Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    Popieram. Nie wpisałem kilku rzeczy co najmniej bo wpisywanie nowego piwa trwało tyle, że już zapomniałem co miałem wpisac. Wiem, że nowości jest teraz dużo ale przynajmniej dzień po premierze powinny się piwa w DP znajdować.
    Co to znaczy powinny?
    Po piątkowych premierach piw Pendragon ma wstać rano w sobotę o 5.45 i dodawać nowe piwa do bazy?
    Można przecież zapisać w notesie (spytajcie Promila03) lub zeszycie (spytajcie dadka) nowe wypite piwo i uzupełnić potem DP.
    Nie jesteśmy tutaj na etatach, żeby tłumaczyć się przed wami czemu piwo jest dodane w czwartek a nie we środę.
    Często w różnych wątkach widzę że zmieniły się parametry piw, ale zgłosić w odpowiednim temacie to już się danemu delikwentowi nie chce. Wymagać tak, dać coś od siebie - nie.
    Nie zawsze jest czas na hobby, często ważniejsza jest rodzina i inne zainteresowania.
    Więcej szacunku dla bezinteresownej pracy innych Panowie.

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Temat jest do zgłaszania propozycji i błędów więc zrobiłem to - zdaje mi się że dość grzecznie. Mnie akurat DP a nie zeszyt czy notes mobilizuje do notowania. I niech tak zostanie.

      Amen.
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Piecia, bardziej chodziło mi o cytowany fragment wypowiedzi VanPurRza.

        Ps. Jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam.

        Comment

        • dyczkin
          Serce w kolorze blaugrana
          • 05-2011
          • 3657

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
          Mnie akurat DP a nie zeszyt czy notes mobilizuje do notowania. I niech tak zostanie.

          Amen.
          Nikt Ci nie każe notować każdego piwa w notesie, choć jak nie masz neta w pobliżu lub piwa nie ma w bazie, to notes przyda się. Ja np. jak nie ma piwa w DP, to zapisuję w uwagach nazwę wypiego piwa a po pewnym czasie zmieniam na właściwe piwo

          Ze swojej strony, po zgłoszeniu kandydatury , obiecuję częstsze aktualizacje. Art ruch należy do Ciebie.
          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

          Moje warzenie // Piwny Wojownik

          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13949

            No i gra gitara.
            ART - niech dyczkin zajmie się nowymi piwami, ja zostawię sobie tylko knajpy. No i teraz także newsy.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3307

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
              Piecia, bardziej chodziło mi o cytowany fragment wypowiedzi VanPurRza.

              Ps. Jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam.
              Chyba żartujesz - mnie tak łatwo urazić nie można

              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23792

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                Nikt Ci nie każe notować każdego piwa w notesie, choć jak nie masz neta w pobliżu lub piwa nie ma w bazie, to notes przyda się. Ja np. jak nie ma piwa w DP, to zapisuję w uwagach nazwę wypiego piwa a po pewnym czasie zmieniam na właściwe piwo

                Ze swojej strony, po zgłoszeniu kandydatury , obiecuję częstsze aktualizacje. Art ruch należy do Ciebie.
                No dobra, zatem przejdźmy na PW, rąk do pracy nigdy za wiele
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Właściwie to już od 2 tygodni miałem zamiar zgłosić rezygnację, ale jakoś się przeciągnęło, a skoro kandydat sam się zgłosił...

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23792

                    Zatem Dyczkin od kilku dni działa z dodawaniem i zdaje się całkiem zgrabnie mu idzie.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Brat_Piwny
                      Senior
                      • 01-2009
                      • 685

                      Z&Z Wojkówka jest "Pszenia Bamberg" zamiast "Pszenica Bamberg"

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        Może leją tylko małe piwa?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z&Z Wojkówka jest "Pszenia Bamberg" zamiast "Pszenica Bamberg"
                          Błędy młodości
                          Proszę o usunięcie z DP Pszenia Bamberga.
                          Last edited by dyczkin; 13-11-2013, 17:42.
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            Czy wtedy wypite Pszenie... Pszenice Trzeba będzie dodawać od nowa?

                            Comment

                            • dyczkin
                              Serce w kolorze blaugrana
                              • 05-2011
                              • 3657

                              Z zaglądałeś do DP?
                              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                              Moje warzenie // Piwny Wojownik

                              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                              Comment

                              • chechaouen
                                Senior
                                • 01-2011
                                • 1180

                                Próbowałem właśnie dorzucić do prowadzonego od 1 stycznia (taki wyrzut sumienia, dzięki temu mam mniej pić ) piwo Edelmaister Pilsener z Van Pura (4,5 proc. alk, to sprzedawane w petach 1,0 i 1,5 l. w Realu m.in.). Ale nie ma go wśród piw, które można dodawać do DP, mimo że wątek w sekcji Piwo Konkretnie to piwo ma.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎