Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • nynek
    replied
    U mnie dziennik wyświetla godzinę do tyłu.

    Leave a comment:


  • wojciech_jeglinski
    replied
    problem z DP

    witam

    mam taki problem z DP, zniknęła u mnie data rozpoczęcia dziennika i nie mogę teraz sprawdzić jakie mam średnie spożycie

    Leave a comment:


  • Tibor_Ferenczy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tibor_Ferenczy Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie. Na razie nie mogę dodać tylko tego piwa (koreb, żywe niefiltrowane). Pozostałe które piłem i piję dodają się bezproblemowo.

    Teraz udało mi się je dodać, więc problemu już nie ma.

    Pozdro.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    zejściowa

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    A tak swoją drogą, to tytułowa wersja DP nadal jest przejściowa ?

    Leave a comment:


  • Tibor_Ferenczy
    replied
    Nie. Na razie nie mogę dodać tylko tego piwa (koreb, żywe niefiltrowane). Pozostałe które piłem i piję dodają się bezproblemowo.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Jakieś komentarze się pojawiają nad Formularzem po próbie dodania?

    Leave a comment:


  • Tibor_Ferenczy
    replied
    WItam,

    Mam problem z dziennikiem piwnym polegający na tym, że piwo nie dodaje się do list wypitych piw. Być może to problem jednego browaru lub piwa nie wiem, po zatwierdzeniu i odświeżeniu piwo nie dodaje się (Koreb, Żywe niefiltrowane).


    Pozdrowienia.
    Tibor.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    w przypadku takich problemów proszę próbować odświeżyć zawartość pamięci podręcznej przeglądarki poprzez wciśnięcie klawiszy CTRL+F5.

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Teraz i u mnie jest ok.
    Ale godzinkę temu owe okienko z piwami nie otwierało sie mimo wielokrotnych prób , ponownego logowania itp.
    Piwko dopisane , więc nie ma już problemu

    Leave a comment:


  • krasnal45
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy coś jest nie tak jak trzeba u mnie , czy ogólnie ?
    Nie moge wybrać piwa w DP - nie rozwija się lista piw. Wybieram konkretny browar, a w liście piw pojawia się tylko "Wybierz piwo" i nic więcej. Losowo wybierałem kilka różnych browarów i tak samo jest we wszystkich.
    Pozostałe listy ( browar, opakowanie, objętość, gdzie zakupione) rozwijają się bez problemu.
    Chyba u Ciebie cos nie tak bo ja właśnie przed chwilą wpisałem kolejne piwo i wszystko jest ok

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Czy coś jest nie tak jak trzeba u mnie , czy ogólnie ?
    Nie moge wybrać piwa w DP - nie rozwija się lista piw. Wybieram konkretny browar, a w liście piw pojawia się tylko "Wybierz piwo" i nic więcej. Losowo wybierałem kilka różnych browarów i tak samo jest we wszystkich.
    Pozostałe listy ( browar, opakowanie, objętość, gdzie zakupione) rozwijają się bez problemu.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    mhm, faktycznie. poprawione.

    Leave a comment:


  • zgroza
    replied
    Przy podaniu ceny 14,89 wyskakuje 9,99. Zapewniam was, że tutaj bywają i wyższe ceny

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    uznajemy
    Dziękuje w imieniu Kosowian i swoim (bo będę mógł do dziennika wklepać piwo)

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎