Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Seta
    replied
    Mały bug - link z ustawień "Mojego profilu" prowadzi do starej wersji DP...

    Leave a comment:


  • Seta
    replied
    Dołączam do grona teskniących za statystykami marudów .
    Właśnie wprowadziłem wszystkie wypite 1 sty - 5 mar klinam i... nic.
    Ech szkoda... Ale Perła na pewno prowadzi...

    Leave a comment:


  • Latarnik
    replied
    Ja mam prosbe do ARTa.
    Czy moglbys podac dwie daty, najbardziej optymistyczna i najbardziej pesymistyczna, kiedy statystyki beda dostepne. Cos chcialbym wiedziec.

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Ja w związku z brakiem statystyk,wbijam piwa ,ale jakoś tak bez przekonania Normalnie mi cholercia jasna jest ich "brok" i moich i globalnych i w ogóle

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Wiem że marudze i zawracam głowę , ale jeśli juz będzie się pracowało nad statystykami ...
    Do tej pory dostępne były statystyki dla poszczególnych lat prowadzenia DP ( 2004, 2005 itp ) Może dałoby się dołożyć dodatkowo zestawienie zbiorcze dla całego okresu prowadzenia DP ?
    To tylko tak sobie głośno pomyślałem . Znikam i już nie przeszkadzam w pracy

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    się nie mądrkujta, sprawa nie rozchodzi się o opracowanie zapytań do BD, tylko poświęcenia sporej dawki czasu na opracowanie całości.

    Leave a comment:


  • jerzy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy
    SELECT * FROM
    Ale to tylko zakładając, że motor bazy danych browaru obsługuje PL/SQL

    Leave a comment:


  • Wujcio_Shaggy
    replied
    SELECT * FROM
    (SELECT Browar, Count(*) AS "szt.", Sum(Pojemność) AS "litry", Sum(Cena) AS "zł"
    FROM Dziennik_piwny_2006_wersja_przejściowa
    GROUP BY Browar)
    ORDER BY litry DESCENDING

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Ja tęsknię bardzo mocno do statystyk. Szczególnie dlatego, że w porównaniu z rokiem ubiegłym lista browarów "spożywanych" jest w moim przypadku prawdopodobnie zupełnie inna. Zdrowie ARTa

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika remfire
    Drogi ART-cie my doskonale zdajemy sobie sprawę z problemu braku czasu. Doskwiera on chyba każdego z nas , więc nie odbieraj naszych tęsknot jako próby poganiania Cię. My poprostu wspominamy że tęsknimy za statystykami , ale będziemy tęsknic tak długo jak trzeba będzie ....
    Niech to będzie taka kolejna nieformalna grupa forumowiczów " Tęskniący statystycy" , częściowo juz ujawiona , a częściowo pozostajaca w ukryciu
    Podpisuję się pod postem kolegi.
    Twoje zdrowie drogi ART-cie
    Wybacz nam małym, błądzącym, stęsknionym forumowiczom

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Też tęsknię

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Drogi ART-cie my doskonale zdajemy sobie sprawę z problemu braku czasu. Doskwiera on chyba każdego z nas , więc nie odbieraj naszych tęsknot jako próby poganiania Cię. My poprostu wspominamy że tęsknimy za statystykami , ale będziemy tęsknic tak długo jak trzeba będzie ....
    Niech to będzie taka kolejna nieformalna grupa forumowiczów " Tęskniący statystycy" , częściowo juz ujawiona , a częściowo pozostajaca w ukryciu

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    gdy znajdę cudowny sposób na zatrudnienie nadwornego programisty, to pewne sprawy będą załatwiane od ręki. tymczasem gdy lwią część utrzymania serwisu muszę organizować z pracy nie związanej z nim, różne rzeczy muszą być wrzucane w kolejkę i są opóźnienia. tak więc proszę o cierpliwość.

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Prosze o przyjęcie mojej skromnej osoby do grona tęskniacych za statystykami...

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Problem rozwiązałem. Znalazłem dwa puste wpisy z datą 01.01.1970!!! To ciekawostka. Oczywiście je usunąłem.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎