele więcej. Pomysł Krzysia bardzo mi sie podoba.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          #5
          Proponuję po prostu użyć skype, prosty, darmowy i co najważniejsze działa.
          Sam za wiele go nie używam prywatnie ale moja firma wprowadza go jako alternatywę dla tefelonów stacjonarnych. Zasadniczo jest reklamowany jako telefon ale wiadomości tekstowe także mozna wysyłać.
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl
            Proponuję po prostu użyć skype, prosty, darmowy i co najważniejsze działa.
            Sam za wiele go nie używam prywatnie ale moja firma wprowadza go jako alternatywę dla tefelonów stacjonarnych. Zasadniczo jest reklamowany jako telefon ale wiadomości tekstowe także mozna wysyłać.
            Pliki też.Niestety czasem bywają zakłócenia,ale ogólnie skype zdaje egzamin
            Last edited by Pogoniarz; 27-02-2005, 20:34.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • mjp
              † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
              • 02-2004
              • 954

              #7
              Zawsze można na serwrach Browaru postawić serwer Jabbera..... Byłoby to dokładnie to, co proponuje Krzysiu: nasz wewnętrzny komunikator.
              Maciek
              Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                #8
                o, to jest ciekawe rozwiązanie! zwłaszcza, że niektórzy z przyczyn technicznych nie mają juz dostępu do skype'a...
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  #9
                  Generalnie mi gg nie jest potrzebna do szczęścia.Wolę gadki w realu.I w tym wzglądzie nie jestem reformowalny
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • adam16
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 9865

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                    Generalnie mi gg nie jest potrzebna do szczęścia.Wolę gadki w realu.I w tym wzglądzie nie jestem reformowalny
                    Ty tu Kiszocie nie filozofuj. Lepiej sobie pomyśl ile razy bez gg nie było by piwa w realu.
                    Browar Hajduki.
                    adam16@browar.biz
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                    Comment

                    • cyborg_marcel
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 3467

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                      Generalnie mi gg nie jest potrzebna do szczęścia.Wolę gadki w realu.I w tym wzglądzie nie jestem reformowalny
                      ale to nie takie proste jeździć po całym kraju (i nie tylko), coby ze wszystkimi znajomymi w realu pogadać (zwłaszcza, jak się jest do tego chorym i nie ma się zbytniejb płynności finansowej) , więc komunikatory mimo wszystko przydają się czasami
                      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎