Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ttrener
    Junior
    • 11-2012
    • 15

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
    Liczbę sztuk czego? Wypitego jednorazowo tego samego piwa?
    Tak. klikanie na ponowny wybór byłoby niepotrzebne i znacznie przyspieszy sumowanie dziennego spożycia
    Jagielloński Browar Domowy

    Comment

    • Brat_Piwny
      Senior
      • 01-2009
      • 685

      Jak wprowadzić do Dziennika piwo z [browaru nieznanego], które jest na liście piw polskich? Na przykład piwo "Rutynowe"? Takich piw, dzięki Dionizosowi, jest coraz więcej!

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.

        Comment

        • Brat_Piwny
          Senior
          • 01-2009
          • 685

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
          Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.
          Dziękuję za odpowiedź. Sytuacja jednak nie jest komfortowa! Poza nawias trafia coraz więcej piw.
          Czy nie można wprowadzić do listy browarów "Browar Nieznany", do którego byłyby podłączone te wszystkie wynalazki?

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
            Dziękuję za odpowiedź. Sytuacja jednak nie jest komfortowa! Poza nawias trafia coraz więcej piw.
            Czy nie można wprowadzić do listy browarów "Browar Nieznany", do którego byłyby podłączone te wszystkie wynalazki?
            Takie propozycje już były, ale trafiają na opór materii.
            A trzeba coś z tym zrobić, bo takich przypadków będzie coraz więcej. Wystarczy zresztą decyzja, bo przecież potrzebne mechanizmy już istnieją.

            Comment

            • Brat_Piwny
              Senior
              • 01-2009
              • 685

              Mam nadzieję, że sytuacja ulegnie jednak zmianie!. Bez tego wszelkie zestawienia i statystki będą w pewnym stopniu zafałszowane

              Comment

              • oyo
                Junior
                • 09-2009
                • 21

                Odinstalowałem, po pokazaniu się reklam. Może pomyślał byś, o wersji płatnej, bez nich?

                Comment

                • grew
                  Senior
                  • 05-2009
                  • 766

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oyo Wyświetlenie odpowiedzi
                  Odinstalowałem, po pokazaniu się reklam. Może pomyślał byś, o wersji płatnej, bez nich?
                  Co odinstalowałeś? Przeglądarkę?
                  A co do reklam polecam lekturę http://www.browar.biz/premium.php

                  Comment

                  • oyo
                    Junior
                    • 09-2009
                    • 21

                    Taaaa, przeglądarkę.
                    Tę przeglądarkę https://play.google.com/store/apps/d...5uaWtwaXdueSJd

                    Comment

                    • dyczkin
                      Serce w kolorze blaugrana
                      • 05-2011
                      • 3657

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oyo Wyświetlenie odpowiedzi
                      Taaaa, przeglądarkę.
                      Tę przeglądarkę https://play.google.com/store/apps/d...5uaWtwaXdueSJd
                      Przekaże uwagi shajenowi
                      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                      Moje warzenie // Piwny Wojownik

                      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                      Comment

                      • grew
                        Senior
                        • 05-2009
                        • 766

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika oyo Wyświetlenie odpowiedzi
                        Taaaa, przeglądarkę.
                        Tę przeglądarkę https://play.google.com/store/apps/d...5uaWtwaXdueSJd
                        No to trzeba pisać konkretnie To aplikacja okołobrowarbizowa

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          Zapewne było to już poruszane, ale nie mam czasu ani chęci przekopywać się przez 25-stronnicową dyskusję

                          Czy dało by się częściej aktualizować bazę piw? Wpisując na bieżąco dane do dziennika rzadko wracam do poprawiania piw - a coraz częściej jest tak, że piwo już od przynajmniej tygodnia jest w sprzedaży, a w DP brak (ostatni przykład - pszenica z Ursa Maior).
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13949

                            Może by i dało, ale nie zawsze jest na to czas. A może sam chciałbyś się tym zająć? Ostatnio nawalam z aktualizacją, więc będzie lepiej dla wszystkich jak ktoś nowy, z zapałem, przejmie pałeczkę.
                            Last edited by Pendragon; 07-10-2013, 17:01.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zapewne było to już poruszane, ale nie mam czasu ani chęci przekopywać się przez 25-stronnicową dyskusję

                              Czy dało by się częściej aktualizować bazę piw? Wpisując na bieżąco dane do dziennika rzadko wracam do poprawiania piw - a coraz częściej jest tak, że piwo już od przynajmniej tygodnia jest w sprzedaży, a w DP brak (ostatni przykład - pszenica z Ursa Maior).
                              Popieram. Nie wpisałem kilku rzeczy co najmniej bo wpisywanie nowego piwa trwało tyle, że już zapomniałem co miałem wpisac. Wiem, że nowości jest teraz dużo ale przynajmniej dzień po premierze powinny się piwa w DP znajdować.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Dyczkin zgłasza gotowość Tekst od teraz to: piwo gotowe do hejtu
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎