Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Twilight_Alehouse
    replied
    Znalazłem buga
    W przypadku browarów do których są przypisane piwa o długich nazwach (choćby Ciechanów), mam problemy z otwarciem listy piw bo przycisk służący do jej rozwijania wjeżdża mi na link "Statystyka". Problem występuje w Firefoksie 1.5.

    Leave a comment:


  • Seta
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    no i jeszcze trochę
    A propo: Fajny ten nowy DP

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    A ja mam chyba skopane "wydatki ogółem" coś te cyferki sa za duże A co dopiero będzie na koniec roku
    Cos mi sie wydaję, że to nie tylko mój problem, ale także większości forumowiczów.
    ART zrób coś z tym, Ty wszystko możesz!

    Leave a comment:


  • MLT
    replied
    Litry dziennie mam 0,0, a już kilka piw wklepałem.
    Last edited by MLT; 15-01-2006, 18:32.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Tak robię i dalej to samo.
    włącz sobie zatem obsługę javascript w swojej przeglądarce dla Browar.biz jeśli masz taką możliwość. dlatego pewnie nie działają tobie też "klikalne" mordki.

    w stosownym czasie postaram się też dodać jako taką funkcjonalność dla przeglądarek z wyłaczonym javascriptem

    Leave a comment:


  • Bombadil13
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
    Nie mogę w dalszym ciągu po wbiciu browaru krajowego,wbić piwa.Mam w dalszym ciągu nieaktywne.Być może to ja mam problem z kompem,gdyż był zawirusowany.Nie mogę też wbijać mordek,ani nie są aktywne linki,wielkość liter etc.
    I "zmiany parametrów piw" z "Dziennikeim Piwnym" sie przestawiły
    Życzę powrotu do normlaności. Jeśli usunąłęs wirusy to chyba nie powinno być problemów.

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Wbijanie piwa

    Nie mogę w dalszym ciągu po wbiciu browaru krajowego,wbić piwa.Mam w dalszym ciągu nieaktywne.Być może to ja mam problem z kompem,gdyż był zawirusowany.Nie mogę też wbijać mordek,ani nie są aktywne linki,wielkość liter etc.

    Leave a comment:


  • Pogoniarz
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    trzeba najpierw wybrać browar.
    Tak robię i dalej to samo.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    no to sobie naspamowałem.
    no i jeszcze trochę

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika swerd
    czy moze byc objetosc 355?

    co drugie piwo pije wlasnie takie

    no i US pint 474 to te pozostale co pijam

    doszło.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
    Przepraszam! Już ok.. Zapomniałem o poście Marusi o odznaczaniu Zaznaczyłem to co chce mieć i jest dobrze.
    możliwe że akurat aktualizowałem formularz.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    no to sobie naspamowałem.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
    Melduję, że w browarze Van Pur brakuje piwa Van Horn.
    proszę o zgłoszenie wraz z parametrami tu: http://www.browar.biz/forum/newreply...ote=1&p=244052

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
    dobrze by było gdyby w przypadku ręcznego wpisywania piwa pojawiało sie "okienko" z % ekstraktu
    problem w tym że z automatu musiałoby się od razu wyświetlać ze 20 nowych pól z powiązanymi informacjami do wprowadzenia.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    W ustawieniach występuje taka informacja:
    "Możesz ograniczyć liczbę danych do wprowadzania w formularzach. Odznaczenie danego elementu spowoduje że nie będzie się pojawiał (także w statystykach)."

    "Odznaczenie" chyba oznacza odklikanie istniejącego ptaszka?
    A tym czasem ptaszków nie ma, kwadraciki puste. Ja wiem, blondinka jezdem, ale mnie to zdezorientowało i najpierw odhaczyłam pola, których nie chcę, żeby po powrocie do dziennika stwierdzić, że pola, których nie chcę, są, a te, które chcialam, zniknęły
    Możnaby to ewentualnie zmienić na : "Możesz ograniczyć liczbę danych do wprowadzania w formularzach. Zaznacz tylko te pola, które chcesz, żeby się ukazywały w dzienniku" albo "difoltowo" wstawić w okienka ptaszki

    To oczywiscie pierdoła, ale staram się pomóc
    opis był dobry, tylko programistyczne wykonanie bez wyobraźni - sprawa dotyczyła wyłącznie sytuacji gdy ani razu nie zapisywało się jeszcze ustawień. teraz jest to poprawione.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎