Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sklep Browaru - ile za przesyłkę?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mateusz501
    Junior
    • 09-2005
    • 17

    Sklep Browaru - ile za przesyłkę?

    mam pytanko. ile sie placi za przesylke slodu z naszego sklepiku?? jeszcze nie wiem gdzie moge tego typu pytania zamieszczac a w tym dziale pozwalaja na wiecej dzieki za odpowiedz.
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    #2
    Zobacz TU

    10. Proponuje się następujące formy dostawy:
    Poczta Polska - paczka pocztowa - czas dostawy deklarowany przez przewoźnika: do 3 dni roboczych - koszt wg taryfy uzależniony od wagi przesyłki - od 5,00 zł - wykazywany i doliczany automatycznie przed złożeniem zamówienia;
    Poczta Polska - paczka pocztowa priorytetowa - czas dostawy deklarowany przez przewoźnika do 1 dnia roboczego od dnia nadania (również roboczego, zamówienie złożono i potwierdzono danego dnia do godz. 15.00) - koszt wg taryfy uzależniony od wagi przesyłki - od 6,00 zł - wykazywany i doliczany automatycznie przed złożeniem zamówienia;
    odbiór osobisty (tylko po wcześniejszym uzgodnieniu - nr tel. +48 501 334 290) - bezpłatnie;
    W miarę rozwoju sklepu będziemy proponować nowe formy dostawy dla wygody Klientów.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Warto też zerknąć tutaj Wchodzisz w paczkę wpisujesz ilosć kg i wyliczasz. Uwaga PP stosuje przedziały, co znaczy, że np. za 11kg zapłacisz tyle co za 14kg, ale za 15kg to już tyle co za 19kg. Swoją drogą ART mógłby dać tabelkę w sklepiku, żeby było wiadomo co się bardziej opłaca. Jak wiadomo im więcej tym się bardziej opłaca, wiec to w interesie ARTa
      blog.kopyra.com

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #4
        Kalkulator kosztów przesyłki Pocztą Polską: http://www.cennik.poczta.lublin.pl/i...e/k_paczka.php
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23805

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mateusz501
          mam pytanko. ile sie placi za przesylke slodu z naszego sklepiku?? jeszcze nie wiem gdzie moge tego typu pytania zamieszczac a w tym dziale pozwalaja na wiecej dzieki za odpowiedz.
          dziękuję za pytania i odpowiedzi zarazem

          w regulaminie sklepu dołożyłem zatem tabelkę z opłatami za przesyłki, skoro jest to potrzebne i przydatne:


          Koszyk niedługo będzie dozbrojony w opcję wyliczenia kosztów przesyłki (lub będzie od razu podawał jakie są koszty dla danej zawartości koszyka). Czyli będzie można sobie sprawdzić koszt przesyłki bez wchodzenia na stronę realizacji zamówienia, co jak mniemam może utrudniać szybkie wyliczenie ile jeszcze towarów możemy zakupić. Będzie też jeszcze dodatkowa opcja wykazująca ile możemy jeszcze wrzucić do koszyka, ale to nieco później.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • mateusz501
            Junior
            • 09-2005
            • 17

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            dziękuję za pytania i odpowiedzi zarazem

            w regulaminie sklepu dołożyłem zatem tabelkę z opłatami za przesyłki, skoro jest to potrzebne i przydatne:


            Koszyk niedługo będzie dozbrojony w opcję wyliczenia kosztów przesyłki (lub będzie od razu podawał jakie są koszty dla danej zawartości koszyka). Czyli będzie można sobie sprawdzić koszt przesyłki bez wchodzenia na stronę realizacji zamówienia, co jak mniemam może utrudniać szybkie wyliczenie ile jeszcze towarów możemy zakupić. Będzie też jeszcze dodatkowa opcja wykazująca ile możemy jeszcze wrzucić do koszyka, ale to nieco później.
            ciesze sie ze sie na cos pszydalem a tak swoja droga to sie tak spytalem zeby wiedziec ile bede musial zabulic jak mi moj slod nie wyjdzie. dzieki za odpowiedz pozdrawiam.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎