Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kasować ksywki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    Nstępny, który się kwalifikuje za 'jebanie w denko'
    A może kolega zza Buga jest i tak ma na nazwisko ?

    Comment

    • garfunkel
      Senior
      • 04-2005
      • 1068

      Ciekawe, czy najnowszy użytkownik to się tak nazwał, żeby zrobić Ironowi przyjemność ?

      Comment

      • lzkamil
        kierowca bombowca
        • 01-2003
        • 3611

        Najnowsza użytkowniczka - putana.

        Nie znam włoskiego ale parę "odpowiednich" słówek znam bo grywałem z Włochami w piłkę
        Po francusku i hiszpańsku jest podobnie - putain i puta.
        Wyjaśnienie tutaj.
        Last edited by lzkamil; 02-12-2006, 17:31.
        Lepszy jabol pod okapem
        niż GŻ, CP i KP !


        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

        Comment

        • garfunkel
          Senior
          • 04-2005
          • 1068

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lzkamil
          Najnowsza użytkowniczka - putana.

          Nie znam włoskiego ale parę "odpowiednich" słówek znam bo grywałem z Włochami w piłkę
          Po francusku i hiszpańsku jest podobnie - putain i puta.
          Wyjaśnienie tutaj.
          Też zauważyłam tego nicka i sprawdzałam, czy się tak nazwała niewiasta czy mąż jakiś znamienity, ale w profilu pustki.

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Senior
            • 11-2005
            • 2201

            Kolejny dowcipniś

            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • huanghua
              Senior
              • 10-2005
              • 1910

              Defekacja ma też inne znaczenie.
              Może to nieświadomy pracownik cukrowni, który nie zna pierwszego znaczenia słowa
              W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

              Comment

              • skandal
                Senior
                • 05-2002
                • 1439

                Dziś się zarejstrował "cwelineczka". No cóż, cwel to tak piękne określenie, szczególnie w pierdlu, na które trzeba ciężko zapracowac

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23799

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                  Dziś się zarejstrował "cwelineczka". No cóż, cwel to tak piękne określenie, szczególnie w pierdlu, na które trzeba ciężko zapracowac
                  oho, masz doświadzenie penitencjarne?
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • skandal
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1439

                    Nie po prostu słyszało się to i owo No i jak dla mnie cwel to naprawde ciężka obelga, ale jak ktoś lubi się tak nazywać...

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      Uwaga, uwaga! Najnowszym użytkownikiem w tym momencie jest: nekrophil. Robi się ciekawie

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        pijawił się nowy
                        użytkownik , chyba bez majtek
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          ale miał podwójne etui
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Samael
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 153

                            Fajny temat - popłakałem sie ze smiechu w kilku momentach

                            Co do tematu, to chyba jest lekka przesada cenzurowanie nickow, poza oczywistymi "meskimi genitaliami" oraz nazwa czesci ciała gdzie plecy sie koncza, a nogi sie jeszcze nie zaczynaja. Mysle ,ze wszystko jest ok do czasu gdy poza nickiem nikt nie serwuje tu nikomu swoich przekonan. Zdziwiony jestem, ze moj nick jest "w porzadku" i nie ma zastrzezen Jednak ja nie uprawiam ekshibicjonizmu pogladowego, bo to nie czas i miejsce na to i jestem tu dla konkretnego i jedynego tematu jakim jest piwo i jego zagadnienienia. Wyznaje zasade - "Zyj i pozwol zyc innym" i choc wszelkiej masci propagowanie idei faszystowskich jest dla mnie wrecz odrazajace, to nigdy nikogo, kogo to rajcuje nie przekonywałem do zmiany pogladów, bo to jego brocha, byle sie nie ładował z tym w moje zycie - to samo sie tyczy ubioru. Poza tym nick to nie wszystko i pod kazdym moze sie kryc potencjalny Premium user czy klient sklepu browar.biz,a prywatnie moze nawet fajny kolega od kufla

                            Comment

                            • Tabletka
                              Senior
                              • 11-2003
                              • 194

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samael Wyświetlenie odpowiedzi
                              Fajny temat - popłakałem sie ze smiechu w kilku momentach

                              Co do tematu, to chyba jest lekka przesada cenzurowanie nickow, poza oczywistymi "meskimi genitaliami" oraz nazwa czesci ciała gdzie plecy sie koncza, a nogi sie jeszcze nie zaczynaja. Mysle ,ze wszystko jest ok do czasu gdy poza nickiem nikt nie serwuje tu nikomu swoich przekonan. Zdziwiony jestem, ze moj nick jest "w porzadku" i nie ma zastrzezen Jednak ja nie uprawiam ekshibicjonizmu pogladowego, bo to nie czas i miejsce na to i jestem tu dla konkretnego i jedynego tematu jakim jest piwo i jego zagadnienienia. Wyznaje zasade - "Zyj i pozwol zyc innym" i choc wszelkiej masci propagowanie idei faszystowskich jest dla mnie wrecz odrazajace, to nigdy nikogo, kogo to rajcuje nie przekonywałem do zmiany pogladów, bo to jego brocha, byle sie nie ładował z tym w moje zycie - to samo sie tyczy ubioru. Poza tym nick to nie wszystko i pod kazdym moze sie kryc potencjalny Premium user czy klient sklepu browar.biz,a prywatnie moze nawet fajny kolega od kufla
                              ...ze szczególnym uwzględnieniem słowa może....

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎