Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23799

    Należy nie pić takiego piwa. Wylać w kanał i zapomnieć. DP wymusza na konsumentach takie właśnie działania
    Last edited by ART; 19-03-2010, 12:33.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • chitos
      Senior
      • 02-2009
      • 195

      W DP nie mogę wpisać godzin 20, 21, 22, 23. Czyżby była wprowadzona jakaś piwna godzina policyjna, że w tych godzinach zabrania się spożywać piwa?

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        Pewnie chcesz nabrać nasz elektronowy móżg browaru na to, że już wypiłeś jakieś piwo, pomimo że godzina którą podajesz znajduje się jeszcze w przyszłości.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Wyzerowały mi się niektóre staty w DP. ART, ratujże mię.
          MM961
          4:-)

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23799

            Już lepiej?
            Last edited by ART; 27-04-2010, 21:01.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
              Już lepiej?
              Tak, dziękuję
              MM961
              4:-)

              Comment

              • zulu
                Senior
                • 04-2004
                • 299

                Mam pytanie - jak wpisać baniaczek 5L Łaskie Żywe do DP? Nie ma takiej pojemności i nie ma takiego rodzaju opakowania. Poradziłem sobie dzieląc gąsiorek na 4 piwa i opakowanie inne, ale to nie oddaje rzeczywistości.

                Druga rzecz jak zakwalifikować piwa nabyte na giełdzie czy warsztatach (w sensie gdzie zakupione/otrzymane)? Nie ma takiego wpisu.

                Comment

                • Stasiek
                  Senior
                  • 02-2007
                  • 608

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam pytanie - jak wpisać baniaczek 5L Łaskie Żywe do DP? Nie ma takiej pojemności i nie ma takiego rodzaju opakowania.
                  No jak to nie ma? Przecież możesz w pole "podaj dokładnie:" wpisać 5000 i już jest 5l.
                  A baniak to przecież butelka jest, no nie?
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                  Druga rzecz jak zakwalifikować piwa nabyte na giełdzie czy warsztatach (w sensie gdzie zakupione/otrzymane)? Nie ma takiego wpisu.
                  Ja wpisuję "przez znajomych", albo "impreza plenerowa" w zależności, czy ktoś przywiózł czy zakupione...
                  Last edited by Stasiek; 04-05-2010, 22:12.

                  Comment

                  • zulu
                    Senior
                    • 04-2004
                    • 299

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek Wyświetlenie odpowiedzi
                    No jak to nie ma? Przecież możesz w pole "podaj dokładnie:" wpisać 5000 i już jest 5l.
                    A baniak to przecież butelka jest, no nie?

                    Ja wpisuję "przez znajomych", albo "impreza plenerowa" w zależności, czy ktoś przywiózł czy zakupione...

                    Nie można wpisać więcej niż 1500ml, a co do pozostałych to też wpisuje coś w tym stylu, ale to jest takie naciąganie.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Nie chciałbym tu podpuszczać, ale dlatego właśnie zrezygnowałem z wypełniania tej rubryki. Mózg mi się czasem lasował.

                      Comment

                      • Stasiek
                        Senior
                        • 02-2007
                        • 608

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie można wpisać więcej niż 1500ml, a co do pozostałych to też wpisuje coś w tym stylu, ale to jest takie naciąganie.
                        Nie wybierasz z listy, tylko poniżej masz "lub podaj dokładnie:" - tam możesz wpisać ile chcesz. Wchodzi 5000ml - sprawdziłem przed chwilą.
                        A co do pozostałych to też się kiedyś zastanawiałem jak wpisać ciechana który przyjechał do mnie kurierem. Ale to nie księgowość - jak wpiszesz tak będzie dobrze.

                        Comment

                        • zulu
                          Senior
                          • 04-2004
                          • 299

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Stasiek Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie wybierasz z listy, tylko poniżej masz "lub podaj dokładnie:" - tam możesz wpisać ile chcesz. Wchodzi 5000ml - sprawdziłem przed chwilą.
                          A co do pozostałych to też się kiedyś zastanawiałem jak wpisać ciechana który przyjechał do mnie kurierem. Ale to nie księgowość - jak wpiszesz tak będzie dobrze.

                          Faktycznie przy nowym wpisie wchodzi, ja sprawdziłem przy edycji i wtedy nie można wpisać więcej niż 1500ml.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            Ta rubryka to "Spożyta objętość" a nie objętość opakowania w którym piwo zostało zakupione - nie ma na liście objętości 50l a przecież KEGa też sobie można kupić na imprezę. Rozumiem zatem że problem wynika z tego, że przelewacie sobie do pięciolitrowego kufla lub szklanki i tak oto radujecie się cały dzień piwem zakupionym w baniaku 5l
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Nie ale czasem po imprezie trzeba wpisać 10 litrów jednego piwa i opcja wpisywania więcej niż 1500 mln byłaby przydatna
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • grew
                                Senior
                                • 05-2009
                                • 766

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie ale czasem po imprezie trzeba wpisać 10 litrów jednego piwa i opcja wpisywania więcej niż 1500 mln byłaby przydatna
                                Jak rozumiem, po to jest opcja "Kolejne piwo takie samo" - i ładnie się czas dodaje

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎