Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • remfire
    Senior
    • 03-2004
    • 1334

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Ja wklepuję piwa,ale nie sprawia mi to już przyjemności.Ot przyzwyczajenie.
    Zmian chcieliśmy i sporo z nich zostało wprowadzonych ,ale nic to nam teraz nie daje,kompletnie nic,to tak jak kupić Portera z Brzeska,otworzyć go,nalać,poczuć zapach,zobaczyć piankę,nagazowanie,ale nie móc wypić
    Ciekawe porównanie
    A tak na powaznie , to ja tez wklepuje wypite piwa chyba z przyzwyczajenia. Szkoda mi jednak zaprzestać wpisywania , aby nie zaprzepaścić tego co już wpisywałem przez ponad 2 lata. Nawet zrobiłem sobie mini statystyki w Exelu , ale to nie to samo.
    Przyznaje racje rózniez i JAcksonowi że DP ma pośredni wpływ na ilośc i róznorodnośc wypitych piw. Poprostu człowiek widzi co wypił , a co jeszcze może spróbować - statystyki oczywiscie dają dość wyraźny obraz takiego postepowania. Uważam też że DP jest jednym z filarów całego browar.bizu. osotanio jest spory ruch wokół amatorskiego warzenia piwa i nawet się zastanawiałem czy to nie ma wpływu na spadek zainteresowania DP. Nie mam nic przeciwko browamatorom i mam nadzieje że moje mysli to tylko przypuszczenia bez pokrycia. Jenak prowadzenie DP bez statystyk rzeczywiście staje się nudne. Oczywiście tez rozumie ART-a i jego brak czasu ( jak zapewne wszyscy forumowicze) , ale czy naprawde nie da sie określić jakiegokolwiek orientacyjnego terminu uruchomienia statystyk ?

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      mówisz masz

      statystyki w beznadziejnej postaci zostały wprowadzone dla zniecierpliwionych.

      i tak czuję że zaraz zacznie się narzekanie

      proszę mi nie zgłaszać na razie błędów dot. statystyki, bo ta wersja nawet nie powinna była ujrzeć światła dziennego.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        Od razu przypomniał mi sie taki stary utwór : Jezu, jak sie ciesze.....
        No i od razu zrobiło mi sie lepiej i mam wiekszą motywacje do wpisywania - zdrowie ART-a !!!!!

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Jam szczęśliwy ,jam bardzo szczęśliwy


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • Sokół83
            szynkarz
            • 12-2004
            • 1598

            nawet nie wiesz jaką nam sprawiłeś radość tymi statystykami

            Twoje zdrowie
            Last edited by Sokół83; 10-05-2006, 20:41.
            Z INNEJ BECZKI

            www.fotopolska.eu

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Mam pytanko czy u Was jest taki sam błąd?Dotyczy on tego ,że wbiłem w jeden dzień 10 tych samych piw(bo faktycznie tyle wypiłem ),ale dziennik zaliczył mi je jako jedno
              Niestety tak jest w kikunastu przypadkach i mój DP prawdy mi nie pokazuje


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                wiedziałem.

                napisałem że w tych tymczasowych statystykach są błędy i staty służą tylko do poglądowego zobrazowania sytuacji. jeśli wpisy w dzienniku są to i w finalnych statystykach będą później dostępne.


                ps nie pijesz za dużo jednego dnia?
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART



                  ps nie pijesz za dużo jednego dnia?
                  Tego dnia wypiłem troszkę więcej,ale to sprawił krakowski klimat i smaczniutka Smocza Głowa.


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Sokół83
                    szynkarz
                    • 12-2004
                    • 1598

                    wiedziałem
                    nie ma sie co przejmować - zawsze sie znajdzie ktoś, komu bedzie ciągle za mało

                    i pewnie przez takich ludzi statystyki znów zostały wyłaczone
                    Last edited by Sokół83; 11-05-2006, 13:34.
                    Z INNEJ BECZKI

                    www.fotopolska.eu

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23805

                      spoko, coś mi się źle wgrało na serwer przy poprawce podstawowych błędów tak więc Pogoniarz, to nie Twoja wina, mam nadzieję że nie zostałeś zlinczowny elektronicznie
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • remfire
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 1334

                        Sprawdziłem ze swoimi statystykami robionymi ręcznie i wychodzi że rzeczywiście są błędy, np mam wypitych 13 piw z Van Pura, a w statystykach zalicznone tylko 12 , albo 4 z Perły, a widać tylko 3. Nie ma też wogóle pozycji "Zagraniczne". Byc może są i inne błędy których jeszcze nie zauwazyłem.
                        Nie mowie jednak tego głośno bo wiadomo że to tylko wersja poglądowa. Powiem tylko na ucho tym którzy zerkaja na statystyki , aby nie wierzyli im narazie w 100%. Wszystko jednak zostanie poprawione , gdy tylko przyjdzie na to odpowiedni czas ...
                        I tak wypije po raz kolejny za to ze wogóle statystyki się pojawiły - no i za zdrowie Tego który to uczynił

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                          nie ma sie co przejmować - zawsze sie znajdzie ktoś, komu bedzie ciągle za mało

                          i pewnie przez takich ludzi statystyki znów zostały wyłaczone
                          Czy ja wyskoczyłem z pretensjami?Spytałem się Was(czyli forumowiczki i forumowiczów),czy też macie podobnie,czy jest tak tylko u mnie.Warto czytać ze zrozumieniem


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4998

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART

                            napisałem że w tych tymczasowych statystykach są błędy i staty służą tylko do poglądowego zobrazowania sytuacji. jeśli wpisy w dzienniku są to i w finalnych statystykach będą później dostępne.
                            Mam nadzieje, ze beda, bo u mnie DP pokazuje wypitych 154 BOSSy zamiast 333.
                            Moze DP chwilowo pokazuje jakis krotszy okres czasu?
                            ART ! Nie wymagam zadnych odpowiedzi, ciesze sie, ze zajales sie Dziennikiem.
                            Twoje
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              A w "Plato/Ekstrakt" prawidlowo pokazuje 337 (333 plus dzisiejszy wieczor) sztuk piw o ekstrakcie 18,10. Wiec jestem dobrej mysli, ze Dziennik wkrotce "wyzdrowieje"
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • JAckson
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 6122

                                Hurrrrra
                                Są statystyki. Na razie nie sprawdzam na ile poprawne., gdyż jak napisał ART jest to wersja z błędami. Ale przynajmniej wiem, że popróbowałem piwa z 31 browarów polskich. Zdrowie ARTa
                                MM961
                                4:-)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎