Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • arzy
    replied
    na liście, w formularzu jak się nie myle to w ogóle nie ma godziny

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    w formularzu czy już po wysłaniu formularza - na liście?

    Leave a comment:


  • arzy
    replied
    Starałem się śledzić ten wątek, ale zawsze mogłem to przeoczyć:

    gdy dodaje kolejne piwo takie samo wyskakuje przy nim godz. 00.00

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    część sumarycznych statystyk jest błędnie wyliczanych. będzie do poprawki z innymi sprawami.

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    To znowu ja, wiem że jestem upierdliwy, ale zgłaszam, iż średnią wydatków dziennie też coś źle liczy. U mnie się nie zgadza.

    Leave a comment:


  • adam16
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
    To gdzie mam wpisać Portera z Warszawy?
    Mam ten sam problem

    Leave a comment:


  • kiszot
    replied
    To gdzie mam wpisać Portera z Warszawy?

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pikas
    Witam wszystkich.
    Tak sie składa, że to moja pierwsza wypowiedź na forum (jakoś taki małomówny jestem ) i od razu wymagania .

    Sprawa dotyczy nowego dziennika i listy browarów, piw.
    Może jestem mało spostrzegawczy albo źle szukam ale nie mogę odnaleźć w nowym dzienniku Królewskiego z Browarów Warszawskich, a że zdarza mi sie popełnić kilka tych piw w miesiącu - to mogłoby sie pojawić.
    Ewentualnie sprawe rozwiazuje dodanie opcji samodzielnego wpisu pod postacią "inne".

    A jak możesz znależć Królewskie z Warszawy jak browar jest zamkniety od półtora roku?
    Obecne Królewskie warzone jest w Bydgoszczy (Kujawiak)

    Leave a comment:


  • Bekiesz
    replied
    To proste-takie piwo już nie istnieje(taki browar też).Porozglądaj się trochę po tym Forum,zanim napiszesz coś równie mądrego...

    Leave a comment:


  • pikas
    replied
    Witam wszystkich.
    Tak sie składa, że to moja pierwsza wypowiedź na forum (jakoś taki małomówny jestem ) i od razu wymagania .

    Sprawa dotyczy nowego dziennika i listy browarów, piw.
    Może jestem mało spostrzegawczy albo źle szukam ale nie mogę odnaleźć w nowym dzienniku Królewskiego z Browarów Warszawskich, a że zdarza mi sie popełnić kilka tych piw w miesiącu - to mogłoby sie pojawić.
    Ewentualnie sprawe rozwiazuje dodanie opcji samodzielnego wpisu pod postacią "inne".

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
    Brakuje mi jednak tego gdzie piwo zostało zakupione (choć zostawił bym tylko dwie wersje - knajpa i sklep) oraz czy pasteryzowane czy nie.
    Wejdź w ustawienia i wybierz te opcje jako aktywne.

    Leave a comment:


  • zythum
    replied
    Brakuje mi jednak tego gdzie piwo zostało zakupione (choć zostawił bym tylko dwie wersje - knajpa i sklep) oraz czy pasteryzowane czy nie.

    Leave a comment:


  • Aldach
    replied
    Problem zapewne dość marginalny, ale jest.
    Czy będzie jakaś możliwość wposania do DP piwa z browaru już nieistniejącego? Wczoraj piliśmy Portera z Browarów Królewskich i nie wiem jak go wprowadzić.
    Podobnie z piwami już nie warzonymi przez istniejące browary np. stary Porter Medalista z Jędrzejowa - na razie wpisałem go jako normalny "współczesny" porter z tego browaru, ale mam wątpliwości czy to aby na pewno to samo piwo.
    W piwnicach forumowiczów czai się pewnie jeszcze kilka takich niespodzianek, czy jest więc jakaś furtka do wprowadzenia ich do DP?

    Leave a comment:


  • Twilight_Alehouse
    replied
    Jeszcze jeden problem. Na liście rozwijajacej się po wybraniu browaru Jagiełło część piw jest zdublowana.

    Leave a comment:


  • remfire
    replied
    Bardzo sie cieszę ze zmian w DP. Zdaje sobie sprawę że wyprostowanie niedociągnięc wymaga czasu , więc nie zamierzam teraz marudzić. Bardzo brak mi jest jednak moich wpisanych wcześniej piwek. Poprostu jakos tak tęsknie za nimi
    Kiedy ewentualnie będę miał szansę je zobaczyc w moim DP ?

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎