Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • e-prezes
    replied
    U góry jest bezpośredni odnośnik^

    Leave a comment:


  • levar
    replied
    Można prosić link do Dziennika Piwnego na nowym serwerze?

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    No właśnie chciałem coś poprawić. No ale jak widzę w obecnej chwili się nie da zajrzeć wcześniej niż ostatnia 50-ka piw.

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    Lista dodanych piw - gdy klikniemy na "wszystkie" pokaże się strona z ostatnimi 50 piwami. A jak przejść do wcześniejszych stron? Uzupełniam DP (październik, listopad) i w ogóle nie wiem czy cokolwiek się dodaje bo nie ma jak sprawdzić.
    Czy coś wchodzi łatwo jest sprawdzić. Przed wprowadzeniem nowego piwa spisz stan wypitych piw w litrach i porównaj ze stanem po wpisaniu. Gorzej jak zdublujesz wpisy (co czasem się zdarza) lub chcesz coś poprawić.

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    Lista dodanych piw - gdy klikniemy na "wszystkie" pokaże się strona z ostatnimi 50 piwami. A jak przejść do wcześniejszych stron? Uzupełniam DP (październik, listopad) i w ogóle nie wiem czy cokolwiek się dodaje bo nie ma jak sprawdzić.

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Nie da się usunąć z DP piwa które się na przykład zdublowało czy też wpisało omyłkowo.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Dziś nie da się wpisać aktualnie pitego piwa . Jest 17-ta z minutami i nie mogę zapisać piwa z godziną 17-tą . Wchodzi 16-sta . Taki mały problem .
    Last edited by LESNICZYy; 28-11-2020, 17:29.

    Leave a comment:


  • Ahumba
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
    W czasie dodawania, po kliknięciu w listę piw z danego browaru, tabelka chowa się z prawej strony pod sąsiednią tabelą ze statystyką. Może da się to rozsunąć?
    Ale jak klikniesz w nazwę piwa, która Ci się pokazuje rozwija się automatycznie cała lista. Mnie to nie przeszkadza, ale może powodować chwilę konsternacji "co dalej"

    Leave a comment:


  • dadek
    replied
    W czasie dodawania, po kliknięciu w listę piw z danego browaru, tabelka chowa się z prawej strony pod sąsiednią tabelą ze statystyką. Może da się to rozsunąć?

    Leave a comment:


  • majeure
    replied
    • Dziennik Piwny - Ostatnie 5 dodanych piw: błędna godzina spożycia piwa (jest o 2 godziny wcześniejsza niż była faktycznie wprowadzona);
    • Dziennik Piwny - Lista dodanych piw - Wpisy w Twoim dzienniku: godzina spożycia piwa nie jest wyświetlana, ponadto dostępne jest tylko 50 ostatnich piw, bez możliwości przejścia do wcześniej spożytych.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
    Najważniejsze, że wpisy sprzed 2006.01.11 będą niedługo uwzględnione w nowym DP.
    A już myślałem że nikt tego nie dostrzeże... błędy będę ogarniał hurtem, zatem zgłaszajcie.
    Na razie przywracam to co było, bez rozmyślania o ulepszeniach.
    Co do apki - jak mniemam na androida - musisz zagadnąć autora czy zaktualizowałby kod, ja się na tym nie znam.

    Jeśli ktoś ma ochotę poprowadzić nowy wątek w którym aktywnie podziała w temacie kolejnej wersji DP - tj, zbierze w jednym miejscu propozycje rozwoju - zapraszam, przyda się na później.

    Leave a comment:


  • LESNICZYy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
    Działa tak jak na poprzednim serwerze.
    Jedynie tylko taki mały szczegół: to brak pogrubienia czcionki przy aktywnej zakładce: krajowe / zagraniczne / domowe.
    Reszta bez uwag.
    Lista spożytych piw nie pokazuje wszystkich piw , tylko najnowsze .

    Leave a comment:


  • kibi
    replied
    Najważniejsze, że wpisy sprzed 2006.01.11 będą niedługo uwzględnione w nowym DP.

    Leave a comment:


  • Gringo
    replied
    Działa tak jak na poprzednim serwerze.
    Jedynie tylko taki mały szczegół: to brak pogrubienia czcionki przy aktywnej zakładce: krajowe / zagraniczne / domowe.
    Reszta bez uwag.

    Leave a comment:


  • kaczka116
    replied
    2 pytania, aplikacja DP będzie śmigać? I czy dodawanie piw do bazy wróci z pomysłami jakie rzuciłem?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎