Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • ART
    replied
    wiedziałem.

    napisałem że w tych tymczasowych statystykach są błędy i staty służą tylko do poglądowego zobrazowania sytuacji. jeśli wpisy w dzienniku są to i w finalnych statystykach będą później dostępne.


    ps nie pijesz za dużo jednego dnia?

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Mam pytanko czy u Was jest taki sam błąd?Dotyczy on tego ,że wbiłem w jeden dzień 10 tych samych piw(bo faktycznie tyle wypiłem ),ale dziennik zaliczył mi je jako jedno
    Niestety tak jest w kikunastu przypadkach i mój DP prawdy mi nie pokazuje

    Leave a comment:


  • Sokół83
    replied
    nawet nie wiesz jaką nam sprawiłeś radość tymi statystykami

    Twoje zdrowie
    Last edited by Sokół83; 10-05-2006, 20:41.

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Jam szczęśliwy ,jam bardzo szczęśliwy

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Od razu przypomniał mi sie taki stary utwór : Jezu, jak sie ciesze.....
    No i od razu zrobiło mi sie lepiej i mam wiekszą motywacje do wpisywania - zdrowie ART-a !!!!!

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    mówisz masz

    statystyki w beznadziejnej postaci zostały wprowadzone dla zniecierpliwionych.

    i tak czuję że zaraz zacznie się narzekanie

    proszę mi nie zgłaszać na razie błędów dot. statystyki, bo ta wersja nawet nie powinna była ujrzeć światła dziennego.

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Ja wklepuję piwa,ale nie sprawia mi to już przyjemności.Ot przyzwyczajenie.
    Zmian chcieliśmy i sporo z nich zostało wprowadzonych ,ale nic to nam teraz nie daje,kompletnie nic,to tak jak kupić Portera z Brzeska,otworzyć go,nalać,poczuć zapach,zobaczyć piankę,nagazowanie,ale nie móc wypić
    Ciekawe porównanie
    A tak na powaznie , to ja tez wklepuje wypite piwa chyba z przyzwyczajenia. Szkoda mi jednak zaprzestać wpisywania , aby nie zaprzepaścić tego co już wpisywałem przez ponad 2 lata. Nawet zrobiłem sobie mini statystyki w Exelu , ale to nie to samo.
    Przyznaje racje rózniez i JAcksonowi że DP ma pośredni wpływ na ilośc i róznorodnośc wypitych piw. Poprostu człowiek widzi co wypił , a co jeszcze może spróbować - statystyki oczywiscie dają dość wyraźny obraz takiego postepowania. Uważam też że DP jest jednym z filarów całego browar.bizu. osotanio jest spory ruch wokół amatorskiego warzenia piwa i nawet się zastanawiałem czy to nie ma wpływu na spadek zainteresowania DP. Nie mam nic przeciwko browamatorom i mam nadzieje że moje mysli to tylko przypuszczenia bez pokrycia. Jenak prowadzenie DP bez statystyk rzeczywiście staje się nudne. Oczywiście tez rozumie ART-a i jego brak czasu ( jak zapewne wszyscy forumowicze) , ale czy naprawde nie da sie określić jakiegokolwiek orientacyjnego terminu uruchomienia statystyk ?

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Ja wklepuję piwa,ale nie sprawia mi to już przyjemności.Ot przyzwyczajenie.
    Zmian chcieliśmy i sporo z nich zostało wprowadzonych ,ale nic to nam teraz nie daje,kompletnie nic,to tak jak kupić Portera z Brzeska,otworzyć go,nalać,poczuć zapach,zobaczyć piankę,nagazowanie,ale nie móc wypić

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    rozumiem uciążliwość, jednak borykałem się z takim problemem że niewprowadzenie zasadniczych zmian w DP na początku roku sprawi że będą one musiały zaczekać do roku następnego (a na koniec roku zawsze coś wypada nieprzewidzianego i mogło się to ciągnąć w nieskończoność). dodanie statystyk jest czasochłonne i jest to robota na kilka dni.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Nikt tu przecież ARTa pod pistoletem nie trzyma (w sensie przymuszania do pracy). Przecież każdy zdaje sobie sprawę z tego, że może On np. powiedzieć: "DP od czerwca idze do kasacji, bo tak".
    Jednak co pewien czas dobrze jest dowiedzieć się jakie są plany i terminy, bo może się okazać, że prowadzenie Dziennika mija się z celem. A celem dla wielu są statystyki. Ja także zwracam na nie uwagę. Dzieki nim w zeszłym roku popróbowałem piwa z prawie wszystkich polskich browarów (oczywiście pośrednio dzięki nim). Znam osoby które już zrezygnowały z prowadzenia DP z powodu braku statystyk. Jeżeli to się przydaży następnym osobom to się może okazać, że praca ARTa nad DP jest niepotrzebna, bo nie ma już na jego prowadzenie chętnych.

    Może Latarnik ma rację w tym, że lepiej było poczekać z wprowadzenim nowego DP do momentu w którym większość funkcji będzie działać (czyli chociaż te które były w starym). Pewnie jednak ART nie spodziewał się takich opóźnień z dopracowaniem z różnych nieprzewidzianych przyczyn.

    Ja w każdym razie jeszcze wklepuję twardo wypite piwa.
    Zdrowie ARTa i Dziennika Piwnego
    Last edited by JAckson; 10-05-2006, 11:06.

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik
    Troche przesadzasz z tym psyk i cyk bo jednak wiele osob stara sie rozbudowywac ten serwis w wiedze o warzeniu, o historii browarow czy chocby o piwach, ktore sa dostepne na swiecie (sam ART nie dalby rady tego zrobic).
    To wszystko prawda, ale ich nikt nie pogania i robią to, kiedy chcą.

    Co do dochodowości serwisu, to chyba jeszcze nie w tej pięciolatce.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
    Mógłby też w ogóle nie tracić czasu i rzucić ten cały serwis w p...

    Dla nas forum to psyk piwko i cyk IE/Firefox/Opera, a dla Arta jednak kawałek roboty, więc nie ma co się ciskać, zwłaszcza z tym podpisem.
    No wreszcie ktos zauwazyl ten podpis

    Troche przesadzasz z tym psyk i cyk bo jednak wiele osob stara sie rozbudowywac ten serwis w wiedze o warzeniu, o historii browarow czy chocby o piwach, ktore sa dostepne na swiecie (sam ART nie dalby rady tego zrobic).

    ART nie rzuci tego serwisu w p... , bo wie, ze kiedys bedzie on dochodowy i sam bedzie sie nakrecal, ale aby to przyspieszyc musi unikac takich wpadek jak wprowadzanie zmian na prawie nie przygotowanym gruncie (DP).
    Jestem jedna z osob, ktore partycypuja w kosztach (dosc skromna to kwota) utrzymania serwisu i zalezy mi na tym by takich wpadek (jak zbyt wczesne wprowadzenie nowego DP) ART mial jak najmniej.
    I nie uwazam, ze specjalnie sie ciskam, po prostu Dziennik Piwny jest dla mnie bardzo waznym skladnikiem tego serwisu.
    Zdrowie ARTa (na razie tylko On wie jakim piwem )

    Leave a comment:


  • żąleną
    replied
    Mógłby też w ogóle nie tracić czasu i rzucić ten cały serwis w p...

    Dla nas forum to psyk piwko i cyk IE/Firefox/Opera, a dla Arta jednak kawałek roboty, więc nie ma co się ciskać, zwłaszcza z tym podpisem.

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Jesli za dzialanie uznajesz mozliwosc wpisania wypitego piwa to juz rozumiem Twoje dobre samopoczucie i "brak" zainteresowania statystykami, ktore sa esencja prowadzenia DP.

    Co do starych postow, to Ci co je pisali od 5 miesiecy moga sobie tylko wklepywac wypite piwa i nic wiecej z DP nie maja.

    A ja coraz czesciej zaczynam sie zastanawiac jak dlugo bedzie trwac chwilowo niedostepne i uwazam, ze wprowadzenie przez Ciebie nowej wersji DP na takim etapie Twoich przygotowan bylo bledem (no moze falstartem).

    Zmiany powinienes wprowadzic wtedy gdy nowa wersja bylaby gotowa i nie musialbys teraz tracic czasu na odpisywanie na nasze marudzenie.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    tzn. jak nie działa? statystyki nie są zrobione. reszta działa.

    Przeciez moglismy sie wciaz cieszyc stara wersja,
    haha! to poczytaj stare posty

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎