Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • juzes
    replied
    Z tego co ja zaobserwowałem to godzina rozpoczęcia ma znaczenie i statystyki zmieniaja sie dynamicznie. Inne dane są rano, a inne wieczorem (nie okonywałem wpisów do dziennika).

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13
    Ja Ciebie zrozumiałem i rozpocząłem sprawdzanie.
    ART jesteś w niebie?
    to się okaże jak zamieścisz wyniki pomiarów

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    jeśli jest zrozumiałe to co napisałem to jestem wniebowzięty
    Ja Ciebie zrozumiałem i rozpocząłem sprawdzanie.
    ART jesteś w niebie?

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    jeśli jest zrozumiałe to co napisałem to jestem wniebowzięty

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    Przyjmuję do wiadomości i oczywiście zgadzam się. A tak przy okazji dzięki za trud włożony w przygotowanie nowego dziennika. Twoje zdrowie Art.
    jeśli masz taką możliwość to wykonaj proszę sprawdzenie owych wyliczeń dziennych tego samego dnia rano i wieczorem (nie wprowadzając w międzyczasie żadnego piwa) - czy owa różnica w setnych częściach się zmienia czy pozostaje bez zmian.

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    myślę że nie ma co się za wiele nad tym rozwodzić - jeśli różnica miałaby się jednak powiększać (choć nie sądzę) - proszę o informację.
    Przyjmuję do wiadomości i oczywiście zgadzam się. A tak przy okazji dzięki za trud włożony w przygotowanie nowego dziennika. Twoje zdrowie Art.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    Właściwie wszystko jest już ok w statystykach. Gdy liczy średnią wydatków, spożycia są rozbieżności rzędu jednej setnej. Żle zaokragla?
    jeśli dobrze pamiętam - na zaokrąglanie "dziennych" zestawień ma wpływ (choć nieznaczny) godzina rozpoczęcia prowadzenia dziennika (czyli pierwszego spożytego piwa w 2006r.).

    myślę że nie ma co się za wiele nad tym rozwodzić - jeśli różnica miałaby się jednak powiększać (choć nie sądzę) - proszę o informację.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    Jeszcze coś znalazłem. Gdy przeglądam dokonane wpisy to okazuje się, że nie ma haczyka w polu zakupione za granicą. Edytowanie wpisu też nie pomaga.
    poprawione - system zapisywał wybór tej opcji przy wprowadzaniu danych ale nie wyświetlał przy edycji, teraz już powinno być ok.

    Leave a comment:


  • Shlangbaum
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    Po uzupełnieniu wpisów jest gorzej. W piwach dziennie zaniża o dwie setne, w litrach dziennie też o dwie setne a w wydatkach dziennie aż o osiem setnych. Coś jest nie tak.
    To w końcu poważne ilości. Dla forumowicza rocznie to chyba ze sto litrów

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    Właściwie wszystko jest już ok w statystykach. Gdy liczy średnią wydatków, spożycia są rozbieżności rzędu jednej setnej. Żle zaokragla?
    Po uzupełnieniu wpisów jest gorzej. W piwach dziennie zaniża o dwie setne, w litrach dziennie też o dwie setne a w wydatkach dziennie aż o osiem setnych. Coś jest nie tak.

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Jeszcze coś znalazłem. Gdy przeglądam dokonane wpisy to okazuje się, że nie ma haczyka w polu zakupione za granicą. Edytowanie wpisu też nie pomaga.

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Właściwie wszystko jest już ok w statystykach. Gdy liczy średnią wydatków, spożycia są rozbieżności rzędu jednej setnej. Żle zaokragla?

    Leave a comment:


  • Zychu
    replied
    Wiedziałem, że "może czegoś nie kumam"

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Zychu
    ARcie(T)
    http://www.browar.biz/forum/usercp7.php tutaj jest piw wypitych ogółem jest 31
    a tu http://www.browar.biz/forum/member.php?u=15037 Wypitych piw: 9
    pogubiłem się, może czegoś nie kumam?
    dla niepoznaki to drugie to ilość wklepanych postów na forum

    Leave a comment:


  • Zychu
    replied
    ARcie(T)
    http://www.browar.biz/forum/usercp7.php tutaj jest piw wypitych ogółem jest 31
    a tu http://www.browar.biz/forum/member.php?u=15037 Wypitych piw: 9
    pogubiłem się, może czegoś nie kumam?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎