Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    A w ustawieniach:

    Kiedy spożywane:
    - Godzina
    - Minuty

    masz zaznaczone te pozycje czy nie?

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Ustawiłem sobie 20 min odstępu w opcjach i takie też godziny spożywania chciałem wpisać.
    No i 00.00

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    może za późno spożywałeś poprzednie

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Dlaczego gdy zaznaczam opcję Kolejne piwo to samo wyświetla mi się godzina spożycia 00.00 ?

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
    Odpowiem sam sobie
    3 mój post i 3 piwo wypite w moim profilu Teraz to już nawet 4
    A to ja myślałam, że o co innego Ci chodziło. Ale to akurat poprawnie sobie odpowiedziałeś

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Odpowiem sam sobie
    3 mój post i 3 piwo wypite w moim profilu Teraz to już nawet 4

    Leave a comment:


  • Marusia
    replied
    W profilu wyświetla się liczba piw ocenionych na forum przy użyciu ARTomatu.

    Leave a comment:


  • dyczkin
    replied
    Mam w swoim dzienniku piwnym wypitych ponad 140 piw a w moim profilu wyświetlana liczba to 2. Jak to zmienić?

    Leave a comment:


  • ucho
    replied
    Chciałbym, aby w statystykach globalnych znalazła się informacja o ilości użytkowników, którzy mają dane piwo w swoim dzienniku.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Ha, nigdy tam nie zaglądałem! To ci odrycie
    Mail na PW.

    Leave a comment:


  • Promil03
    replied
    Jeśli chodzi o zakres 45 minut to jest to wartość umowna. W ustawieniach możesz minuty ustawić w przedziale 15-120 min.
    Podaj mi proszę Twój adres mailowy, wyślę Ci zbiór zgłoszonych zmian w DP, który podesłałem Arturowi. Może wpadniesz jeszcze na coś co jest warte poprawienia. Jeśli tak wyślij propozycje do Bossa.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    To ja jeszcze chciałbym, żeby można było od razu wybrać liczbę piw tej samej marki a system by je dopisywał automatycznie. Obecnie trzeba zaznaczyć opcję "kolejne piwo takie samo". Proponowałbym wpisanie w okienku liczbę tych piw. Dodatkowo chciałbym móc wybrać "opcję czasową", czyli co ile minut były te kolejne piwa. teraz domyślnie jest 45 minut, a ja proponuję, by to każdy użytkownik DP wybierał sobie czas, np. 30 minut.
    Obie te propozycje są ze sobą powiązane. Gdy właśnie wypiję kilak takich samych piw pod rząd, to potem muszę wracać do zapisów i poprawiać te godziny, bo bym się nie zmieścił przed północą Nie chodzi aż o taką dokładność w czasie, ale właśnie o to "wskakiwanie" do następnego dnia przy systemie automatycznego dodawania piwa co 45 minut.

    Leave a comment:


  • grew
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Chciałbym też wiedzieć ile wypiłem konkretnego piwa (marki) zagranicznego, a nie tylko ogólnie piw z danego browaru. Po co wpisywać nazwę piwa, skoro potem tego nie widzę w statystykach?
    Tu dochodzimy do tego, że chciałbym (chcielibyśmy) mieć statystyki dla piw zagranicznych podobne to tych polskich (albo lepsze!). Jestem oczywiście ZA!

    Leave a comment:


  • grew
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    A tak na dzień dzisiejszy, to rozróżniłbym miejsce zakupu i miejsce spożycia. Piwo butelkowe kupione w sklepie - wiadomo na miejscu spożyte być nie mogło, raczej.
    No ale piwo butelkowe w browarze, albo w pubie? Wypite na miejscu, czy w domu? DP tego nie wyjaśnia.
    W sumie wystarczyłoby miejsce zakupu - jeśli wybierzesz beczkę i kupiłeś w lokalu - wszystko jasne (mogłeś wziąć do domu, ale to nie ma znaczenia - wszystkie informacje dla potencjalnych klientów są dostępne), w butelce w lokalu - też niesie to ze sobą jakąś informację. Natomiast jeśli kupiłeś w sklepie - to również mało kogo interesuje, gdzie to spożyłeś Mogłeś pod sklepem/w tramwaju/na grillu
    Chętnie to zaimplementuję - jeśli ART pozwoli

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Chciałbym też wiedzieć ile wypiłem konkretnego piwa (marki) zagranicznego, a nie tylko ogólnie piw z danego browaru. Po co wpisywać nazwę piwa, skoro potem tego nie widzę w statystykach?
    Last edited by Pendragon; 07-07-2011, 20:34.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎