Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kasować ksywki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #91
    Obawiam się, że taki pogląd podziela znaczna część naszych parlamentarzystów ze wszystkich partii bez wyjątku

    Comment

    • akszeinga
      Senior
      • 03-2005
      • 225

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
      Jasne, że mamy, nawet niedoskonała, ale zawsze.
      Ale to demokracja zabrania lansowania głupot.
      Krzysiu, gdyby nie było głupoty... zauważałbyś mądrość vel wybitną inteligencję?

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
        Obawiam się, że taki pogląd podziela znaczna część naszych parlamentarzystów ze wszystkich partii bez wyjątku

        Nie rozumiem. To uważasz, że wszyscy ludzie sa równi??
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Hannibal
          Senior
          • 03-2004
          • 1426

          #94
          Wszyscy ludzie są oczywiście równi, ale wobec prawa. Pod innymi względami różnią się tak, że czasem ciężko się pokapować, kto należy do podgatunku homo sapiens sapiens, a kto nie.
          "All the good things for those who wait"

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Hannibal
            Wszyscy ludzie są oczywiście równi, ale wobec prawa. (...)
            piękne by to było, ale to niestety fikcja
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
              Nie rozumiem. To uważasz, że wszyscy ludzie sa równi??
              Skąd Ci to przyszło do głowy? Natomiast obawiam się, że gdyby zrobić taką ankietę w Sejmie, większość opowiedziałaby się za równością

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Skąd Ci to przyszło do głowy? Natomiast obawiam się, że gdyby zrobić taką ankietę w Sejmie, większość opowiedziałaby się za równością
                Tak zrozumiałam z Twojej odpowiedzi na post Krzysia - myslalam, ze mas zna mysli, że w Sejmie myślą tak jak Krzysiu
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  w Sejmie myślą tak jak Krzysiu
                  Olaboga

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    #99
                    ufff... po długiej absencji i powrocie z zaświatu chyba zaczęłam lekturę od jednego z cięższych tematów... cóż! mam nadzieję, że mój nick nikogo nie obraża, skoro ja się nie obraziłam, kiedy mi go nadano...

                    a tak na poważnie, pamiętam, że kiedy zamieszczałam swój awatar musiałam poczekać na autoryzację Imć Arta - może to jest jakiś sposób? przedłużyć trochę proces rejestracji i zrobić jakąś pierwszą (subiektywną) selekcję? tylko, że to jest zrzucanie kolejnej roboty na naszego Admina...
                    a może standardowy myk Forumowiczów? tak komuś zaargumentować jego posty, aby zmienił nicka, bądź... zrektyfikował poglądy (?)
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      No to się pomądralowałeś, ale Cię w pełni popieram
                      Last edited by pjenknik; 27-03-2005, 00:30.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                        (...)
                        a może standardowy myk Forumowiczów? tak komuś zaargumentować jego posty, aby zmienił nicka, bądź... zrektyfikował poglądy (?)
                        Cenzura? Naginać czyjeś poglądy?
                        Rozumiem, wulgarne nicki etc, ale weryfikacja poglądów? (bo chyba to miałaś na myśli) Chyba trochę za daleko zaczynamy wybiegać.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • pjenknik
                          • 08-2001
                          • 3388

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika akszeinga
                          Qrcze, może ja jestem stara, brzydka, głupia, ale mozna spytać....

                          Czy my mamy już tę demokrację?

                          Czy jesteśmy tolerancyjni?

                          Uważam, że każdy z nas odpowiada za własne zachowania i czyny i działa w zgodzie z własnym sumieniem, bądź też jego brakiem.

                          Nie nam sądzić co jest dobre, a co złe. Wszystko jest dla ludzi.

                          No to po małym
                          Nie jesteśmy tolerancyjni i nigdy nie będziemy.
                          Mamy demokrację, ale demokracjato rządy bydła i motłochu.
                          Każdy z nas odpowiada przed sobą za własneczyny i przekonania.
                          Tak, wszystko jest dla ludzi - "aby życie miało smaczek, raz dziwczynka, raz chłopaczek".
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Tak zrozumiałam z Twojej odpowiedzi na post Krzysia - myslalam, ze mas zna mysli, że w Sejmie myślą tak jak Krzysiu
                            Szczerze, to wolałbym gdyby myśleli jak Krzysiu, niż tak jak teraz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • akszeinga
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 225

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pjenknik
                              Nie jesteśmy tolerancyjni i nigdy nie będziemy.
                              Mamy demokrację, ale demokracjato rządy bydła i motłochu.
                              Każdy z nas odpowiada przed sobą za własneczyny i przekonania.
                              Tak, wszystko jest dla ludzi - "aby życie miało smaczek, raz dziwczynka, raz chłopaczek".
                              Z tą tolerancją to zazwyczaj bywa tak, że to czego zazdrościmy (np. odwagi w robieniu czegoś) lub się boimy, albo do czego boimy się przyznać, to nie akceptujemy...

                              A skąd mamy ten motłoch? Z tych wyżej NIBY-tolerancyjnych

                              Masz coś przeciwko miłości dwojga... czy więcej ? Jeśli to komuś odpowiada, jego, że tak powiem d***

                              Comment

                              • grzeber
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 2868

                                W dziale "Piwo gdzie->Sklep Krakus" pojawiła się osoba z ksywką z którą wg. mnie wypadałby coś zrobić.
                                pozdrawiam
                                www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎