Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Jest w tym ukryty sens ma się rozumieć. Np gdyby Adminowi zachciało się wprowadzić opcjonalnie takie oto statystyki bardziej widoczne niż obecnie, to jakby to wyglądało gdyby taki VanPurRZ wklepyał same kropki?
    Last edited by ART; 02-03-2010, 22:16.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10837

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale przeciez i tak nie widzę w statystykach z jakich browarów zagranicznych piłem piwo????
      (...)?
      Popatrz dobrze! Mi się wyświetlają. Wystarczy kliknąć w konkretny kraj i pokrzyku.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        O ja niemądry chłopak z prowincji )) rzeczywiście. Po prostu zafiksowałem się na wersji dziennika sprzed lat kilku
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          Jak nie wiedzisz?
          Musisz wejść w statystyce w kraje i po kliknięciu nazwy kraju sortuje browarami. Pomijając fakt, że w statystykach globalnych jest chaos kompletnych, swoje masz podane.
          Btw., dzięki, uświadomiłem sobie, że piłem kiedyś Skalaka i Weizena z Flensburga.
          Edyta: refleks szachisty.
          Last edited by zgroza; 02-03-2010, 22:23.
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            To tylko uwaga jedna końcowa - trzeba wprowadzić jeden standard wpisywanie nazw browarów bo inaczej jak napisał zgroza w statystykach globalnych będzie bajzel jak w bazach danych TP
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • zgroza
              Senior
              • 03-2008
              • 3597

              Osobiście w każdej chwili mogę zrobić listę szwajcarskich, liechtensteińskich i duńskich browarów. Albo można by było zrobić listę na podstawie listy piw.
              Last edited by zgroza; 02-03-2010, 22:29.
              Lotna ekspozytura browaru

              Też Was kocham.

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                Czeskie uaktualnianie zawisło na razie na włosku i Jurandofil mnie chyba skreślił
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  To jeszcze jedno pytanie o zmiany. Czy rzeczywiście nie ma już podziału na browary duże, średnie, małe i restauracyjne, a zastąpił go jedynie podział na komercyjne i domowe?
                  Dla mnie szkoda, bo wiedza z jakich browarów spożywałem/liśmy piwo była ciekawa.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23799

                    Weź Ty chłopie pozaglądaj w ten dziennik porządnie. Nie było żadnych zmian.
                    Last edited by ART; 03-03-2010, 10:48.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Nastolatek jakiś czy co?

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Ktoś był u mnie wczoraj i zabrał moja ostatnią komórkę mózgową i teraz biedny krasnal w mojej głowie nie ma się czym bawić
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ktoś był u mnie wczoraj i zabrał moja ostatnią komórkę mózgową i teraz biedny krasnal w mojej głowie nie ma się czym bawić
                          Bo za dużo kombinujesz z piwami. Jakbyś pił tylko vanpura, to byś nie miał problemu z wpisami do DP.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                            Bo za dużo kombinujesz z piwami. Jakbyś pił tylko vanpura, to byś nie miał problemu z wpisami do DP.
                            Szprotkocson do puszki
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • JAckson
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 6122

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Szprotkocson do puszki
                              Brak Ci argumentów i nie potrafisz obsługiwać DP cieniasie
                              MM961
                              4:-)

                              Comment

                              • woosaa
                                Senior
                                • 07-2005
                                • 1548

                                Jak wpisać piwo do DP gdy na etykiecie jest niepasteryzowane ,a w rzeczywistości jest (np.Noteckie)?
                                mb WOS

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎