Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Forum do przeglądania offline

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23805

    Forum do przeglądania offline

    Jakiś czas temu powstał pomysł aby wybrane działy forum można było wypalić na CD/DVD by móc przeglądać dyskusje gdy nie ma się dostępu do sieci. Sprawę przypomniał mi Miodzik, pomyslałem że warto będzie ją przedyskutować w szerszym gronie, może dzięki temu więcej chętnych się pojawi na korzystanie z takiego rozwiązania.

    po mojej głowie chodzi oferowanie za jakąś drobną opłatą za przygotowanie - cały zestaw dyskusji (na początek) z działu piwowarskiego - wypalany na CD. nośnik byłby dostępny na zamówienie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #2
    Pomysł ciekawy. Co prawda w moim przypadku mogę spokojnie oglądać sobie forum w pracy. Jednak możliwość zgrania działu piwowarstwo domowe jest jak najbardziej wskazana. Zastanawia mnie tylko możliwość ew. dogrywania nowości i wysokość opłat.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • breslauer
      Senior
      • 05-2002
      • 2690

      #3
      Pomysł dobry, ale może ograniczyć to tylko do nagrywania artykułów? Zawartość działu np piwowarstwo domowe zmienia się przecież z dnia na dzień dość znacznie ...

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23805

        #4
        artykuły może sobie każdy zgrać w 5 minut, właśnie chodzi o wiedzę ukrytą w wielu duskusjach a nie opisaną w opracowaniach...
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Stolp
          Senior
          • 06-2002
          • 492

          #5
          Może dałoby się zrobić opcje zapisu całej treści poszczególnych tematów w formacie *html lub tekstowym, z obrazkami (lub bez), tak aby nie trzeba było przedzierać się przez barzdo długie dyskusje.
          Co do dostępności wybranych działów forum na CD/DVD to taką zebraną treść, gdyby nasz admin się zgodził, możnaby było pobierać przez ftp - jeśli jest taka możliwość, lub chociaż w wersji *.zip z jednego miejsca np. działu "download" (powiedzmy z cotygniową aktualizacją).
          Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
          Szukam
          e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
          https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #6
            zasysanie raczej nie wchodzi w rachubę, bo generalnie to jest najbardziej kosztotwórcze...
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • miodzik
              Senior
              • 08-2004
              • 103

              #7
              Mnie najbardziej podoba sie sciąganie, ale wiadomo wszystko zależy od możliwości serwera.
              Co do plytki jestem również za. Oczywiście forum to forum i co chwile coś nowego przybywa,
              ale już teraz jest taka ilość informacji, że mi starczy na jakiś rok (taki mam poziom wiedzy ).

              Myśle że dla początkujących będzie to bardzo pomocne.
              ------------------------------------------------------
              Kiedy w zlewie, przed czy po rozlewie?

              Comment

              • clarq
                Senior
                • 09-2003
                • 187

                #8
                Moim zdaniem to by była sztuka dla sztuki. Nie widze głębszego sensu.
                -------------------
                Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
                Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
                Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

                Comment

                • Ark
                  .
                  • 04-2003
                  • 414

                  #9
                  A próbowałeś kiedyś czytać dyskusje przez modem? Polecam, szybko kieszeń wyczyści...
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • Cyrkonia
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 1936

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                    zasysanie raczej nie wchodzi w rachubę, bo generalnie to jest najbardziej kosztotwórcze...
                    Oj, włącz taką opcję tylko dla PU lub wymyśl jakiś specjalny "abonament" i już
                    www.stat-gra.pl

                    Comment

                    • Stolp
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 492

                      #11
                      W archiwum są pełne dyskusje, co prawda bez zdjęć, ale nie trzeba się przedzierać przez kolejne strony :-)

                      Można ściągnąć "całość" czy w rodzaju:
                      HTTrack Website Copier ;-)
                      Zbieram porcelanki składów z Pomorza; kapsle dziewicze Carlsberga (cały świat) oraz powojenne zdjęcia i pocztówki Słupska
                      Szukam
                      e-materiałów (zdjęć, skanów fantów i artykułów) nt. składów i rozlewni obecnej i dawnej RP z okresu pw-ppf do strony na facebooku BEZ LOGOWANIA:
                      https://www.facebook.com/SkladyRozlewniePiwa

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎