Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Stasiek
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    A na Forum wyświetla się prawidłowo godzina?
    Jeśli ten post napisałeś o 1:00 to tak.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek69 Wyświetlenie odpowiedzi
    Znów w DP wyswietla się nieprawidłowa godzina.
    Chyba to w związku ze zmianą czasu na zimowy.
    Tym razem jednak jest to mniej uciążliwe, bo jest to godziną do tyłu i nie przekszadza we wpisaniu.
    A na Forum wyświetla się prawidłowo godzina?

    Leave a comment:


  • Stasiek
    replied
    czas zimowy

    Znów w DP wyswietla się nieprawidłowa godzina.
    Chyba to w związku ze zmianą czasu na zimowy.
    Tym razem jednak jest to mniej uciążliwe, bo jest to godziną do tyłu i nie przekszadza we wpisaniu.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
    W moim DP dzieje sie coś takiego już od dawna.
    ale na czym właściwie polega problem?

    W formularzu dodawania piwa - pola na wprowadzanie godziny spożycia danego piwa są dostępne tylko gdy w ustawieniach DP http://www.browar.biz/forum/usercp7.php?action=prefs wybrano opcje pokazywania godziny i/lub minut.

    Leave a comment:


  • abernacka
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
    Od około dwóch tygodni chyba jakaś zmiana jest w opcji "kolejne piwo takie samo". (...). Czy to coś przejściowego? Czy ktoś też ma taki problem?
    W moim DP dzieje sie coś takiego już od dawna.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    może chiałeś zmienić no i to wystarczyło.

    Leave a comment:


  • pirackamuza
    replied
    Nic nie zmieniałem, nie ruszałem ustawień w ogóle, ale już jest ok - sprawdziłem. Zobaczymy, jak jutro będzie.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    W DP nic nie było zmieniane. jak mniemam zmieniłeś sobie coś w ustawieniach dziennika.

    Leave a comment:


  • pirackamuza
    replied
    Od około dwóch tygodni chyba jakaś zmiana jest w opcji "kolejne piwo takie samo". Jest mniejszy panel - m.in. nie można zmienic godziny. Efekt - przynajmniej u mnie - jest taki, że wszystkie kolejne piwa mam przypisane do godziny 00.00 niezależnie od tego, o której wpisałem pierwsze z serii. Zauważyłem to dopiero dzisiaj i sporo czasu mi zabrało przypomnienie sobie i poprawienie wpisów od 14.09, gdy tylko korzystałem z opcji "kolejne...". Czy to coś przejściowego? Czy ktoś też ma taki problem?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    pewnie dlatego, że przy wprowadzaniu opcji wyboru kraju w DP był to stan faktyczny. po referendum uniezależniającym Montenegro od Serbii ja nie skojarzyłem by to poprawić, ale i nikt się nie pokwapił do tej pory by mi to zgłosić i tak zostało. teraz poprawiłem.

    Leave a comment:


  • Maremali
    replied
    Dlaczego w dzienniku piwnym jest jeszcze Serbia razem z Czarnogórą?

    Leave a comment:


  • adam16
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    nie ma takiej możliwości. ale to chyba nie problem, bo przecież w wojsku nie pija się piwa...
    To zależy czy oficjalnie, czy nie oficjalnie.
    Ja tam z doświadczenia wiem, że piwo służy piwu, a piwo wojsku

    Leave a comment:


  • ziomal-111
    replied
    A tego to nie wiem Nigdy nie byłem
    Zawsze są stałki, przepustki itp.

    No szkoda ze nie można. Jakoś to przeboleje.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    nie ma takiej możliwości. ale to chyba nie problem, bo przecież w wojsku nie pija się piwa...

    Leave a comment:


  • ziomal-111
    replied
    Drogi ARTcie Jest mozliwość wyzerowania licznika w Dp i rozpoczęcia liczenia od nowa? Tak sie składa ze ide do wojska 2 sierpnia i jest niemozliwoscią zebym był na bierząco z wypitymi piwkami, a mało mozliwe jest zebym sobie gdzies te piwa zapisywał. Wiec mam pytanie czy jest mozliwe wyzerowanie licznika i prowadzenie go od np 1 wrzesnia 2007 bez ponownego rejestrowania na innym loginie

    Czekam na odp

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎